LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 195
http://www.laredoute.fr/vente-jean-longueur-34.aspx?productid=32 … ross%20sell%20pdp тези дънки мъжки оплучиха комай доста хора. Отговарят ли си, доволни ли са мъжете ви? За мъж, който носи редутска номерация 44/46 - такъв номер ли да взема и от дънките?
Rolling Eyes ениуан?
Виж целия пост
# 196
Хай ЛР-тки! Simple Smile
Да се похваля и аз с получена поръчка от 3.08 с 1-еврови неща само, мн съм доволна! Simple Smile
Панталонът на Актив от 1Е наистина е жесток, 38 р-р в син цвят успях да  хвана, страхотнмо изпълнение, ама за бая дълги жени направен, ще ходи на шивач! Simple Smile
Едни дънки, индиго, с талия над пъпа Simple Smile, и те на шивач за скъсяване, за зимата ще са екстра, като се въргаляме в снега с дребосъчката!
Почникът с черепа е мн хубав памук, доста е широк, ако не за навън, за спане ще е чуден. За спане също отива и един оранжев потник - с връзки на раменете и връзка за стягане на края на потника, ако е отпуснат стига до под дупето точно ( един леко лъскав, као сатен). Оранжеви бикини бански с цветето отпред - жестоки са. Сега ме е яд, че не си взех и такова горнище. Една шарена широка блуза - мн е яка. И 2 прашки, пола и тениска за дребната! Много неща на брой за скромната сума от 12Е! Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Хора, от по-миналите намаления който има такова яке ЛаураК, как вървяха размерите?
Виж целия пост
# 198
Бу, според сестрите ми, си отговаря на номера.  Peace
Виж целия пост
# 199
Вместо запис да се похваля с всички юлски поръчки общо 14 (обзаведохме се цялата рода, барабар с колежките с разни ефтинийки Mr. Green) и да помрънкам за една от 8.07 с един детски анцунг и още я няма Close, дано дойде тая седмица.
Виж целия пост
# 200
Преди малко си взех пакетче от 4 август с чаршафите с мадамата и един траверсин. Чаршафите са много хубави, само ще изрежа стърчащото от долната страна, дето се замята да не пада олекотената завивка и ще направя 3 калъфки. Траверсина не си го представях така, и той ми хареса. Идеално е да се подпираш на таблата на леглото. Но още се чудя с какво да го напълня - дали продават нещо с такива размери като възглавница тук в БГ?
Виж целия пост
# 201
До сега съм плащала с кредитна карта American Express на Пощенска банка.
Сега обаче искам да платя с дебитна Visa Elektron на ЦКБ.
Кое трябва да отметна?

Electra,благодаря  bouquet!
Виж целия пост
# 202
Carte bankaire

Получих вчера чершафите с мадамата от 6Е. Изненадах се как са отрявани по краищата отдолу, но схванах защо. Метнах ги в пералнята така че още незнам как ще паснат на завивките. Имах и ч чершаф Шан хай малко рехавичък е ама за топлото време е добре; калъфките от 2.5 масаи с които се задействаха някои кодове са мн хубави и плътни
Виж целия пост
# 203



Междудругото чаршафите са испански. Сега им гледам сайта. Имат хубави неща  Peace
Виж целия пост
# 204
Ани благодаря ти много благодарение на теб снощи пуснах поръчка всичко ми е фактурирано и сега само ще чакам да дойде. Златна си   bouquet
И да се похваля,че днес получих 2 колета от 5 и 6.08 първия 4,3кг втория 2,4кг все коментирани неща доволна съм като цяло чакам и един колет от 29-ти ама него нещо го няма,но е рано за притеснения Simple Smile
Виж целия пост
# 205
някой да има проблеми  с сайта,на мен освен началната страница друго не ми се отваря


редакция ,оправи се  Grinning
мда,много трудно зарежда
Виж целия пост
# 206
и на мен така ... зарежда ми по 3-4 мин. и след това ми изписва съобщение за грешка и че екипът им работел вече за отстраняването й ....
Виж целия пост
# 207
Днес май няма да пуснат гювеч  Laughing
Виж целия пост
# 208
май ще съботират обедното дебнене  Joy
Виж целия пост
# 209
При мен сайтът зарежда страшно бавно, при вас как е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия