Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
-
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
-
Какви са историите за желанието и очакването на бебета във форума?
-
Какви са мненията на мъжете във форума?
Като се прибрахме мъжо вече беше се решил и се пробва разбира се. На сутринта бях сигурна, че съм забременяла. После ме държа на сухо докато не си направих тест за бременност. Голяма гледка беше като го пратих да погледне резултата и се върна с две черти. След месец последва и сватба и така сега кумовете ще се женят другата година и бебенцата ще са набори
много добре те разбирам. И при нас планирано, доктори, изследвания, уж всичко ни е наред, а бебе няма... И накрая след три години мъки благоволи да се появи госпожицата и да ме отърве от лапарото
И ние бяхме го оставили за след празниците. Явно по коледа са се случили много чудеса

защото той си искаше момче
и се заканва още от сега, че второ той ще си го прави когато си поиска и когато му е кеф
.Като капак на хубавия ден отивам за малкия в яслата и ми сервират че пак е болен и айде и с него при педката.Стопих се от нерви вече и от разходи от миналата седмица насам,край нямат
.Снощи пак не спах нито час понеже малкия го замъчи последния кътник и много плака,но тати заяви гневно че той трябвало да се наспи понеже пътувал.С малкия ревящ и гушнат в мене на ръба на спалнята си посрещнах утрото и си поплаках за тежкия ден.Не стига че цял ден бях правела консерви,търчах да пазарувам и да готвя ами тати се прибира и недоволен че яденето няма мръвки,малкия чака за къпане и кой да го оправя,естествено че МАМА.Мда тати бил уморен и икал да погледа мача да сме чакали за помощ,как не
.Сама си изкъпах пак детето с големия корем и си го преспах,много му се ядосах.
.Няма и помен от усещане дали имам нужда от малко помощ,нали аз не работя и не нося парите вкъщи не е май значимо успяла ли съм да хапна,да спя и да почивам.Не искам да съм несправедлива с него понеже съм наясно че само той работи и осигурява прехраната на всички ни ама и на мен ми идва в повече като няма кой да ми помага вкъщи за каквото и да е .
а аз винаги съм си мечталааа... Ама нищо.... И така не искахме деца докато не неправим 24 за да може да го направим на 24 то да се роди ние като сме на 25 години и някакви такива глупости
И не се пазихме същата вечер/сутрин и то чудото си стана! И двамата като разбрахме бяхме много щастливи а бабите и дядовците още повече! И така.... айде, че и моя пост стана много дълъг... сори
. Но всъщност трябва да ви кажа, че след като забременяването спря да ми е фикс идея и се получи
). Но и аз съм си права - по цял ден си стоя вкъщи, чистя, готвя или си почивам и нямам търпение да се върне пича от работа (което често става след 20 часа). Първата му приказка след като се видим е - Кво ще ядем