КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 155
  • 757
# 60
момичета картите за въпрос мъж и жена ще се съберат ли отново
]http://taroteca.multiply.com/photos/photo/263/23   http://taroteca.multiply.com/photos/photo/263/47 http://taroteca.multiply.com/photos/photo/263/147 http://taroteca.multiply.com/photos/photo/263/9 
Виж целия пост
# 61
нещо не се получи със качването извинете та картите са - справедливост -2п -10ж-императора
Виж целия пост
# 62
Legolas, тези карти, първото, което ми се набива на очи е, че не са хич любовни. Идват дае някак си сухарски. Все едно казват - ъъхх, за доброто на вселената, за доброто на човечеството, ние можем да се съберем, но тези карти не индикират че партньорите го искат. Според мен ако тези отношения бъдат подновени, ще са по-скоро една отговорност и тежест за партньорите. Стрвуа ми се, че картите индикират, че за момента, така с раздялата това е по-добрия път за двамата. Двете пентакли сякаш загатват идеята, че тези хора няма да си мълчат цял живот, а все някога ще се свържат един с друг, ако не си говорят в момента. Като цяло по-скоро ми се вижда, че това ще са едни чисти отношения от сега нататък, но доста делови някак си - хубавото е, че няма да има сметки за разчистване. Хората са достатъчно възрастни и зрели, за да направят и осъществят това им решение.

Относно картите на Поли, това, което виждам е много приключения и перипеттии. За да постигнеш хубави отношения с П., трябва да отдадеш доста усилия от себе си и да избереш един по-спокоен подход. Нататък приключението те води към може би не знам, някаква болка покрай шестте меча, която обаче ще преодолееш и че научиш нови неща от нея. Съгласна съм че при всички случаи усилията ти ще бъдат възнаградени (появява се Справедливост) и ще постигнеш любовна афера с този човек. Двойката чаши си е класика по отношение на любовта в Таро, но все пак тя е малка аркана ... имам предвид ... един ден може да я има, другия ден може да я няма. Като цяло картите ми загатват за по-скоро кратка връзка някаква, а не толкова сериозни отношения. Все пак хубаво прекараните мигове и красивите емоции са си на лице. Въпроса е да решиш дали си стрва да минеш през всички изпитания, за да получиш това. Но според мен си струва, тъй като в случая сякаш нещата които ще научиш, извърявайки този път, ще ти бъдат много по-важни в последствие от самия резултат. Ще си удовлетворена от себе си и това, което си станала.
Виж целия пост
# 63
Legolas, тези карти, първото, което ми се набива на очи е, че не са хич любовни. Идват дае някак си сухарски. Все едно казват - ъъхх, за доброто на вселената, за доброто на човечеството, ние можем да се съберем, но тези карти не индикират че партньорите го искат. Според мен ако тези отношения бъдат подновени, ще са по-скоро една отговорност и тежест за партньорите. Стрвуа ми се, че картите индикират, че за момента, така с раздялата това е по-добрия път за двамата. Двете пентакли сякаш загатват идеята, че тези хора няма да си мълчат цял живот, а все някога ще се свържат един с друг, ако не си говорят в момента. Като цяло по-скоро ми се вижда, че това ще са едни чисти отношения от сега нататък, но доста делови някак си - хубавото е, че няма да има сметки за разчистване. Хората са достатъчно възрастни и зрели, за да направят и осъществят това им решение.

Относно картите на Поли, това, което виждам е много приключения и перипеттии. За да постигнеш хубави отношения с П., трябва да отдадеш доста усилия от себе си и да избереш един по-спокоен подход. Нататък приключението те води към може би не знам, някаква болка покрай шестте меча, която обаче ще преодолееш и че научиш нови неща от нея. Съгласна съм че при всички случаи усилията ти ще бъдат възнаградени (появява се Справедливост) и ще постигнеш любовна афера с този човек. Двойката чаши си е класика по отношение на любовта в Таро, но все пак тя е малка аркана ... имам предвид ... един ден може да я има, другия ден може да я няма. Като цяло картите ми загатват за по-скоро кратка връзка някаква, а не толкова сериозни отношения. Все пак хубаво прекараните мигове и красивите емоции са си на лице. Въпроса е да решиш дали си стрва да минеш през всички изпитания, за да получиш това. Но според мен си струва, тъй като в случая сякаш нещата които ще научиш, извърявайки този път, ще ти бъдат много по-важни в последствие от самия резултат. Ще си удовлетворена от себе си и това, което си станала.
Благодаря ти за коментара възможно е да се развият отношенията поскоро делови и приятелско откокото любовни ще изчакаме и ак разбеа веднаа ще дам обратна връзка
Виж целия пост
# 64
Относно картите на Поли, това, което виждам е много приключения и перипеттии. За да постигнеш хубави отношения с П., трябва да отдадеш доста усилия от себе си и да избереш един по-спокоен подход. Нататък приключението те води към може би не знам, някаква болка покрай шестте меча, която обаче ще преодолееш и че научиш нови неща от нея. Съгласна съм че при всички случаи усилията ти ще бъдат възнаградени (появява се Справедливост) и ще постигнеш любовна афера с този човек. Двойката чаши си е класика по отношение на любовта в Таро, но все пак тя е малка аркана ... имам предвид ... един ден може да я има, другия ден може да я няма. Като цяло картите ми загатват за по-скоро кратка връзка някаква, а не толкова сериозни отношения. Все пак хубаво прекараните мигове и красивите емоции са си на лице. Въпроса е да решиш дали си стрва да минеш през всички изпитания, за да получиш това. Но според мен си струва, тъй като в случая сякаш нещата които ще научиш, извърявайки този път, ще ти бъдат много по-важни в последствие от самия резултат. Ще си удовлетворена от себе си и това, което си станала.

Благодаря ти за коментара. Ще обмисля казаното и ще наблюдавам развитието на събитията. Simple Smile При всички случаи ще дам обратна връзка.
Виж целия пост
# 65
Поли, отношенията явно са в застой от доста време, но предстои раздвижване. В миналото има неща които са се случили и още за тях не е ....платено така да го кажа. Имало е действие на което още Съдбата не е отговорила. Давам произволен пример: откраднала съм злато, но не съм си платила още за кражбата, а е ясно, че действието ми няма да остане ненаказано. Когато всеки получи заслуженото (или поне единят от вас, който им неразчистени сметки) връзката ще се възобнови. Ще намерите любовта във видимата й вече част. Защото по мое мнение във вашия духовен свят тя не е спирала да съществува. Имам усещането, че Съдбата ви поставя изпитания пред любовта и трябва всеки да извърви неговия път. Ако го направите и двамата ще се срещнете и всичко ще бъде много истинско.  Wink

Много интересно си се изразила с това "във вашия духовен свят тя не е спирала да съществува", мисля, че тези думи ми дават отговор на сънищата, които имам. По отношение на "плащането" съм склонна да се съглася с теб, само дето и идея си нямам кой на кого, какво и до кога има да плаща  newsm78  newsm78  newsm78 Доколкото ползвам Таро знам, че 6 пентакли е плащане за нещо, а 6-мечове е предприемане на действие, което ще предизвика шок, пътуване, преместване... нещо такова Simple Smile Благодаря ти за коментара Wink
Виж целия пост
# 66
Момичета, кажете ми малко по-подробно значение на карта 10 чаши?
Виж целия пост
# 67
аз не е усещам като материални блага,за мен тя е като хармония между мен и всичко друго окло мен.когато съм постигнала този баланс,и запазиш позициите си  спрямо другото около теб което те вълнува,имаме задоволство.трябва ни мир,и единение с по-вишият разум.ако е видим в мианлото ,занчи сме имали едно задоволство,ако е сега-можеби се наслаждаваме на желана любов,за в бъдеще карта която казва че преследваната цел си заслужава. тя е кулминацията на щастието,като усещане.но все пак  от опит знаем ,че може да е кратктрайно.
 дори казват че влияе положително и засилва значението на картите около нея.
 май съм е виждала веднъж,дваж и при мен.
Виж целия пост
# 68
za мен тази карта е по скоро картата на спокоиното и щастливо семейство изминали са трудния път и сега се наслаждават на плодовете си 
Виж целия пост
# 69
Тази карта на мен ми вдъхва увереност и спокойствие,любовта ни към всичко което ни заобикаля, уверени сме в бъдещето и в себе си,душевно спокойствие и мир,не сме сами,около нас са хората който обичаме и ни обичат,но е трябвало да извървим дълъг път за да стигнем до тук.На мен ми се е падала когато гледах на една приятелка,но тя наистина има успешен брак и щастливо семейство...
Виж целия пост
# 70
Поли,също някъде четох,че ако се падне до дворцови карти означава-човек който се грижи за нашите интереси.Аз искам да ви попитам какво ще кажете за Кралица на чашите?Падна ми се в комбинация 6м.-7ж.-Кралица на чашите-10 меча,според мен това е критична ситуация, бягство , отдалечаване,найстина спасяване на останалото след битка,не мисля че е предаване,отстояване на собствените интереси,най вероятно без сълзи няма да мине,интриги,безпокойството и страха явно ще натделеят...Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 71
В книжката към Драконовото Таро пише за 10 чаши Достигане на целта; удовлетворение. Целта е успешно достигната. В животът Ви влизат удовлетворение и щастие. Битието Ви ще бъде прояснено от здраво приятелство или любов. Може да се осъществи семейно събиране.

Сега да ви кажа какъв е случаят и защо питам за тази карта. На 01. или 02. януари гледах на майка ми (избягвам да гледам на семейството си по принцип), тя пожела. Тогава процедирах така, размесвам картите, а човекът, на когото гледам си намисля въпроса без да го казва и цепи с лява ръка. Тълкувах общо взето на слуки и всички възможни значения  ooooh! Теглих 3+1 (минало, настояще, бъдеще, отговор на въпроса). Много съжалявам, че не помня всички карти. Знам, че имаше 5 мечове, но последната 4-та карта беше 10-чаши. Мислех, че нещо за работа е питала, понеже имаше проблеми там... По-късно всъщност се оказа, че е питала дали аз и П. ще се оженим. И след като уж тълкувах картите думите й бяха "значи няма да стане". Та и вас да питам какво мислите? Възможно ли е тогава картите й да са показали раздялата ни, а накрая все пак да се съберем или наистина са показали, че ще се разделим и примерно ще останем приятели??  newsm78 И до колко това, че тя е питала за нас е показателно? Мисълта ми е 10-чаши като отговор може ли да е означавало все пак сватба? Освен това вече няколко пъти ми се пада в позиция "настояще" или "бъдеще"
Виж целия пост
# 72
Ми за десетте чаши ... за мен една много спокойна карта, винаги ми е давала някаква относителна сигурност за разлика от другите чаши и от всички тях, май тя ми е най-симпатична. Като цяло ми говори за отношения, в които хората са преживели много неща заедно и това ги е привързало още по-силно един към друг. Както казаха по-горе, спокойствие, хармония носи и стабилност. Тя показва според мен някакви по-дълготрайни отношения или индикира, че чувстваш, че някой е по-специален за теб по определен начин - и не по начина - ооо, брат тва е най-готния пич, който съм виждала, но по начина "на този човек може кажа всичко". Ако примерно е карта за черта на характера на човек или по някакъв начин трябва да изразява човек, според мен това е много усмихнат, лучезарен и доббър човек, който носи спокойствие и помирение със себе си. В тази карта има завършеност - не е като другфите, които казват: "Ами .. за сега е това, ама утре видиш ли, може да е друго, видиш ли, лесно можеш да загубиш това, което е сега". Тя е карта на нещата, които поне ще останат по-дълго в сравнение с други, ако не завинаги. И това е май в общи линии, което мисля за нея.

Иначе въпроса на Рози с дворцовите карти ... според мен е доста ограничаващо да приемем, че дворцовите карти със сигурност са други хора и със сигурност са хора, които се грижат за нашите интереси. Дворцовите карти могат да означават много неща: Могат да бъдат нас самите, могат да бъдат модели, които трябва да последваме за да постигнем нещо, могат да бъдат модели, установени в обществото или дадена общност от хора, така че много зависи от ситуацията и зададения въпрос.
За комбинацията, не знам какъв е бил конкретния ти въпрос и нищо не ми идв наъм. Thinking ooooh!
Виж целия пост
# 73
Поли, десятката чаши определено е една хубава карта, но лично аз избягвам да правя заключения само от една карта, а търся общите, повтарящи се мотиви, които засягат проблема и в околните карти. Защо просто не зададеш въпроса си и да не видим какви всъщност ще са  картите и да тълкуваме? Ако наистина искаш да знаеш отговора, де. Принципно ако е имало наоколо жрец, любовници, асо чаши, двойка чаши могат да индикират брак, да.
Виж целия пост
# 74
Поли,също някъде четох,че ако се падне до дворцови карти означава-човек който се грижи за нашите интереси.Аз искам да ви попитам какво ще кажете за Кралица на чашите?Падна ми се в комбинация 6м.-7ж.-Кралица на чашите-10 меча,според мен това е критична ситуация, бягство , отдалечаване,найстина спасяване на останалото след битка,не мисля че е предаване,отстояване на собствените интереси,най вероятно без сълзи няма да мине,интриги,безпокойството и страха явно ще натделеят...Вие какво мислите?

Рози, Кралица чаши - Силни ясновидски способности. Тази карта показва силно любвеобилно и защитаващо женско влияние. Периодът ще бъде белязан от спокойна радост от живота. За известно време ще преживявате силни ясновидски усещания, благодарение на които ще осъзнаете житейските си цели.

6мечове - Пътища, тежко решение. Очаква ви пътуване или преместване от ено място на друго. За да напреднете трябва да промените мисленето и държанието си. Необходимо е да вземете решение, което може да доведе до много промени.

7 жезли - конкуренция, трудности. Трябва да се борите за нещо, което желаете. Пазете се от нападения.

10 мечове - лоши времена. Всичките ви планове и цели ще се разпаднат.Банкрут.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия