Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са преживяванията на участниците във форума по отношение на забременяването и бременността?
-
Какви са взаимоотношенията между членовете на форума?
-
Какви са историите за желанието и очакването на бебета във форума?
-
Какви са мненията на мъжете във форума?



) ,но още си е седалищно и доки каза ,че ако не се обърне ще трябва да насрочи дата за секцио
Е хич не исках така да стане
Иначе ще е някъде за края на август -началото на септември .
Ще се местим вече ,че ще взема да родя по тези стълби
А как не искам ,искам си вкъщи ...

и така от Пловдив успях да организирам цяла сватба и на 05,09,09г се венчахме.Естествено бях започнала с фолиевата киселина спрях цигарите и хоп на 02,01,10 си направих теста.Милото каза че не вярва и така и не повярва докто не мина време да го осъзнае. 

! Много мили пожелания от всички. А историите са просто суперски. Все едно чета роман. Живота е най-добрия писател.

, Ния се оправи за 24 часа точно, а от днес майка ми и свекито и те са с
и
така че надявам се доктора да е прав, те идваха милите да ми помогнат и на и те прихванаха
аз днес пуснах едни изследвания да видим следобед резултата
