LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 999
  • 1 073
# 360
Имате ли нещо активно в кошниците? Днес ни забравиха? newsm78
Виж целия пост
# 361
Zdraveikova, има една такава кака в мейла, който те ти пращат:


и такъв надпис отгоре:


Стефи, ако ти се занимава с гледане, виж в моите постове от вчера има някои линкове и като отвориш вчерашните, направо в темата, ще намериш и още от другите момичета  Peace
Ясно, благодаря ти много Ани. Наистина не съм получавала такъв мейл от тях ще трябва да пробвам както казвате от друг компютър да им пиша. Искам също да ви питам те имат ли т.н. tracking number на пратката , който го използват в пощите, за да могат да проверят дали е пристигнала, защото виждам само някакъв си техен номер на пратката, който е от 14 цифри, а този tracking number е 13 символа с цифри и букви?!
Виж целия пост
# 362
Цитат
Искам също да ви питам те имат ли т.н. tracking number на пратката , който го използват в пощите, за да могат да проверят дали е пристигнала, защото виждам само някакъв си техен номер на пратката, който е от 14 цифри, а този tracking number е 13 символа с цифри и букви?!
това е единствения недостатък на ларедута че колетите им не могат да се проследяват и нямат  tracking number
Виж целия пост
# 363
Защо няма нищо днес?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 364
Днес е сряда, а в сряда пускат по-късно обикновено.
Виж целия пост
# 365
Момичета,имайте търпение!!!! MoneyДнес е сряда и освен,че пускат нови неща,ги пускат и по-късно
Виж целия пост
# 366
А, добре, не бях забелязала... Ще почакаме значи!
Виж целия пост
# 367
Здрасти

Ти ме информира, че туника липсва в парцел 215 5082413 Не..

Извинявам се за това неудобство.

Вие се връща ¤ 8,80 от кредитен рейтинг, които ще получите по пощата.

Можете да го използвате в сайта като плащане за следващата си цел.
В стъпка плащане кликнете върху "плаща онлайн с активи или ваучери" и въведете номера, който ще намерите на него.

Най-добри пожелания.
може ли някой да ми помогни много моля това го получих днес сега
трябва да чакам номер на ваучера ли да ми пратят по пощата или трябва
да го потърся в сайта

Виж целия пост
# 368
към колко часа да дебна Praynig
Виж целия пост
# 369
Докато чакаме, Joy  дали може някой да даде малко реф. на чаршафи ,че много искам и аз чаршафки  Blush
благодаря bouquet
Виж целия пост
# 370
Никой не ми отговори и аз пак да ви питам.  Embarassed Rolling Eyes Имам отказана поръчка чрез хартиено писмо. Платено е с Пей Пал, плащането там е Пендинг, а в банковото извлечение парите са дръпнати (блокирани). Трябва ли да разговарям с някого ( банката, Пей Пал, Ларедут?) или парите ще се разблокират сами?  Rolling Eyes Моля ви, дайте съвет!  Praynig
Виж целия пост
# 371
Вчера някой пусна тези 6121594. Peace
А аз искам да помоля за линк или реф. номер на покривката за легло! Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 372
Вчера някой пусна тези 6121594. Peace
А аз искам да помоля за линк или реф. номер на покривката за легло! Благодаря предварително!   bouquet
8109117  Hug
Виж целия пост
# 373
Вчера някой пусна тези 6121594. Peace
А аз искам да помоля за линк или реф. номер на покривката за легло! Благодаря предварително!   bouquet
точно аз ги пуснах,ама докато се натуткам.......... Cry
а днес не се хващат,благодаря все пак  bowuu
Виж целия пост
# 374
Кашмирче, виж в статуса на ПП кога се пада да ти разблокират парите, нищо не трябва да правиш, поръчка няма да видиш, но ще ти върнат парите по картата. Имах същото писъмче миналата седмица и като изтече преиода, парите се възстановеха в наличността на сметката Wink
Днес пък в другата карта са ми върнали още парички, аз доволна и щастлива, ама знам ли точно от кое - не  Mr. Green Знам само, че имам поръчки, в които има откази и вероятно са от там, но като идват - не питам, ако ми вземат тогава почвам да се интересувам повече  Joy

Не знам дали чакате по-късно, ама мене ми мирише, че намалението с линковете появяващи се от време на време свърши  Confused от всички линкове има-няма 10на да хванаха и мисля, че те се виждат и в сайта като картинки и налични...друго нищо  Crossing Arms


Муси, ето:
Boutis en suédine
Ref :8985006
(отивам до пощата след малко Wink )

ако не ви видят, купете и на мен едно  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия