До Септември мъничко остана, на бебе ще се радва всяка мама!

  • 21 209
  • 725
# 705
Колко нови бебенца!!! Hug Hug Hug
Честито на Akspet,мама на Део ,Данна,PSM,kittikat,Люляк!Дано малките бебчета само да ги  радват!!!
Момичета като чета ще взема и аз вече да стягам багажа,че сякаш се размутавам.Все още не ми се вярва,че момента наближава.

Виж целия пост
# 706
На стрийтито не са ли му малки гумите? И стабилно и маневрено ли е така?
аз го пробвах по един черен път до нас, с дъщерята в него, а тя е около 12кг. много леко вървеше, въпреки малките гуми някак си обира неравностите и амортисьорите са му много добри - изобщо не друса. и имай предвид, че моята е 2-ра употреба, но дори и не проскърцва, като нова е. а пък за килограмите и колко е компактна сгъната - нямам думи просто  Peace а за сумата която си заделила получаваш всички екстри в комплекта.
Виж целия пост
# 707
Аз честно да си призная си купих количка и понеже съм много бърза сега нещо не съм доволна. Взех си Грако тур делукс, но днес като я разглеждах за пореден път, реших да видя всичките й възможности. И така както си я оглеждах видях, че ако не е бебе порта и искам детето да гледа към мен се образуват едни улуци между сенника и коша и там направо ще си духа като за световно, а не ми се иска.
Изпратих мейл на магазина да ги питам дали ще мога да ми я сменят, но още чакам отговор. Ако се окаже положителен, за което се съмнявам обаче, бих искала да съм готова с нова вариант и да мога да реагирам веднага.
Стрийтито и преди ми харесваше, но малко ме притесняват гумите, а Джейн ми изглежда стабилна и доста добър вариант. Само дано ми отговорят положително. Голям съм идиот, няма като мен.
Виж целия пост
# 708
.....Аз честно да си призная си купих количка ....

 smile3532
а аз се счупих да пиша  хвалебствия Wink

  fingerscrossed  дано ти я сменят , щом не ти е харесала от сега ,надали и после ще ти стане симпатична.
Виж целия пост
# 709
Гракото е адски тежка и щеше да търсиш да я сменяш лятото за нещо по-леко. На стрийтито това ми харесва, че може да се ползва до края, но и Номада е добър избор, само дето не се върти коша, гледа към теб само с коша за новородено, тоест до към 5-6 месец. Което не е проблем за повечето майки, но останах с впечатлението, че държиш на тази опция.
А тия отвори между сенника и количката се получават при почти всички летни кошове /и при стрийтито ги има/, но като сложиш зимното чувалче и се уплътняват.
Виж целия пост
# 710
Мислех си че ще ни се рамине днес,ама не  Mr. Green Mr. Green Mr. Green!
Честита малка принцеска на мама АСПЕКТ,да им носи само добри вести и щастливи мигове!Браво мила! Hug Hug Hug


п.с.А моята котка,окоти днес 4-ри котенца  Mr. Green !
Виж целия пост
# 711
но и Номада е добър избор, само дето не се върти коша, гледа към теб само с коша за новородено, тоест до към 5-6 месец. Което не е проблем за повечето майки, но останах с впечатлението, че държиш на тази опция.

  newsm78 ,  е то после ще иска ли да ме гледа мен  newsm78 - замислям се ,че май не съм виждала количка в летния си вариант ,който да е завъртян към майката  Thinking , и си мислех ,че самото дете иска да си гледа напред
Виж целия пост
# 712
Много съм ви благодарна, честно. А това, че съм купила количка изобщо няма значение, щом отсега искам да я сменям...Горе долу се ориентирах и пак благодаря...сега няма сън, докато не отговорят на въпроса, ще се побъркам...а и кой знае те какво ще предложат ако изобщо решат да я сменят. Ама луд умора няма...аз съм си виновна.
Виж целия пост
# 713
Много съм ви благодарна, честно. А това, че съм купила количка изобщо няма значение, щом отсега искам да я сменям...Горе долу се ориентирах и пак благодаря...сега няма сън, докато не отговорят на въпроса, ще се побъркам...а и кой знае те какво ще предложат ако изобщо решат да я сменят. Ама луд умора няма...аз съм си виновна.

от къде си я купила?
Виж целия пост
# 714
от А до Я за бебето в Люлин
Виж целия пост
# 715
Дали да не пускаме новата тема  newsm78 ,или ще искараме до сутринта с тази  Rolling Eyes !
Виж целия пост
# 716
п.с.А моята котка,окоти днес 4-ри котенца  Mr. Green !

Ихааааа !!! Ама то верно около теб всички са бременни!  hahaha
Виж целия пост
# 717
Дали да не пускаме новата тема  newsm78 ,или ще искараме до сутринта с тази  Rolling Eyes !

никакво чакане, от кога те дебна та да се запиша първа  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 718
но и Номада е добър избор, само дето не се върти коша, гледа към теб само с коша за новородено, тоест до към 5-6 месец. Което не е проблем за повечето майки, но останах с впечатлението, че държиш на тази опция.

  newsm78 ,  е то после ще иска ли да ме гледа мен  newsm78 - замислям се ,че май не съм виждала количка в летния си вариант ,който да е завъртян към майката  Thinking , и си мислех ,че самото дете иска да си гледа напред
много малко са моделите с тая опция, затова. аз преди с лора ползвах колички с положение само напред и никога не ми е било неконфортно, нито на нея. сега ще видим със стрийтито как ще я караме - напред или назад  Laughing
Виж целия пост
# 719
Дали да не пускаме новата тема  newsm78 ,или ще искараме до сутринта с тази  Rolling Eyes !

Ако някой не роди дотогава може и да изкараме.  Whistling  Joy

никакво чакане, от кога те дебна та да се запиша първа  Joy Joy Joy Joy

 Joy  Joy  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия