Може ли сексът да доведе до чувства?

  • 17 172
  • 108
# 60
Е, azaf, ти си противоречиш - има любов от пръв поглед. Французите са го нарекли "удар от гръм". Въобще след като преживях разни неща на дърти години си мисля, че любовта има измерения за които дори и не подозираме. Мисля, че може сексуалната връзка в един момент да се превърне в любов, защото човек се привързва. Но лично аз не съм имала такава.
Виж целия пост
# 61
Може.
Аз мога да правя секс без чувства. В смисъл без да съм влюбена или да го обичам, но трябва да ме привлича-физически,емоционално и интелектуално.
Говоря за секс, не за връзка.
Виж целия пост
# 62
Може.  Wink
Виж целия пост
# 63
Имах такава връзка. Доста години. Уж само секс без чувства, но при мен се появиха, после изчезнаха и т.н., но хубавият секс си остана постоянна величина, която ни събираше няколко пъти седмично.
Не препоръчвам такива изживявания, защото е много трудно да се откажеш после. С времето ставаш зависим към обекта за секс, създавате си своя история и свои шеги.
Трудно е за повечето жени и престижно за всички мъже.

Виж целия пост
# 64
Може.
Виж целия пост
# 65
Разбира се че може  Peace
Виж целия пост
# 66
Е, azaf, ти си противоречиш - има любов от пръв поглед. Французите са го нарекли "удар от гръм". Въобще след като преживях разни неща на дърти години си мисля, че любовта има измерения за които дори и не подозираме. Мисля, че може сексуалната връзка в един момент да се превърне в любов, защото човек се привързва. Но лично аз не съм имала такава.

Не си противореча - любовта от пръв поглед се получава, когато сексът прерасне в общуване и после във влюбване, но това става постепенно и иска повече време и известно общуване след въпросния секс, като той сам по себе си няма много общо (не можеш да ме убедиш, че само 2 ч. след запознанството ни с мъжа ми вече сме били влюбени, защото горе-долу толкова време ни трябваше да свърши работното време и да стигнем до леглото у тях). В повечето случаи, обаче, сексът си е само секс и не се превръща в нищо, защото хората си трюгват по пътя на следващата сутрин.
Възможно е и сексът да се превърне в добро познанство (не мога да го нарека приятелство, но определено мога да разчитам на някои хора, но и през ум не ми е минало да изпитвам чувства към тях)...
Т.е. сексът си е секс, а останалите усещания се пораждат от други фактори (той може само да ги допълни)...
Виж целия пост
# 67
Възможно е.

Имам въпрос към господата с 4-точковата система.

Запознавате се с дама, харесва ви - има привличане. Съответно я каните на среща. Тя приема. Срещата минава добре. Тя е силно привлечена от вас и ви показва че иска да прави секс с вас веднага.
Ами сега???  Whistling
Виж целия пост
# 68
Възможно е. При мен обикновено връзките са започвали с прост секс и на по-късен етап са се появявали чувства. За мен влюбването е различно от тръпката, физическото привличане, флуидите и както там се нарича.
Виж целия пост
# 69
Само секс - не, но няма и нужда секса винаги да довежда до чувства.
Виж целия пост
# 70
може.
и не само чувства.
Виж целия пост
# 71
може.
и не само чувства.

До какво друго например, освен до бебета?  Thinking   Laughing
Виж целия пост
# 72
болести, инфаркт, непредвидени финансови разходи ....
Виж целия пост
# 73
Колко черногледо, на мен дори не ми минаха през ума такива кофти работи да ги свързвам със секс.Но ако се замисля то май от чувствата по лошо няма.  Laughing
Виж целия пост
# 74
Сексът може да доведе дфо чувства, но това не бива да те спира - Нали имаше такава реклама.

Сериозно - според мен да, но най-вече при жените, при мъжете - не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия