Яна по-добре ли е? Този обрив може да е реакция от Нурофена, при нас така се получи...Я споделете
Яна по-добре ли е? Този обрив може да е реакция от Нурофена, при нас така се получи...

. Като го оставям и плаче и казава "мама дойди , мама еля " явно иска да отида с него .........(по-скоро да не го оставям )
, много гадно. А вечер когато се сети за яслата и казава "лели няма " (но с тон , не че ги няма, а че няма да ходи при тях) 
.


на никой не му е скучно, явно на нас нещо не ни е наред 






нашта доки ни изписа Жинжира алба спрей - мажа го всяка вечер по гръбчето след баня и взе да му минава...този спрей е хубав, защото се ползва за всичко - ухапвания от насекоми, ожулено, рани и т.н

. Не се ядосвай, ще видиш че ще си намериш по-хубава работа 
, но пък позата за сън на мен не ми изглежда притеснителна. Предполагам, че ако по някакъв начин й се нарушаваше кръвообращението, Яна щеше да си усети и несъзнателно да я смени 
Отидохме на мегдана на селото, където първо се омаца със сладолед, защото държеше сама да си куса, после като я измихме си намокри гащите и потника и остана само по обувки. Но другите деца се събуха и тя да не остане по назад. И както си играеше, клекна и се изпишка без никакво предизевстие
Препоръчани теми