LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 540
Аз имах поръчка за 8.80Е ,заради изчерпан артикул и парите бяха изтеглени, а поръчката дойде.Платла бях с Виза на Райфайзен.И още една за 4,40Е пак по този начин платена.И тя дойде , но с ДН.  Peace
Виж целия пост
# 541
Може ли някой с добър френски да ми преведе това нещо  Rolling Eyes
Bonjour Mme Neynska EMILIA,



Vous me demandez si votre compte a йtй dйbitй.

Je tenais а vous prйciser, le fait que les articles ne sont pas disponibles, aucune somme a йtй retirйe de votre compte.

Je vous invite а vйrifier.



Пишат, че тъй като артикулите не са налични, не са ти изтеглили нищо от сметката и те приканват да провериш.
Миньонче, много ти благодаря   bouquet
А къде мога да проверя дали поръчката ми е с ДН, изхвърлила съм фактурата  Blush
Една поръчка не ми дойде цялата, само един артикул пристигна за 4,98 евро, а другите пет неща били изчерпани  Mr. Green и сега ми пишат, че не са ми изтеглили пари за тази поръчка /още не съм проверила дали е така/
Виж целия пост
# 542
Момичета не злоупотребявайте! Ако продължат тези "поръчки за две евро и подарък", може би ще се откажат да пращат изобщо поръчки до България.  Outta Joint
Виж целия пост
# 543
Аз мисля че няма значение как плащаш - през пейпал или не, ако умишлено направиш поръчка под 10 евро, шансът да я получиш е нищожен. Много моля още някой да изкаже мнение така ли е, за да няма заблудени.
Моят опит с тези поръчки показва, че ако стойността е над 10 евро, но поръчката е разделена на 2 (например 2 * 5 евро) си вземат парите от пейпал. Същото е и ако поради отказани артикули поръчката става под 10 евро.
Но ако самата поръчка е за няколко евро - в редки случай ги теглят. Това лято има 3 поръчки под 10 евро и за нито една не са изтеглили парите (едната я получих, а другите 2 май няма да дойдат).

А ако са фактурирани ?
Виж целия пост
# 544
От всичко прочетено до момента, съм с впечатлението, че поръчки, които са били пуснати с неща на стойност над 10 Е, част от които са били отказани впоследствие и стойността им е паднала под 10 Е, си пристигат, независимо дали са платени с ПП или не (но във втория случай вероятността да се сдобиете с ДН е 99%). Ако обаче поръчката е пусната с първоначална стойност под 10 Е, пак независимо дали е платена с ПП или не, вероятността да я откажат е много голяма. Отвреме на време има такива поръчки, които пристигат, но те са по-скоро изключение.

Да не говорим, че е нагло да поръчвате нещо за 1-2 Е, да си слагате БД и подарък.  Naughty Реално не могат дори пощенските да си покрият. ooooh!
Виж целия пост
# 545
Момичета не злоупотребявайте! Ако продължат тези "поръчки за две евро и подарък", може би ще се откажат да пращат изобщо поръчки до България.  Outta Joint


Абсолютно подкрепям мнението на Хексе! Peace
Виж целия пост
# 546
Аз мисля че няма значение как плащаш - през пейпал или не, ако умишлено направиш поръчка под 10 евро, шансът да я получиш е нищожен. Много моля още някой да изкаже мнение така ли е, за да няма заблудени.
А ако са фактурирани ?

mishkaromba
, фактурирането не е гаранция че ще си получиш поръчката.

Ами...аз това почертах "за да няма заблудени", за да изчистим въпроса. Ларедут поне са коректни че при изчерпан артикул изпращат останалата част без да гледат за колко пари е.
Виж целия пост
# 547
От всичко прочетено до момента, съм с впечатлението, че поръчки, които са били пуснати с неща на стойност над 10 Е, част от които са били отказани впоследствие и стойността им е паднала под 10 Е, си пристигат, независимо дали са платени с ПП или не (но във втория случай вероятността да се сдобиете с ДН е 99%). Ако обаче поръчката е пусната с първоначална стойност под 10 Е, пак независимо дали е платена с ПП или не, вероятността да я откажат е много голяма. Отвреме на време има такива поръчки, които пристигат, но те са по-скоро изключение.

Да не говорим, че е нагло да поръчвате нещо за 1-2 Е, да си слагате БД и подарък.  Naughty Реално не могат дори пощенските да си покрият. ooooh!

