Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 275 533
  • 775
# 510
"Трима братя, три сестри" и "Касандра" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Касандра я дават в момента по Диема Фемили.
http://tv.dir.bg/tv_kanal_dnevna.php?id=79
Виж целия пост
# 511
Много мерси Simple Smile , желанието ми се изпълни, ще я гледам. Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 512
Здравейте, опитвам се да се сетя за един филм сериал (комедия) който даваха на времето по кабеларките. Той беше доста стар можеби от 80-те или края на 70-те незнам, и се разказваше за един учител по английски който води вечерни часове на възрастни работещи хора, които са от най различни държави, но работят в англия. Мисля че филма се казваше "Учител по английски"или " Англиски учител " или нещо такова , но немога да го намеря . Ако някой се сеща нека помогне ако може и на английски заглавието , искам да си го намеря.
Благодаря!
Виж целия пост
# 513
Сещам се кой е, обаче в момента изобщо не ми идва името... и аз много го обичах. Беше май нещо от сорта на Грешка в превода  newsm78
Виж целия пост
# 514
Сериалът се казва Mind Your Language
В Замунда има три сезона в два различни рилийза - единият е без превод, другият е с ддублаж на български, както е излъчван по нашата телевизия - http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Mind+Your+Lang … =0&incldead=1
Ако не отваряте Замунда, може да го потърсите и на други места. На мен честно казано в момента не ми се търси ... sorry
Виж целия пост
# 515
Ах, даааааа! Внимавай какво говориш се казваше  Heart Eyes
преди някакво време гледах, че го дават по някоя от кабелните.
Виж целия пост
# 516
Не знам защо, но се сетих за "Октопод"....нямам абсолютни никакви спомени за него, също така "Twin Peaks" само че не събирам смелост да го гледам сама ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 517
Twin Peaks го гледах скоро/скоро,скоро преди 2-3 години  Laughing /.Страхотен е!Няма нищо страшно  Peace
Като го гледах едно време през 90-те/бях 1-2 клас/ се побърквах от страх/особено от танцуващото джудже  newsm43/,но сега въобще не е страшно,а по-скоро смешно.

Препоръчвам сериала,много ми хареса сега  Peace Гледах и филма за Лора Палмър/предисторията/.И той е много добър  Peace
Виж целия пост
# 518
Twin Peaks го гледах скоро/скоро,скоро преди 2-3 години  Laughing /.Страхотен е!Няма нищо страшно  Peace
Като го гледах едно време през 90-те/бях 1-2 клас/ се побърквах от страх/особено от танцуващото джудже  newsm43/,но сега въобще не е страшно,а по-скоро смешно.

Препоръчвам сериала,много ми хареса сега  Peace Гледах и филма за Лора Палмър/предисторията/.И той е много добър  Peace

Точно преди да разбера, че съм бременна започнах да го гледам и умрях от шубе...не го и догледах, това е единственият филм/сериал, от който ме побиват тръпки...
Виж целия пост
# 519
Какво ще кажат хората Simple Smile  с оригинално заглавие "Keeping Up Appearances" 
Ооо,да! Как се казваше героинята-Букет ли беше,ами роднините и,оня с потника,супер сериалче,супер! Мен сега ми се гледа някоя супер бразилска история,нова,или мексиканска. Фен съм на определени турски сериали,но взеха малко да ми омръзват. Днес гледах серия от Дом за нашите деца- колкото пъти и да го дават все ми харесва.
Виж целия пост
# 520
Twin Peaks го гледах скоро/скоро,скоро преди 2-3 години  Laughing /.Страхотен е!Няма нищо страшно  Peace
Като го гледах едно време през 90-те/бях 1-2 клас/ се побърквах от страх/особено от танцуващото джудже  newsm43/,но сега въобще не е страшно,а по-скоро смешно.

Препоръчвам сериала,много ми хареса сега  Peace Гледах и филма за Лора Палмър/предисторията/.И той е много добър  Peace

Би ли дала линк към филма за Лора Палмър, който споменаваш или поне оригиналното му заглавие. Откъде може да се свали? Rolling Eyes Заинтригувана съм.
Виж целия пост
# 521
simpatikonia Заповядай !
Виж целия пост
# 522
Благодаря ти!   bouquet
Как така съм го пропуснала? newsm78

Спомням си, че сериалът "Туин Пийкс" започна с много силна първа серия... После нещата се поразводниха малко, струва ми се. Любимата ми героиня обаче беше Ани - любимата на дедектива.
Много сладка актриса. Тя дали участва и във този филм?
Виж целия пост
# 523
Благодаря ти!   bouquet
Как така съм го пропуснала? newsm78

Спомням си, че сериалът "Туин Пийкс" започна с много силна първа серия... После нещата се поразводниха малко, струва ми се. Любимата ми героиня обаче беше Ани - любимата на дедектива.
Много сладка актриса. Тя дали участва и във този филм?


Пише ,че участва  Peace Аз лично не мога да гарантирам,че вече ми се губят моменти...но след като пише,значи участва  Peace
На мен също Ани ми беше любимка.Никога не бях виждала по-красиво създание от нея /през 90-те /  Heart Eyes
Иначе има и други филми с тази актриса.Препоръчвам този с моя любимец Джони Деп  Heart Eyes

Виж целия пост
# 524
Зачетох темата от самото й начало и се сетих за един полски сериал - дори си спомням приблизително годината, когато го даваха 1992-1993 май беше. Казваше се "Между Одер и Висла". Много ме беше впечатлила главната героиня - голяма красавица и богаташка щерка беше, ако не се лъжа, но се влюби в един младеж от по-ниско потекло... Само това си спомням. Опитвах се да го намеря във  YouTube или Vbox7, но засега безуспешно. Някой знае ли нещо за този сериал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия