По градинки и поляни пишкат юлски калпазани(тема 142)

  • 33 354
  • 740
# 90
Сакси  Hug Яна по-добре ли е? Този обрив може да е реакция от Нурофена, при нас така се получи...
Я споделете  Mr. Green какви интересни подаръци получиха вашите момчета, че взеха да ме питат какво да му купят, а тук няма голям избор.... newsm78
Виж целия пост
# 91
Здравейте   bouquet
 да се цопна и аз, че да не ме забравите  Mr. Green. Мики може да се каже че свикна с яслата. Плаче когато го оставам, но много за малко. Иначе там яде, играе, спи ................  Grinning . Като го оставям и плаче и казава "мама дойди , мама еля "  явно иска да отида с него .........(по-скоро да не го оставям ) Sad , много гадно. А вечер когато се сети за яслата и казава "лели няма "  (но с тон , не че ги няма, а че няма да ходи при тях)
Аз от септември ако всичко е наред ще се връщам на работа.

Я споделете  Mr. Green какви интересни подаръци получиха вашите момчета, че взеха да ме питат какво да му купят, а тук няма голям избор.... newsm78

на Мики му подариха дрешки, но такива пролет есен- аз така пожелах.
 2 комплектчета дънки с тениски , панталинки с блузка, колички, един мотор играчка, с който много се зайграва и страхотна книжка със звук  Simple Smile.

Сакси кажи как е Яна ?- и аз мисля че може обрива да е от Нурофена.
Дуци   Rolling Eyes милата Анна ...........как се случи?  Дано всичко да е наред  Praynig  Hug

п.п това е мотора http://www.vegatoys.com/index.php?area=toys&task=view&id=3754   
 а това книжката : http://www.helikon.bg/books/124/147644_vesela-shumotevitca-v-dzh … a-sas-zvutci.html - много е готина
Виж целия пост
# 92
Мдаа, и в този ред на мисли ако някой е купувал жилище с ипотека наскоро да сподели за какво да внимавам, че ние решихме да инвестираме.
Довечера ще пратя координати.

Няма те на скайпа да ти пиша там. Мяоя близка се занимава с имоти, самата тя си купи апартамент сега, работи и с кредитен консултамт. Ако искаш мога да те свържа с нея за консултация и съдействие. Пиши ми на лс или скайп
Виж целия пост
# 93
Здравейте!
Бях 2 дни на вилата, а утре заминаваме на море. Сакси, ние си ходим сами и също не ни е скучно. Тази година ще ходим с нашите и племенника ми, ще бъдем на една частна вила край Приморско. Ако се решите за море и сте в района, може да се видим Simple Smile

Купа, аз не съм пускала разказ за раждането си във ФБ, но от "Естествено" го направиха. Има ми разказа на сайта на "Естествено", така че там можеш да го намериш.  Peace
Виж целия пост
# 94
Евридик@, благодаря. толкова скоростно едва ли ще се организираме.  Blush на никой не му е скучно, явно на нас нещо не ни е наред  Crazy

яна е добре, днес има обрив и на корема и малко на гръбчето, а сутринта нямаше и дори този на бузите беше избледнял и това ме спря да ида на лекар. появи се на обед, а вече беше късно (лекарката е следобед) и така.. може да е от нурофена или от жегата, все ми е едно, нали вече е здрава. обрива ще мине.  Peace

маякуб, не че сме получили тротинетка за подарък, но щях да се зарадвам на такава.  Peace
Виж целия пост
# 95
Сакси, Йоана беше по същия начин като Яна и накрая се указа скарлатина, замалко да лежим в инфекциозно отделение.  Ти си прецени, но ако е скарлатина без АБ няма да минете. Успех, дано не съм права.
Виж целия пост
# 96
Сакси, ние тук всички гадаем, но дали пък в крайна сметка не се оказа розеола Thinking
Виж целия пост
# 97
Момичета, не знам какво е. Нали ви казах, че щях сутринта да я водя на лекар, но обрив по корема и гърба нямаше, а този на лицето и раменете беше почти избелял. Та се отказах. Излезнахме на разходка и като се върнахме обрива по лицето си беше потъмнял т.е. станал червен, а целият й гръб и корем покрити със ситни червени петна, същите, но по-ситни. Само че лекарката на майка е сутрин. Утре отново смятам да я заведа. Ако стигнем до лекар, ще ви пиша да кажа.

sela_wi , надявам се да не е скарлатина, пък и си мисля, че вече наистина ни е минало. Втори ден няма темп. и като изключим обрива, който определено не е сърбежен и не я дразни изобщо, всичко е ок.
Виж целия пост
# 98
Сакси, ако обривът изчезне за 3 дни, започвайки оттам, откъдето първо се е появил, значи можеш да си отдъхнеш, че е розеола. На мен по описание ми прилича точно на това.
Виж целия пост
# 99
Здравейте момичета Hug

Напуснах работа(реши работодателят, че мога да работя за по -малко пари отколкото сме се разбрали,което аз не приех),във вторник се прибирам в България при дечицата и септември ще се върнем в Анталия.Искам да ги водя малко на плаж преди да почне каката училище.
Казвам си всяко зло за добро и се надявам да си намеря друга работа по-нататък-сега чакам с нетърпение да гушна децата и се опитвам да бъда позитивна Simple Smile

Сакси,и аз си мисля че е розеола-миналата година и Бора я изкара.

На всички лек ден Hug
Виж целия пост
# 100
Момичета, не е розеола. Обрива и тази сутрин никакъв го няма. Предполагам, че пак ще се появи чак към обед като станат големите жеги и ще стане пак много наситено червен до вечерта. Тук е толкова горещо, че детето се поти , просто като си стои. Навън не полъхва нищо.  Tired
Исках да я водя на лекар, но няма какво да покажа в момента.  Peace

направих малко снимки:
ето така спим -

ето обрива, сниман вчера след сън (днес го няма, но към обед пак ще се появи предполагам)
1
2
3
Виж целия пост
# 101
Ние се завърнахме много доволни. Такова море, такава вода, сравнително послушни деца....Не сме били по баири в Св. Влас, както писа Ейнджъл, и пак бихме отишли.

Сакси, това си е претопляне, Сами е същият. Даже и по главата под косата на челото се изрива. Мисля, че го сърби даже. Но като минат жегите се оправя. В яслите им е горещо и там се претопля. Аз също имах такъв проблем по корема още в началото на лятото при първите жеги. Ходих на кожен и ми изписа някакъв кортикостероид и почистване със спирт. Мина ми за 4-5 дни. Обясняват го с чувствителна кожа, потене и възпаляване. Само памучни дрехи да се носят.

Морето си е море, кефът си е кеф, сега Сами има Т. Той и там вдигна един път, но не затвърди положението. Чудя се с какво ли ще ме изненада.
Виж целия пост
# 102
Сакси по това което виждам от снимките прилича на нашия обрив от топло, който няма нищо общо с прекарания тонзилофарингит наскоро  Peace нашта доки ни изписа Жинжира алба спрей - мажа го всяка вечер по гръбчето след баня и взе да му минава...този спрей е хубав, защото се ползва за всичко - ухапвания от насекоми, ожулено, рани и т.н
а пък съм сигурна, че каквото и да се случи на сладката Яна ще вземеш необходимите мерки, нацелувай я от нас, много ни липсва  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
Амес, всяко зло, за добро Peace. Не се ядосвай, ще видиш че ще си намериш по-хубава работа Hug

Сакси, за обрива не мога да се изкажа Simple Smile, но пък позата за сън на мен не ми изглежда притеснителна. Предполагам, че ако по някакъв начин й се нарушаваше кръвообращението, Яна щеше да си усети и несъзнателно да я смени Thinking

Дени, снимки от морето няма ли да ни покажеш Hug
Виж целия пост
# 104
И Катето има разни странни пъпки по тялото, дето ми приличат на кокоши трън и се чудя какво да ги правя. По късно ще се пробвам да ги покажа, че чак в понеделник ще успеем да отидем на лекар.

Вчера стигнахме дъното  Crazy Отидохме на мегдана на селото, където първо се омаца със сладолед, защото държеше сама да си куса, после като я измихме си намокри гащите и потника и остана само по обувки. Но другите деца се събуха и тя да не остане по назад. И както си играеше, клекна и се изпишка без никакво предизевстие  Laughing Докато аз кършех пръсти и се правех, че не съм с нея, цопна в локвата  Shocked

Амес, и аз вярвам, че всяко зло е за добро. Твоята работа те чака в подходящия момент  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия