Енджи Касабие - цени

  • 185 773
  • 293
# 120
Здравейте и от мен. Многоо ми харесва този режим.Истината е,че го пробвам в домашни условия.
От почти месец вече се опитвам да хапвам така,малко по-импровизирано,не съм свалила повече от 3кг обаче;( но се чувствам супер.
Със закуската сутрин такава енергия имам,бодричка,свежичка,супер.Но няма да е зле да почна и да свалям де:)
И да питам тук това,че имам да свалям 5-6 кила макс...дали това е причината толкова бавно да става.?
от това примерно меню по-горе много се обърквам.Тези калории на 50,100гр ли са или на това което те ти доставят
За пример :дадено е пил.филе 230ккал,а знам че в 100гр има 110гр някъде,тоест хапваш 200гр
Но в 100 гр крем брюле има 350ккал,хапваш 50гр, или просто неините са по-диетични и друг грамаж.Това да смяташ калории като луд не е лесно.
казаха ми ,че ако трябва на ден разходваш 2000ккал в покой,то трябва да приемаш 500 600 по-малко за да се отслабвам,ами ако ги направя 1000ккал на ден..лошо ли е?
Пишете ако някой е по-наясно с тия ккал.1500 много ли са?а 1000 малко ли са?ужас.голяа обърквация:)
Виж целия пост
# 121
Може ли да се гледа някъде онлайн предаването ?  newsm78
Виж целия пост
# 122
Дони78, според мен голямата разлика между приготвянето в домашни условия и доставяните храни е в използваните продукти. Самата тя в На кафе разказваше, че не използва продукти от българския пазар, а само вносни продукти. Даже показа някакъв ливански зехтин като спрей, който имал 0 % мазнина
И мисля, че ако седнеш да смяташ наистина калории ще откачиш. Според мен целта на всички диети е човек да се научи да се храни по 5 пъти на ден, по малко, определени комбинации храни и това да се спазва достатъчно дълго време

А аз да питам тези, които поръчват храна- колко дни в седмицата ви я доставят? Някой беше казал 5, а през другите 2 дни какво ядете?
 ЕДно момиче беше пуснало телефон за поръчки от някакво друго място, някой поръчвал ли е оттам да сподели впечатления, че и писах, но не ми отговаря. Правят ли доставки или трябва да се взима от Младост
Може да се гледа на Нова плей
Виж целия пост
# 123
Привет на всички! Края на ноември 2010 посетих доктор Касабие, преглед + сокчета + храна за 2 седмици, която ми доставяха точно навреме всеки ден - ресулта - 3 кг за 14 дни, НО...след това ми беше омръзнало да се храня с това, което доставят и реших да си спазвам диетата, написана от нея ( при това бяха и празници). Най-голямото разочарование за мен настъпи, когато след вторив преглед, сокчетата, които ми продадоха се оказаха развалени и с ужасен вкус и супер неясно съдържание, защото бяха на пихтия...Ентусиазма ми замря тотално и реших, че това е поредната спекула. Ще ги посетя отново, за да видим какво има в новата партида сокчета и какво се случва? Между другото им писах е-мейл, но отговор нямам вече месец...
[/quote

Много съм изненадана от това, което прочетох. При тази цена всичко трябва да е перфектно. Хм...всъщност ако всичко, което се говори за тази д-р е вярно, тя трябва отдавна да е мултимилионерка и да е натрупала милионите си в Холивуд, а не в оглозганата ни родина. Хм....всичко това ми се струва твърде съмнително.... Предварително моля за извинение всички, които са й признателни за добрите резултати. Нищо лично, просто споделям....
Виж целия пост
# 124

Можеш да го гледаш във vbox7 Пусни на търсачка д-р Анджи ..../не помня фамилията/ - на кафе при Гала. Излизат 3 части
Виж целия пост
# 125
Това е сайтът на Енджи Касабие: http://anddiet.bg/

А на видео можете да я гледате тук:

На кафе 1 част: http://vbox7.com/play:256e3488

На кафе 2 част: http://87.121.59.2/play:d1ac5a62

На кафе 3 част: http://vbox7.com/play:71e59843

И други:

http://vbox7.com/play:f92150a1

http://vbox7.com/play:0bfa3350

http://vbox7.com/play:7dfd46a3

http://vbox7.com/play:ca075ffc
Виж целия пост
# 126
doni78, Искам да те попитам, преди да започнеш режима, ходи ли на преглед при д-р Касабие? И ако да, какво ти препоръча?
Виж целия пост
# 127
Жасмин, много ти благодаря, но от чужбина вокса не се отваря, само спира на всеки 2 сек, и не мога да го гледам... Sad     Търсих в !Ю Тюб , но не намерих...
Виж целия пост
# 128
Не виждам нищо революционно в диетата й, всъщност това е хипокалорийно хранене - с по 1200- 1300 калории на ден. Всеки ще отслабне по този начин, каквото и да яде, щом като е само с толкова калории. Удобството е в това, че ти спестява усилието да измисляш всеки ден какво да ядеш, да смяташ калории и грамажи, за да си вместиш менюто до 1200, да пазаруваш и готвиш с повишено внимание. Просто един кетъринг, като всички други. Храната, която предлага е интересна и разнообразна, но е и скъпо удоволствие - 1000лв на месец. За нея това е просто бизнес, клиентите й са хора, които са си наели готвач, който им доставя храната. Използва младостта и красотата си, за да се рекламира, храни 2-3 бг звезди, за да й правят реклама и така. На тези прегледи срещу 50лв не виждам какво предлага, освен да се уговори лично с клиента, как точно да става доставката и избора на седмично меню. Колкото до Бритни Спиърс, не знам кога е отслабвала тя, през последните 10 години слаба не съм я видяла, освен с фотошоп.
Виж целия пост
# 129
По две чаши вода 30 минути преди хранене, ядене 5 пъти на ден. Обилна закуска , втора закуска плод. Обяд 200 гр. ядене + Салата. Слетобедна закуска - плод. Вечеря , 180 ядене + салата.


А трябва ли да се се спазват някакви часове на хране? В колко часа трябва да е вечерята?


А тук вижда ли се видеото? http://play.novatv.bg/play/242616/
Касабие говори във втората половина.
Сега ще потърся и шоуто на Гала.

Ето го: http://play.novatv.bg/play/231009/
Виж целия пост
# 130
Не съм съгласна, че всичко е само реклама и бизнес... А и храната, която докторката доставя не се приготвя с български продукти, а с продукти от чужбина и най-вече от Ливан- зехтин с 0% масленост, заместител на сол и тем подобни подправки и продукти, които ги няма на българския пазар! Самата докторка казва в интервютата си, че не е важна толкова храната, която доставя на пациентите си, а начинът по който се приготвят ястията и продуктите!
Виж целия пост
# 131
Не съм много съгласна със теб.По принцип какви бг продукти има на нашия пазар-боба -китайски,лещата -канадска,зеленчуци и плодове-внос.Така че нищо бг не виждам.
Виж целия пост
# 132
ivka_pifka, ти какво очакваш, самата докторка да си каже в интервютата, че диетата й е гола вода и швепс от бъз и можеш и сама да си я направиш в къщи? Естествено, че ще иска да задържи клиентите си, които така луксозно храни. Ако сте двама души в къщи на нейната храна, прави 2000лв месечно само за храна. Всички други разходи са ви отделно - сериозни доходи трябва да имате, за да си го позволите. Аз твърдя, че ако поемаш 1200 калории на ден, ако ще бял хляб със свинска мас да мажеш, пак ще отслабваш.
Виж целия пост
# 133
Оценявам гледната ви точка по този въпрос, но всеки си има мнение  Wink Но и трябва да попитаме тези, които са ходили при докторката, а не просто така да спорим кое е правилно и кое не! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
ivka_pifka, ти какво очакваш, самата докторка да си каже в интервютата, че диетата й е гола вода и швепс от бъз и можеш и сама да си я направиш в къщи? Естествено, че ще иска да задържи клиентите си, които така луксозно храни. Ако сте двама души в къщи на нейната храна, прави 2000лв месечно само за храна. Всички други разходи са ви отделно - сериозни доходи трябва да имате, за да си го позволите. Аз твърдя, че ако поемаш 1200 калории на ден, ако ще бял хляб със свинска мас да мажеш, пак ще отслабваш.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия