

и за всяко нещо ме пита защо,защо и така до припадък.Старая се да отговарям на всяко -защо,но то човешкото познание и изобретателност си имат граници бе (поне моите
и моя така се е научил да вкарва разни лафове много на място,а също и е на лице първата му псувня
В моя квартал,в един бар.На смени съм,не пътувам,динамична ми е работата...а бе,отговаря на моите изисквания 
защо така?Ааааааа....
ей размърда се темата браво ,аз си ви чета редовно ,но напоследък пак съм с едни мити проблеми на главата по моя въпрос със забременяването и въобще не ми е до писане
,като имам яснота в тази насока ще ви споделя .Хайде много целувки на всички дечица лека вечер

Много ми е смешно, като някой път каже - а, забавих го, как беше??? и аз, ами не знам , мамо, аз тая не я знам..
Как няма скрита камера, да ги видя хлапетата как се кълчат


абе забавлявам се мн с нея, стига да не ми скъса нервите с реването...
)
Примерно откъде идват цветята, аз казвам от земята изникват като има слънце и вода, и после се почва "защо от земята" и тн до безкрай
Аз се старая също да обяснявам търпеливо, защото знам, че това е много важен етап за малката


След това лека полека спря да се напишква, незнам може би се е нагласила. Макар, че преди да легне пие поне по половин чашка вода, чак на сутринта пишка като се събуди и то не веднага 



Препоръчани теми