КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 155
  • 757
# 435
ще върнели т_ парите в срок от 30 дни?

колело на съдбата-император-луна

позициите  са мин-нас-бъд
луната може ли да е вземем за броени дни на месеца/30/.като отговор да до 30 дни
Виж целия пост
# 436
 теглих карти за Мама мими

значи от днес до  другия понеделник вкли/

15- 3 жезли
16 - маг ( с допълнителна 8 жезли)
 17- 4 меча
18- 8 меча
19- обърнат папа
20- 5 пентакли
21- 3 меча
22- тук излезе императрицата  ( но я завъртях 2 пъти и май беше обърната ... нещо се замислих и на)

 сегааааааааааааааа
 по тези карти ми е малко трудно да гадая очаквах други да се паднат
обикновено картите се падат, така че този, който хвърля да ги арзбере, но аз не се чувствам в момента погодтвена за отговора

 иамам 2 предположения

1)  утре , като намесата ще бъде  нарочна и преднамерена, което означава и контролирана ( по воля на родителите или чичо д-р)
2) предположени номер 2-  другия понеделник
обаче тия мечове много ме объркват  (ако решението се вземе утре може да с енаправи   в четвъртък- но не екарта на получаването тази, а само на рязането и  проблемност, и страхове)
 ситуацията е много интересна, защото според мен картите показват  някакви  много сериозни емоционални проблеми при  Мама Мими
раздели, страдание, липсва на поемане на отговорност от някакъв партньор
надявам се да бъдат временни ( казвта,че  минавали тези акрти за 1 седмица, защото са бързи)

вие какво мислите?
Виж целия пост
# 437
3 жезли- "големият кораб " :lol пристига на пристанището с горо вдигнати платна, носещ богатствата на различни светове и акустира.
Маг- това си е доктор от всякъде  .Залагам на ден 16 - т.е. утре
Виж целия пост
# 438
дневни карти



 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile


три карти за състоянието,ежедневието на един мъж

 притеснен!тъжен!-сега-тези 9 чаши какво показват -силата на предните карти?или идващ момент на задоволство?
картите не са с позиция от типа на минало,настояще,а са простопоказатели за него в дадения момент,
Виж целия пост
# 439
 да видим,

замъжът
 в позиция на решение е има варинати, но той така или иначе още не е решил, но "Ще го решат" него имам предвид Laughing  ще има намеса от властна жена   ( по- голяма) и решение ще се вземе)
тия 9 чаши ще го успокоят, но  временно,
така светят,ч е са почти пари
 Thinking
Виж целия пост
# 440
мммм,много добре го каза вятър
Цитат
"Ще го решат"

за 9 чаши  Peace.скоро ще дръпна карти и за тях.правилно си усетила идеята за парите,той наскоро замона зад граница
Виж целия пост
# 441
здравейте момичета изкам да споделя дневните си карти 6м-5жобърната-кралица пентакли обърната
Виж целия пост
# 442
Ето ме най-после.Родих страхотно бебче на 15-ти.Всичко мина много добре.Виждам,че някой е успял да разгадае,че има емоционални проблеми при мен. Cry Дано наистина отминат бързо.Лошото е,че не са свързани с бремеността и раждането.
Виж целия пост
# 443
 Hug Hug Hug
 `Честитооооооооооооооооооооо
 бебенце да ти е живо и здраво и ти да му се радваш newsm51 newsm51 newsm51

п.п. обаче:( разлика цял ден в гадаенето ( поне при мен); по приницип магът  не бих го тълкувал акато нещо реализирано ( а по- скоро като намерение), ама си викам голям аркан тук аще да е...
другият варинат е аз да сътм ги  "пооцветила" картите, защото  н еъсм много уравновесена тези дни и наистин абях магът newsm78
така че - всеки да си тегли сам карти - така най-добре Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 444
  така че - всеки да си тегли сам карти - така най-добре Heart Eyes  bouquet

Вятър не искам да мислиш че оспорвам твоето изказване,но аз съм се убедила многократно че ако си тегля сама за себе си,картите не показват вероятния начин на развитие на въпроса,а показват моите желание и чувства и следователно това за което съм питала не се случва,.а картите са показали че ще се случи Peace
Виж целия пост
# 445
cveteto,
не ме притеснява да имаш различно мнение от моето  bouquet
освен това както казах а евъзможно аз да не съм теглила ок
Виж целия пост
# 446
честито бебенце мама мими.
живо и здраво да ти е,  ylinfant
Виж целия пост
# 447
Честито и от мен!
Да ви е живо и здраво и още няколко след себе си  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant
Виж целия пост
# 448
Момичета, някой може ли да изтегли едни карти и за мен.Имам въпрос относно работата си.Имам проблеми на работа, по програма съм и сам там от два месеца.Програмата продължава 9-т месеца, та въпроса ми е какво ми предстои в работата?

Трябват ли допълнителни данни, ако да ще дам?
Благодаря!
Виж целия пост
# 449
 не са нужни допълнителни данни  bouquet

Моля, ако има някой желание за въпрос или теглена на карти да не се притеснява, че "реденето" не идва веднага
И ако позабравиме нечие мнение, моля да не се обиждате, съвсем не се дължи на негативно отношение-просто ни го припомнете
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия