LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 300
 Mr. Green Hug

Ванирка, при всички положения ..верно, че аз все на по-голям размер скачам, но не ми се мисли какво ще правя някое малко яке, дори няма и познат, на който да го предложа, затова все по-големичко вземам, пък зависи и от ръстта на детето - гледай см, то годините/месеците "лъжат".
Виж целия пост
# 301
Mr. Green Hug

Ванирка, при всички положения ..верно, че аз все на по-голям размер скачам, но не ми се мисли какво ще правя някое малко яке, дори няма и познат, на който да го предложа, затова все по-големичко вземам, пък зависи и от ръстта на детето - гледай см, то годините/месеците "лъжат".
Ами ще го предложиш на нас  Hug.
Да, Анни, права си за по- големичко особено за зимно яке  Peace. Когато я сложих за първи път в космонафта (за 3-6м) миналата година през ноември едва й влизаха краката в крачолите, а към февруари вече го беше напълнила  :lol, но те тогава растат по- агресивно  Crazy.
Ох, аз чакам кодове и за маратонки на малката. Хайде, френчове, пускайте кодове.
Виж целия пост
# 302
моля някоя от вас която вече е поръчвала с новия облик на кошницата да ми каже в това първото поле какво да напиша че не ми е ясно http://prikachi.com/images.php?images/205/2432205Y.jpg и как да валидирам поръчката
Виж целия пост
# 303
Силви, че то не ти ли излиза автоматично какво да бъде.
Сега отворих моята кошница, първото вероятно тр да е адрес за фактурата, да превежда се като:Ние ще Ви изпратим фактура на следния адрес: на мен в първото поле ми излеза улицата и номера, т.е. адреса, който съм писала, на този акаунт съм насложила и апартамент, вход (макар, че нямаме такива  Laughing ) но всичко е на 1 ред писано и при регистрацията, в малкото поле долу е код на града, примерно 04230 за Асеновград Wink
Виж целия пост
# 304
излиза ми адреса и името но като натисна бутона за да продължа и ми излиза там да напиша нещо.Затова питам
Виж целия пост
# 305
 Crazy Това пък защо така, да не би двата адреса да са различни, не знам...всъщност вземи на горната снимка да си затриеш личните данни, че не се знае кой къде какво гледа  Confused
Виж целия пост
# 306
Моля за помощ: една от поръчките си получих с липсващ артикул - сутиен, а това никъде не ми е отразено. Аз за съжаление едва сега си прегледах нещата в кошницата, а пратката получих преди седмица. Какво се прави в такъв случай? Предполагам, че трябва да им пиша, но пък как ще докажа, че едно от нещата го е нямало в пратката?
Виж целия пост
# 307
Нибир,, на фактурата отметнато ли ти е?
Има го напечатано там и ти е отметнато с химикал или не?
Но щом вс е наред и не го виждаш отказано, виж в първия пост на Алекс трябва да има в примерните писма такова за липсващ артикул и им пиши!

Сладурско горнище на бански 85В тюркоаз - http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-de-maillot-de-bain.a … _n&vsn=lesaub
Виж целия пост
# 308
И аз да се оплача, че в едната поръчка вместо онази блузка с качулката на Актив са ми сложили детски чорапи 5 бр.  Crossing Arms  Добре че поне на малкото ще станат!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 309
Като гледам колко грешни стават, направо се плаша, ама да питам, все пак:

Някой поръчвал ли си е до сега мебели и какви са отзивите?

Хвърлила съм око на тази серия:


Виж целия пост
# 310
Моля, някой ако се е сблъсквал с този проблем да ми каже какво да правя. Имам пратен артикул от Ларедутците с грешна номерация. Писах им писмо и ми отговориха да го върна, но отрязъка, който трябва да им пратя от фактурата остана в нашите пощи /обяснено е при връщане на стока/. Има ли начин да върна артикула без този отрязък

Мерси
Виж целия пост
# 311
извинявам се за  spam2 но mamaverji изчисти си кутията,ако искаш да ти отговоря  Hug
Виж целия пост
# 312
гледайте - има разни неща
http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-offre-65pourcent-et-p … t=price_ascending
Виж целия пост
# 313
Миньон, отвори пълното описание  на продуктте, и доколкото ми е известно ако има обозначение камионче, няма как да ти ги доставят до БГ.

Не можах да стана през нощта, за да дебна за нещо ново и изгодно, явно в обедните часове ми е силата. Grinning

Вчера в 17.00 пуснах поръчка, вечерта беше фактурирана, парите от ПП са изтеглени вече, много се разбързаха франсетата, което ме радва! Party
Виж целия пост
# 314
 smile3524 аз така тая нощ  Mr. Green Поне кажете какво изпуснахме?

tsveyn, много ли е скъпо обърканото нещо?? Няма ли начин да се пробваш да го замениш с някого от форума или да го продадеш някъде (на познати, роднини в някой сайт подобен на продавалника и т н). Фактурите при колетите! и от нашат поща ги късат, няма как да си я вземеш, макар тук да го обсъждаха момичетата, че е незаконно, защото това си е твоята пратка...на мен ми смотолявиха 1 път, че при тях трябвало да остане за незмакаквоси  ooooh!
Всъщност като върнеш по-голямото, има ли по-малко, което да поръчаш налично сега? Ако няма - няма как да ти пратят.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия