КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 143
  • 757
# 360
Май е глупав въпроса ми,но дали с картите мога да определя кога ще родя?  newsm78
Да се пробвам
Тази седмица                                          Другата седмица:
       
  4 пентакли                                                     4 чаши.
Аз залагам на другата седмица. Ако мама Ми Ми иска  към неделя да питаме и за деня.????
Виж целия пост
# 361
Вятър, от сайта,който ми даде изтеглих сила, колелото на съдбата и крал на мечовете    bouquet


shopkata благодаря,че се включи  Peace
Виж целия пост
# 362
Ето ги и моите дневни карти (Уейт) и моите тълкувания за тях:

1. Как се чувствам днес? - Асо мечове

2. С какво ще се сблъскам/преживея днес? - Кралица пентакли

3. Как мога да си помогна? - 9 пентакли

4. Какво ще спечеля?- Императрицата

Принципно в момента ме мъчат едни финансови дела и това, че трябва да съм и баща и майка. Имам доста неща да свърша и да закпя по нова къща, това много ме мъчи. Асо мечове го свързвам с точно тези мисли, които ми се въртят в главата, тоест дали ще се увенчае с успех тази дейност. Сблъсквам се точно с това, дали ще съумея с парите, с които разполагам да осъществя мечтата си за дом. Това ми говорят и останалите карти, където виждам само женски фигури, като съвета ми не ми говори много - 9 пентакли значи ли да имам едно наум докато харча (ръкавицата на ръката на дамата, която държи сокола ми навява тази мисъл)  newsm78.  Но в крайна сметка ще успея да се настаня удобно като Императрицата и да се насладя на постигнатото от деня.
Вие какво може да кажете по въпроса  Hug
Виж целия пост
# 363
Вятър, от сайта,който ми даде изтеглих сила, колелото на съдбата и крал на мечовете    bouquet


shopkata благодаря,че се включи  Peace


 айде да помолим шопката, че  няма как да тегля да нареди от новите карти Simple Smile)))))))))))
  Шерлок:) можеш ли да наредиш от сега занапред за 10 дена? по една карта само прави- за да видим точно кой ден

по картите на шопката и твоите според мен няма да е до 8 дена, израждане от  мъж възможно е допълнителна намеса- секцио newsm78




Мама МиМи - задачката е суперрррррррррррр много се вълнувам какво ще стане  bouquet
Виж целия пост
# 364
Вятър, от сайта,който ми даде изтеглих сила, колелото на съдбата и крал на мечовете    bouquet


shopkata благодаря,че се включи  Peace


 айде да помолим шопката, че  няма как да тегля да нареди от новите карти Simple Smile)))))))))))
  Шерлок:) можеш ли да наредиш от сега занапред за 10 дена? по една карта само прави- за да видим точно кой ден

по картите на шопката и твоите според мен няма да е до 8 дена, израждане от  мъж възможно е допълнителна намеса- секцио newsm78




Мама МиМи - задачката е суперрррррррррррр много се вълнувам какво ще стане  bouquet
Изтеглих ,но преди да ви прочета  за следващата седмица 7 карти и има и обърнати:

понеделник                                     второник                                                 сряда                                                              четвъртък                                  

    ( обър)  (обърн.)
 петък                                                            събота                                           неделя

(обърн)  (обърн.)

Не знам дали стана ясно:
Понеделник- 3 меча
Втроник; 2 жезли обърнати
сряда-Звезда
четвъртък-принцеса Меч обърната
петък- принц меч обърнат
събота- асо пентакли обърнато
Неделя - висша жрица
Аз като ,че да виждам раждане ,което почва сряда през ноща и четвъртък вече е факт.В четвъртък има най-ясно разделенеие на нещо от тяло.Петък вече има и деца при принца мечове.
И аз по картите на Мама МиМи смятам като Вятър.
Вие какво мислите ,момичета.....
Виж целия пост
# 365
Здравейте!
От скоро и аз се занимавам с таро и имам голямо желание, но още съм много начинаеща. Днес реших да си проверя как стоят нещата при мен и си наредих един келтски кръст.Ето този:
--------------------10
-------3
--------------------9
5----1,2----6
--------------------8
-------4
--------------------7
И ето какво излезе:
1(какво ме покрива): Глупака
2(какво ме пресича): 10 мечове
3(какво ме ръководи): Звездата
4(какво е под мен): Императорът
5(какво е зад  мен): Силата
6(пред мен): 3 мечове
7(аз самата): Умереността
8(около мен): Асо мечове
9(надежди и страхове): 2 пентакли
10(резултат,извод): 3 пентакли

Няма обърнати карти

Може ли някой да ми помогне в тълкуването?(Ако ви се занимава, разбира се  Simple Smile )
Виж целия пост
# 366
Кратка подредба за приятелка.Няма въпрос.
подредба "Провери някого"  (тя пита за него)

1.......... 2 ........... 3 .............. 4 ............

1 - какво мисли за мен
2 - какво чувства относно мен
3 - какво ще направи в близките дни
4 - как ще продължат взаимоотношенията



Незнам какво да й кажа,хем мисля че е хубаво че пажа и краля са чаши,хем те не ми говорят за никакви действия.Какво може да се случи между тях незнам.Иначе да и двамата си имат проблеми и напрежение всеки в своето семейство.
Виж целия пост
# 367
cveteto_2009, имат ли интимен интерес един към друг?
С тези паж и крал чаши и то така подредени нещо ми намирисва на евентуална любовна история, която той може да отключи с убедителни думи, но дори и да няма, това, което аз виждам тук е, че той в близките дни ще се опита да наблегне на емоцианалната страна на взаимоотношенията им, ще се опита да й се хареса и най-вероятно тя ще поддаде.

В случая(за взаимоотношения):
Паж чаши- зараждащи се емоцианални взаимоотношения, за които обаче трябва да се има едно на ум, че може и да не са много истински
Крал чаши - тайна любовна връзка или просто забавна, интересна такава
Виж целия пост
# 368
Цвете, този момък мнго трудно изразява емоции, не е научен да го прави ,а и не иска и много умело ги прикрива.Да има намерение за флирт.
Виж целия пост
# 369
Здравейте!
От скоро и аз се занимавам с таро и имам голямо желание, но още съм много начинаеща. Днес реших да си проверя как стоят нещата при мен и си наредих един келтски кръст.Ето този:
--------------------10
-------3
--------------------9
5----1,2----6
--------------------8
-------4
--------------------7
И ето какво излезе:
1(какво ме покрива): Глупака
2(какво ме пресича): 10 мечове
3(какво ме ръководи): Звездата
4(какво е под мен): Императорът
5(какво е зад  мен): Силата
6(пред мен): 3 мечове
7(аз самата): Умереността
8(около мен): Асо мечове
9(надежди и страхове): 2 пентакли
10(резултат,извод): 3 пентакли

Няма обърнати карти

Може ли някой да ми помогне в тълкуването?(Ако ви се занимава, разбира се  Simple Smile )
Има някава история ,свързана с мъж май.Нещо не доизказано и неизговорено.Болка и ревност....Период на близане на раните и възтановяване.Много мисли и анализи...Да ще се възтановиш и ще бъдеш по-силна и ще си научиш урока от изживяното.Подобна грешка няма да допускаш.Мъжа може би е и обвързан, не нзам -ти ще кажеш.
Виж целия пост
# 370
И мъжа ми казва,че ще раждам на 11-ти.Вие имате същите предположения.Вятър мила, вярно е,че мъж ще ме изражда,но за секцио не съм предполагала.Шопката,много имам да черпя  Drunk
Наистина голямо предизвикателство ви направих.  Laughing
Виж целия пост
# 371
хм, може ама аз се чудя мисля, че нееее
обаче се чудя дали няма да те вземат нещо в болницата newsm78 нещо ще се промени не по план баш тогава, но си мисля, че няма да е раждане или нещо предизвикано Thinking

Виж целия пост
# 372
cveteto_2009, имат ли интимен интерес един към друг?
С тези паж и крал чаши и то така подредени нещо ми намирисва на евентуална любовна история, която той може да отключи с убедителни думи, но дори и да няма, това, което аз виждам тук е, че той в близките дни ще се опита да наблегне на емоцианалната страна на взаимоотношенията им, ще се опита да й се хареса и най-вероятно тя ще поддаде.

В случая(за взаимоотношения):
Паж чаши- зараждащи се емоцианални взаимоотношения, за които обаче трябва да се има едно на ум, че може и да не са много истински
Крал чаши - тайна любовна връзка или просто забавна, интересна такава

Първо благодаря за отговора.Та да отговоря-да имат интимен интерес,даже тя се чувства сякаш на върха с него,а относно Shopkata си много права,той никога не е показвал емоции чувства и тя незнае какво той иска и какво да очаква от него Peace
Благодаря ви момичета,ще я зарадвам Hug
Виж целия пост
# 373
shopkata, принц меч какво е -паж или рицар?
Аз залагам на секцио от жена хирург в четвъртък и поява на момченце в петък  Whistling
Виж целия пост
# 374
Кратка подредба за приятелка.Няма въпрос.
подредба "Провери някого"  (тя пита за него)


Въобще не знам какви са и м отношенията, но според мен ще се съберат/оженят. Въпреки, че на този етап тя е тежест за него и вероятно има планове за кариера. За мен кралят чаша означава, че той ще е бъдещият й съпруг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия