Дани, извинявай, ти къде беше? В Поморие ли или бъркам? То май единствения плюс на тоя фейс е, че ще мога да си
поствам снимките. Друга причина не виждам.
Аси, тук пък изобщо няма детска кухня, не мога да разбера защо. Имало, ама я затворили, а е пълно с местни дечки, само на нашата пряка са 5 на възраст между 1 и 5 годинки. И в Созопол адска жега, добре, че ходим на морето следобяд към 5 и 30 до към 8. И аз такова чудо не помня да е било, Калоян е целия в пъпки, а ходи само по памперс.
А комарите са като стелт - ни се виждат, ни се чуват, а сутрин си здраво накован.
За морето август - не мога да разбера защо всички копат да дойдат август на море. По улиците са тълпища от народ, всеки пита за квартири, при нас отдавна всичко е резервирано. А юли месец първата половина беше чудно - и топло и слънчево, а къщата като никога празна.
Иначе в Созопол тока не е спирал изобщо, даже и като имаше буря, а те тогава нарочно го спират.
Стискам палци да ти минава вече.
help !

Сега пак имам леко тъп въпрос, ама как ги давате тия филики намазани с масло и на пар4енца, а кашкавала да ре4ем е на малки куб4ета и си ги хапват с ръ4и4ка или е отгоре на пар4енцето, зашото втория вариант поне на мен ми изглежда на голяма мацаница, падане и т.н. Аз досега го избягвах хляба, понеже ядем само пълнозърнест и понякога семенцата ми изглеждат големи4ки, но мисля ве4е да опитам да дам от него. Сухарите ми стоят, защото от попарата му се гадеше, но може пак да опитам пак, а като вариант за филийка с нещо е доста твърдо май
. Савана закусва ядки или киноа или миле с масло, сирене, кисело мляко и една чаена лъжичка смляно ленено семе или обезсолени тиквени семки.
!


Абе думи нямам – това хора ли са!?.................... Хич не си го слагай на сърце – май от такива хора по-добре – по-далече! 



Весело празнуване и със сигурност ще бъде прекрасно!
И аз не обичам морето август месец и никога не съм разбирала защо баш тогава е пикът там 

.На два пъти плака безутешно за по 20мин-така не беше плакал от коликите.И сополи-колкото искаш...не можа да спи от запушен нос миличкото.В тази връзка-една от най-полезните ми покупки е БЕЙБИ ВАК-направо не знам как бих се справила с нослето на Иш без помпичката.
Да бъде много здрава, игрива и безгрижна!