




.
. Сигурна съм, че ще е така и ти изпращам цялата ми пололжителна енергия, която имам
.
.



Чувствам се много излъгана и те разбирам.






Нека е пълен с усмивки и щастливи моменти. 
Отивам да гледам снимките. 

Отвратителен вирус. Аз съм по-добре, Лазар е светнал, като светулка. Душицата мамина, броят му се ребърцата, а очичките са хлътнали. Не яде вече цяла седмица, пие по малко течности и аз съм сериозно притеснена. Не е ходил по голяма нужда от последния ден с разстройство, май четвърти.
Постоянно го боли коремчето и аз вече не знам какво да правя. От вчера е с постоянна кашлица. Лежи по цял ден. Започнаха ми параноичните мисли и сега се вкарвам филми за всякакви страхотии. 
Предполагам си говорила с лекар. Аз лично много бих се притеснила. Дано скоро се оправи. Супичка по малко не иска ли да хапва? Милото мишле 
Аз съм ходила в Барселона и не мога да кажа, че останах толкова възхитена
Но , разбира се, смята , че е красив град 

Много хубаво ми стана, чак се просълзих, настръхнах, ухилих... всичко заедно.
Тия стомашно-чревните направо са...
Пиши как сте 
Препоръчани теми