Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 88 345
  • 725
# 150
Сядам аз пред тв-то, отпускам се с кола в ръка и гледам 18.08  #Crazy
Че като хукнах, не мога да сваря да търся плика, да горя, да чета  hahaha изгорих си пръста  ooooh!
Обаче как видях часовника точно на 18.08  newsm78
Ама сега как ме боли изгорения пръст, ама му казвам да спира, щото съм много добра с мислите и ще му пратя заповед да се спира, щото  hahaha
Защо в 18.08? Нали днес трябва в 19.08?  newsm78 Аз просто цепя секундата засега, но утре и вдруги ден, ще са малко екстремни условията, а пък да видим...  Blush


Защото ме питай защо ooooh!
Защото съм разсеяна до безобразие, не знам какво ми става?!
Виж целия пост
# 151
VIKI, HugПОЗДРАВЯВАМ ТЕ!!!Да си построите чудесна къща Peace
Ленни,сигурно си пробвала техниките от първа страница за намиране на изгубени вещи,но да те подсетя.На мен ми помага да помоля с любов и благодарност"нещото" което съм изгубила да ми се покаже.Съдя по думата ти" гневна",че не знаеш къде са изгубени парите може и да греша.Ако съм права ти пожелавам да ги намериш Peace И една "техника", която научих от моя продавачка-вечер когато приключваше работа тя си казваше на глас-изключвам контакта и дърпаше щепсала,заключвам вратата и превърташе ключа.Не е езотерично ,макар че като си помислих по късно думите описващи действието ни помагат да се "събудим"от съня на яве защото много често вършейки рутинни неща мислим за друго и после се чудим-заключих ли вратата, къде оставих едикакво си.Та си прилагам тази" техника",когато става въпрос за важни неща и не я забравя.Препоръчвам я.
Виж целия пост
# 152
Ох, момичета. Защо на мен желанията не ми се сбъдват? Все се стремя да правя добро. Не отвръщам на лошото с лошо,а все нещастия...Позитивна личност съм, а нищо не мога да направя за доброто на семейството си. Чувствам се безсилна... Tired
Виж целия пост
# 153
Момичета, имате ли линк към онази притча за ангела, който седял зад гърба на човека и записвал "жената има любовник, децата не слушат, пари няма..."? Не мога да я намеря, а искам да я пратя на един човек.  Praynig
Виж целия пост
# 154
mamka mimka, била съм в подобна ситуация - години живях с мъж, зависим от хазарта.
Повярвай ми, НЕ МОЖЕШ да промениш такъв човек. Трябва той сам да пожелае да се промени.
Иначе ти сама за себе си  Heart Eyes поискай да си съ-твориш вътрешен мир и търпимост към човека, за когото споменаваш (не знам какъв ти се пада - съпруг ли, баща ли или просто близък приятел), както и към ситуацията като цяло. Това е най-доброто, което можеш да направиш. Също се опитай да поддържаш високи нива на енергия, защото хора със зависимости "дърпат" енергийно назад околните.
Дълго време търсех отговор на въпросите "Защо на мен?? " и "Защо това??"... Лазарев в Диагностиките си на кармата казва, че мъже със зависимости (той даваше примери със зависими от алкохола, но и за хазарта важи с пълна сила) се "давали" на жени със завишени критерии и претенции.

Лени, за всяко нещо си има време под Слънцето - явно сега ти е време за губене  Wink
Не се ядосвай за загубени пари  Grinning Не се знае от какво лошо си се "откупила" по този начин  Peace

Маргало, заземявай се, миличка  Wink
Това, което описваш са симптоми на недобро заземяване и дибаланс на долните чакри.

Abies, стискам палци да се оправи свекърва ти  Praynig

Вики, знаех си, че ще се похвалиш    bouquet

От тази сутрин почнах техниката с Висшия Аз  Grinning
Тъй като съм в отпуск и мога да си общувам на воля с всякакви Азове - и Висши, и низши  Joy
След като го призовах да влезе в сърцето ми, усетих странно затопляне и лекота точно в сърдечната област  Heart Eyes
Ще ми е интересно, ако някои са го пробвали, да споделят мнения  Hug

И друго интересно  Grinning
Преди малко, както си пишех, ми се счупи един клавиш от клавиатурата на лаптопа и, естествено, много ме хвана яд  Twisted Evil
Опитах се да намеря 10 плюса на ситуацията, но не намерих нито един  Tired
Накрая си казах, че Ангелите ще ми помогнат и че явно така е най-добре и го оставих.
Малко след това се оказа (но друг трябваше да види  Laughing), че клавишът не е счупен, а просто се е извадил от мястото си  Grinning
Такива ми ти работи  Joy

Виж целия пост
# 155
sweta , съвсем си е езотерично това, което описваш. Ама съвсем!  Grinning
Крион казва, че нещата, които искаме трябва да се изричат на глас, а не само да си ги мислим.
Това важи и при общуване с духовните ни водачи и с Ангелите. Нещата трябва да се изричат  Peace

mozila, какво се е случило, мила?  Confused
Как можем да ти помогнем?
Виж целия пост
# 156
Ще се опитам, но първо трябва да почета за това  Joy
Моите Водачи са възрастни да ви кажа, предполагам такава форма са приели за да не се разсейвам  Hug
Една нощ сънувах и ги видях на терасата да летят, бяха цивилни Joy
Но от няколко дни при медитация ги виждам облечени с бели дълги роби, бели коси.
До оня ден беше един, сега са трима  Hug
Виж целия пост
# 157
Ами правилно са решили - ако бяха като Брад Пит хептен нямаше да си събереш акъла   Laughing
Виж целия пост
# 158
Ами правилно са решили - ако бяха като Брад Пит хептен нямаше да си събереш акъла   Laughing


Знаят те  hahaha
Виж целия пост
# 159
Цитат
Маргало, заземявай се, миличка  Wink
Това, което описваш са симптоми на недобро заземяване и дибаланс на долните чакри.


Насочи ме, моля те къде да погледна да прочета  Hug

Също така коя книга на Крион да си взема да прочета от "Партньорство с Бог" и  "Не мисли като човек" ?
Виж целия пост
# 160
"Не мисли като човек" - за мен тази книга е много силна. От практична гледна точка дава много отговори  Peace

За заземяване - представяй си например, че от краката ти надолу към Земята се спускат корени чак до земното ядро.
Прекарвай повече време сред природата. Ходи боса в трева например или по морски пясък  Grinning
Разхождай се сред ниви или борови гори (ако имаш такава възможност, защото много нямат  Tired ).
Заземяващо е и общуването с домашни любимци (куче-котета и други мили душички  Heart Eyes ) и обмена на енергии между нас и тях  Grinning

Сещам се, че някъде бях чела, че след медитация трябва да направиш нещо "материално" - да пометеш пода или да измиеш съдовете - нещо от този род Grinning

Друго - от Кристалите на Крион (Лени   Heart Eyes вчера ги пусна в темата за Крион ) един има точно за заземяване - кристалът АРИС. Добре е да се визуализира той отдолу на стъпалата със стрелка към петите.

Изобщо не подценявайте заземяването. Липсата или недоброто заземяване може да са причина за недобрата материализация на желанията ни - това сме го споменавали  Peace
Виж целия пост
# 161
Благодаря ти миличка, много ценни неща  Hug
Тази вечер ще започна новата книга.
Аз съм голям бързак и за ден чета една, но толкова са ми необходими.
Но като ги свърша ще ги препрочета отново, защото сега ги гълтам на един дъх и мисля че не ги усвоявам както трябва Hug
Виж целия пост
# 162
В екстремни случаи заземяването се прави много добре като стъпи човек бос в пръстта. Наистина - ако се позарови с крачетата като дете.
Виж целия пост
# 163
А заземяването кога е желателно да се прави преди или след медитация?
Виж целия пост
# 164
В екстремни случаи заземяването се прави много добре като стъпи човек бос в пръстта. Наистина - ако се позарови с крачетата като дете.

Да  Grinning Изобщо всяко едно нещо и всяка една дейност, чрез  която си в досег с природата - цвете да посадиш например също  Grinning

На мен отвътре ми идва след, Маргало Hug
Но има и по-вещи в материята съфорумки  Heart Eyes
Ако грешим нещо, ще ни поправят и допълнят  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия