

Алекс още е с памперс ... И няма изгледи скоро да го махаме 



Ако Сумото те тревожи се свържи със специалисти и дано се окаже просто индивидуално развитие на детето
Моля се за това
Иначе добре са ти казали момичетата, нито за памперс, нито за проговаряне е твърде късно - моят племенник е проговорил от раз точно на 3 годинки и то много правилно-изведнъж с изречения, а ей го сега - ония ден взе медал от съзтезание по шах 






Така поне веднъж имам малко време за себе си - иначе просто не успявам..... 
за теб и юнаците! 
Така поне веднъж имам малко време за себе си - иначе просто не успявам..... 



и чета.
Поне на мен не ми остава време



И така, поне мина и замина...
Но определено до пролетта най-късно трябва да я махнем, защото то си е срам и резил. 

Препоръчани теми