

Оставила съм го на пълен самотек - спи когато той иска, яде когато той иска, играе на каквото той иска. Много обича да гледа филмчета и да ги разказва.
И аз постоянно се възползвам от това. 
На моя Косьо му трябват около 20-30 мин да се адаптира в нова среда, сред нови хора. И като казвам "нови" имам предвид и такива, които познава, но не е виждал отдавна. 



/на патерица/
Пробвах да и пускам Снежанка ама я дострашава и ми казва да го махам
Имам едни руски филмчета- анимационни от 70-а година, в тях е влюбена /ама то и анимацията и приказките са толкова красиви/. Пускала съм и Буратино
Айде бягам че ме вика...За заспиването събужда се нормално, понякога я мързи и я оставям да се излежава, ама ние не ходим още на детска, така че е различно

))
Това пожелание на Ласи и аз много го уважавам 
Обича вечер,преди лягане да му четем книжки и само с 1 не се задоволява.
Обича вечер,преди лягане да му четем книжки и само с 1 не се задоволява.



Препоръчани теми