КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 144
  • 757
# 465
здравейте днес изкам да споделя отново дневните си карти а това са 3м-императрицата-6п дали тези три меча няма да събудят в мен някаква жал от която ще се роди моята щедрост поне аз така можах да разталкувам посланието на тези карти  вие какво мислите newsm78 понякога тези три меча  ме плашат със болката която носят със себеси
Виж целия пост
# 466
лего,запомни денят ти как ще мине.
 тези три меа,никак не са  жалостиви.аз имам моя идея за тях,днес ти ще разбереш за теб какво са те.
 следвани от императрицата ще ти кажа,внимавай да не се поддадеш на конфронтация.картите ги усещам като  ''справедливост и съдът'' Thinking
Виж целия пост
# 467
меги обещавам да дам обратна връзка утре наистина трябва да им обърна внимание Peace
Виж целия пост
# 468
http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=4371&st=160 меги виш какво открих
Виж целия пост
# 469
добро утро момичета за днес изтеглих карти и те са 5М-2ч-АСО ЖЕЗЛИ newsm78

 секс ли ще има?
картите са хубави и може да се изненандаш към края на дена  ( от себе си и от другите) да видим?

утринна роса - той имал ли е намерение да заминава на някъде?


Ами не ми е споменавал нищо такова Rolling Eyes Не знам дали има някакво значение, но двамата сме от различни градове и не се виждаме толкова често.
Благодаря на Вятър и на *МЕГИ* за това,че ми обърнаха внимание   bouquet
Виж целия пост
# 470
 а, да сте говорили той да идва в твоя град?
или ако вземеш решение ти ще се премести?
Виж целия пост
# 471
а, да сте говорили той да идва в твоя град?
или ако вземеш решение ти ще се премести?

Точно така,ако взема решение трябва аз да се преместя при него Peace
Виж целия пост
# 472
меги изкам да дам обратна на трите меча та наистина имаше нещо странно от извесно време ми се беше насъбрало по един въпрос малко ядд и така си наговорих това което ми тежеше и накрая ми олекна ........ изкам да  кажа че вчера сънувах картата Асо пентакли саня ми не беше нещо конкретно но картата я видях много ясно какво ли изка да ми каже?  и сега един въпрос какво означава жена за мъж /любов/ картите са отговор ,коментар ,съвет та 10 пентакли-7меча-императрицата
как мога да тълкувам 7меча и императрицата ,втори път се падат при тези отношения на мъж и жена  smile3515 smile3516 smile3506
Виж целия пост
# 473
 Laughingчесто тази комбинация излиза за бременност-
Виж целия пост
# 474
аз пък  вчера се зачетох в друг форум,за таро си сънища.та снощи много сънища имах,и нещо чуждо за мен,но спах непробудно цяла вечер Grinning

аз имах преди година теглене за моя роднина,жена.има проблем с мъжът (здраве).тогава се явиха 10 меча,снощи ги сънувах,сякаш  онова гледане  го пречупих през съновидението ми.
 и да отбележа ,толкова ясно, таро карта не бях сънувала.

Виж целия пост
# 475
меги аз не съм сигурна ,но мислия че когато сънуваме картите те носят своето послание или понякога след съня чувството което изпитваш ти дава по ясна представа за самата карта знам ли /  bouquet

ВЯТЪР  благодаряти за коментара това не съм се сетила
Виж целия пост
# 476
Вятър, можеш ли да ми обясниш, защо ме попита за пътуването?  Mr. Green
Виж целия пост
# 477
Здравейте,не съм от най-активните в последно време но се надявам че ще ми помогнете.Ще си купя ли жилището което съм си харесала в момента?(нямам парите вброй а очаквам кредит от банка и тн,ще бъде ипотека)Не задавам срок защото незнам банката колко ще се бави а искам да знам по принцип дали ще успея.
отговор-коментар-съвет-резултат


благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 478
на мен ми се виждат карти  които  и дават;ивземат

значи ,може и да успееш да вземеш парите.
Виж целия пост
# 479
цвете, има ли опцията "обади се на роднина" за прите? възможно е да не ви отпуснат цялата сума, а по- скоро да ви поискат някакъв допълнителе депозит или и вие да внесете  част от сумата

утринна роса - ти си казвай защо ти позеленя човечето? Simple Smile

 *МЕГИ*- много е интересно как се намесват тия карти в сънищата- понеже са стари и архитипни символи много лесно очертават обазно  нещата и на съзнанието му е по- удобно да ги ползва; все пак сънищата са образни и емцоионални
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия