Ето ни и нас със снимка за колажа. Да ни видите колко сме пораснали.
dessy77, честито християнче.



, малко да си починем, ако ми се отвори парашута ще отскочим и до Чифлика в троянския балкан да видим някои приятелите
. Оптималната възраст за това е около годинката. за какво стимулиране, побутване и подобни говорите. Направо ми взехте акъла къде сте се разбързали. Това нито е полезно за детето, нито за вас...
. Нито е глезен, нито е лош, разбира от дума, а сигурно е едно от най-презадоволените деца, които познавам (всеки ден се купуват играчки, книжки), а не съм го оставяла да плаче. сега с ева съм още по-стриктна - тя не е плакала откакто се опитах да и дам авокадо преди 2 месеца. Децата не бива да се оставят да се изнервят с ревове и тръшкане, защото после спят неспокойно и на следващия ден е още по-лошо и така до безкрая. Това си е мое мнение и не задължавам никого с него. С иван подхода винаги е бил "защо няма да се случи нещо", а не "не". Иван удряше телевизора с играчки и крещеше по него - ми купих по-висок шкаф, но не съм забранявала да го прави. телефона си го държа на високо, а всичко, което оставям на масата го правя с ясното съзнание, че това ще се докопа и играе с него. ако все пак докопаше нещо, което не трябва (например цигарите на баща си) винаги го заменям с някоя много любива играчка и тръшкане няма. Просто замяната я правя за секунди и това е...
Катерина също не може да търпи на дълъг път в кошницата. Скоро ще купуваме столче. Като капак на всичко пък и получи обрив там, където се е потила и може да е от компресите с оцет и вода. Предположих, че е от оцета. Сега пие едни капки Фенистил.
Може да пробвате и дано помогне 
Дея пълзи, изправя се и се опитва да ходи, но примерно батко и вече спокийно си тичаше на нейната възраст, не и се коси толкова
Сяда от положение на пълзене, не от легнало 

и хапва от тях за след 8-ми месец с парченца без никакви притеснения 


бързо оздравяване 
Избива и кътниче и е почти пробило, знам, че я боли, но вече съм на прага на силите си 
ужас- знам какво е на почивка с болни деца- на Велинград с Ники лежахме и в болница от обезводняване, ужасно е!!! Но това не се случва само по морето!!!!!! Има го навсякъде, не се обвинявай)
хайде до писане 


Чудя се само защо много други мами не искат да се споделят със снимките.... ама всеки се знае 




Как ги виждат идея нямам като дори и цялата цифра им е трудна
Мен лично ме кара да му държа главата да не мърда и тя дърпа краката и пак й е зор да каже колко е висок
Препоръчани теми