Момичета не злоупотребявайте! Ако продължат тези "поръчки за две евро и подарък", може би ще се откажат да пращат изобщо поръчки до България.  Outta Joint


Абсолютно подкрепям мнението на Хексе! Peace

И аз това твърдя непрекъснато и апелирам за поне малко съобразителност!

Щото ще започнат и при нас да пържат акаунти за злоупотреби....
Виж целия пост
# 548
Пак моля ако някой може да ми обясни на лични как се процедира в следния случай и какво да им пиша на франсетат:
Имам отказана поръчка с писмо по пощата, за която много отдавна са си изтеглили парите и аз съм ги внесла по кредитната карта. (поръчка от 08.07). Нищо не ми пишат за ваучер, а да им се обадя по телефона. Ако някой може да ми каже какво да им напиша да искам да ми пратят ваучер, тъй като парите не могат да ги върнат в картата Tired.
Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 549
Преди няколко дни пуснах поръчки под 10 евро. Платих чрез пейпал 7.95 и 5.50 евро. До вчера статуса беше Pending , днес е Completed. Значи ли, че парите вече са изтеглени? Ако да значи според мен трябва да си получа поръчката.  Rolling Eyes Или нещо бъркам.  newsm78
Виж целия пост
# 550
Далеч съм от мисълта, че на "някого ще накривя шапката" с изказването си, но моля ви момичета, нека да бъдем коректни потребители. Ние искаме коректност от магазина, а сами не проявяваме такава. Тези двуеврови поръчки с БД и подарък са доста нагли, извинявам се за израза. Когато от Ла Редут си направят най-проста сметка, веднага ще ни резнат доставките. А със сигурност това няма да е в далечното бъдеще. Ако не ви пука за няколкото стотици българи, които си пазарят от ЛР, помислете дали на вас няма да ви липсва тръпката. Според мен достатъчно изгодно пазаруваме с кодчетата, които Ева и другите момичета ни предоставят с цената на много отделено време и вложено желание, за което искрено им благодаря. Няма да пиша повече, за да няма засегнати. Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 551
Добър ден. Имам следното запитване - регистрирвам се в Ла Редут - всичко е 6. Но при опит да се регистрирам в Пей Пал ми изписва нещо от сорта, че тази карта вече е употребявана, номерът й е писан вече и не може една карта да се регистрира два пъти  #Crazy Не знам защо се получава така, но тази карта е абсолютно нова - извадих си я специално за поръчки по интернет, за да не си смесвам парите от другите карти - предназначила съм я за Ла Редут и в момента, в който реших да я "изпробвам" и ми дава тази грешка - стотици пъти пробвах отново и отново, минавам стъпката с регистрацията на име и адрес в Пей Пал и стигам до там където трябва да въведа 16 цифрения код и не и не, не иска и това е. Изписва ми също да се обърна към банката да питам за проблеми за картата ит.н........Добре! Отидох до банката и попитах-от там ми казаха,че няма никакви проблеми за картата и че по сметката й в момента имам 1,5Е блокирани, при което аз  #Crazy #Crazy #Crazy - как така първо не иска да ме регистрира - после имам блокирани пари  newsm78 ??? Попитах в банката дали мога примерно да блокирам тази карта и да си издам нова, аз като не мога да се регистрирам в ПП - че за какво ми е тази карта тогава?! Обесниха ми, че в момента имало много поръчкии, на картата й нямало нищо и не можели да я закрият просто така  #2gunfire ......Прибрах се аз удома, пробвах да се регистрам отново - но не - същият проблем. Преди няколко дена отидох до банката и видях,че въпросните пари са отблокирани и това е.
........Та какъв е този проблем? Случвал ли му се е на някого - и какво да правя??? Май да настоявам за нова карта  Crazy
Виж целия пост
# 552
Бях писала преди с подобен проблем с 1 карта на мъжО, без да имаме идея защо, но не ни позволи да я регистрираме в ПП, беше на сметка в долари, но това едва ли е от значение...ми закрихме сметката и така...  Crazy
Виж целия пост
# 553
politu9,според това което пишеш за 16 цифрения код стигам до извода че ти плащаш хем с пей пал,хем с картата  newsm78 Ако искаш да плащаш с пей пал не въвеждаш този 16 цифрен код от картата ,а просто като дадеш отметка пей пал се логваш там и потвърждаваш плащането
Виж целия пост
# 554
pepssi........ Не знам как е при теб, но при мен за регистрация в ПП ми иска този код - ето снимка http://prikachi.com/images/414/2436414L.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия