Ваксини - Дискусия за вредата от тях (тема 11)

  • 38 248
  • 745
ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ ЗА ПРОМЯНА НА ИМУНИЗАЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В БЪЛГАРИЯ

Старите ни теми:

Ваксини. Полза или вреда? Ваксинационни програми.
Ваксини. Полза или вреда? Ваксинационни програми. - втора тема
Ваксини - Дискусия (1)
Ваксини - Дискусия за вредата им (2)
Ваксини - Дискусия за вредата им (3)
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (4)
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (5)
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (6)
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (7)
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (8 )
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (9)
Ваксини - Дискусия за вредата от тях (тема 10)

Филми:

Shots In The Dark
"Ваксините - скритата истина"
"Ваксината на страха"
http://www.youtube.com/watch?v=D9BMoDqvRJI - (видео) - какво причиняваме на децата си и на планетата си


Сайтове с информация:

http://www.novaccine.com/vaccine-ingredients/ - анализ на всяка съставка на ваксините
http://thinktwice.com/
http://www.whale.to/ и конкретно http://www.whale.to/vaccines.html
http://www.nvic.org// - National Information Vaccine Center (САЩ)
http://www.naturalnews.com/vaccination.html
http://www.healingourchildren.net/vaccine_side_effects.htm
http://www.aegis.ch/neu/index.htm - на немски
http://www.impfkritik.de/ - на немски
Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) - Система за рапортуване на страничните реакции от ваксините (САЩ)
http://www.theinformedparent.co.uk/
http://vran.org/ - Vaccination Risk and Awareness Network (Канада)
http://www.vaclib.org/index.htm - Vaccination Liberation (САЩ)
http://www.robertfkennedyjr.com/ - Робърт Кенеди младши пише много против ваксините на личния си блог
http://www.know-vaccines.org/index.html - Kids Need Options With Vaccines
http://www.euvac.net - информационен сайт за имунизационните календари на всички европейски държави
http://www.generationrescue.org/ - сайтът на Дженни МакКартни и Джим Кери, които се борят с аутизма и ваксините
http://dir.salon.com/story/news/feature/2005/06/16/thimerosal/ - Deadly immunity (Смъртоносен имунитет) от Робърт Ф. Кенеди младши
http://www.thepetitionsite.com/1/a-universal-declaration-of-resi … tory-vaccinations - световна декларация против задължителните ваксинации
http://geom-bg.com/?p=13135 - интервю на известният журналист Джон Рапапорт с бивш създател на ваксини
http://www.aapsonline.org/testimony/vacresol.htm - Асоциация на американските лекари и хирурзи, Резолюция против задължителните ваксинаци
http://vaccineriskawareness.com/ - Vaccine Awareness Network (Великобритания)

Виж целия пост
# 1
Оп да се разпиша първа  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
stelt77,
страхотна си, благодаря!  bouquet
Като имам време ще прегледам последните линкове, че някои съм ги пропуснала.  Embarassed
Засега само запис..

ПП. Да добавим и http://vaccineriskawareness.com/ -  Vaccine Awareness Network (Великобритания)
Има страшно много информация за вредите от ваксини.
Може да се намери инфо също и за вредите от адаптираните млека, за домашното раждане и обучение на деца в училищна възраст.

Виж целия пост
# 3
Ооооо, в старата тема е играла метлата?  Shocked
Е, хубаво, вече ще знам, че има и привилегировани потребители и цензура за тях няма.  Crossing Arms
Само празни приказки.
 Outta Joint Tired
Виж целия пост
# 4
Хоп и аз в новата тема !

Благодарности на Стелт за труда  bouquet и на Мултимодал за ценния линк  bouquet!
Виж целия пост
# 5
За сега ще кажа едно "Здрасти"... че имам много да чета.
Стелт, благодаря и аз за новата тема   bouquet
Джулке, не си го слагай на сърцето  Hug
Виж целия пост
# 6
благодарности и от мен на Стелт77 за труда  bouquet
Виж целия пост
# 7
Благодаря за темата,   bouquet
Виж целия пост
# 8
"Република": Комар убиец ни напада
http://m.vesti.bg/?tid=4040&oid=3180531
Цитат
Комари, заразени със западнонилска треска, убиха трима души в Гърция в рамките на три дни, съобщава вестник "Република".

В болниците в северната част на страната са настанени за лечение още десетки пациенти, които чакат диагноза. Смъртността при заболяването е 40%.

Българските лекари вземат проби от болни в инфекциозните отделения у нас, за да изолират вируса и да се запознаят с болестта.

Мерките са взети, защото в България болни от западнонилска треска

никога не са били регистрирани

и нашите доктори трудно ще разпознаят вируса, а той много бързо засяга мозъчната обвивка и се стига до менингит.

Епидемия от западнонилска треска се е разразила в Румъния преди около 10 години.

Над 1000 души са починали от заболяването в САЩ за последните 10 години.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B … D1%81%D0%BA%D0%B0
Цитат
Смъртността при хората е ниска и в повечето случаи заболяването протича безсимптомно — 80% преболедуват без да показват клинична изява, а смъртността е в рамките на 10% от боледуващите с проявени клинични признаци.
Цитат
В България вирусът е открит през 60-те години на 20 век в комари от района на езерото Сребърна и Бургаското езеро. За същия период заболяване е регистрирано и при хора (3 случая), прелетни птици (2 случая) и домашни животни (1 случай).[11] Последният случай на западнонилска треска е регистриран в инфекциозно отделение на МБАЛ Шумен през август 2002 година.
Цитат
Епидемиология 
Поради бързопреходната виремия заразяването от човек на човек посредством ухапване от комар, макар и теоретично да е възможно, на практика не се осъществява. Подобно е и при всички останали бозайници.
newsm78 Ха, сега, де! На кое да вярваш...?  Rolling Eyes


Сет Бъркли: ХИВ и грип - ваксинната стратегия

Създадоха универсална противогрипна ваксина
Виж целия пост
# 9
 Shocked Това ли ще е новото средство за създаване на паника ?!?
Ако грешките не са от недочитане, значи медиите пак ще играят главна роля в действието
Виж целия пост
# 10
Или на някой просто му застояват "противокомарните" мазила по складовете, защото все повече хора разбраха, че са много вредни, а натъркването с печен лук от първото срещнато крайморско или планинско кръчме върши същата работа, че даже е и по-добра защита. А и не мирише! Joy
Виж целия пост
# 11
stelt  ,   Hug
Виж целия пост
# 12
Стелт, мерси за темата!
Виж целия пост
# 13
  И аз се включвам, предстои ни Манту, и току виж ни подгонили за ново БЦЖ  Cry
Виж целия пост
# 14
Амбър, а с Тетраксима кво направихте?
Сложихте ли го?

На нас ни "предстои" и Тетраксим от миналата година, и Манту /БЦЖ/, които няма да сложим...Mr. Green
Сега се опитвам да се измъкнем някак си, без да подписваме отказ... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия