Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на фалшива тревога при раждане?
Какво е значението на изтичането на водите преди раждането?
Какво трябва да направите, ако водите ви изтекат преди раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на фалшива тревога при раждане?
-
Какво е значението на изтичането на водите преди раждането?
-
Какво трябва да направите, ако водите ви изтекат преди раждането?
-
Какво е значението на позицията на бебето преди раждането?
-
Какво е подходящото поведение при високо кръвно налягане преди раждането?
Да са живи и здрави и много послушни! Бързо възстановяване на мамите!

Ту са болезнени, ту не. На всичкото отгоре се шашнах много по едно време, защото започнаха през около 30 мин, а към 22часа вече бяха на по 10мин, имаше и на по 3 мин., но не бяха на еднакво време и с еднакъв интензитет. После пак оредяха. През нощта също усетих на няколко пъти контракции в просъница. Днес ставам и си викам - това беше, мина, нооо не . Заспала съм и пак се събудих от болка 
Аз също смятам да избягаме с мъжо към Хасково за почивните дни ( на 70 км е), въпреки контракциите. Между другото, той е казал, че ще родя на стария празник на Богородица - 28.08 - аз му се смеех, но досега
Толкова е убеден в това си твърдение, че дори ми казва да не се нареждам за Хасково, защото ще си ходи сам и то с повод
за дескуту! Успех и на всички други, които днес ще раждат!
)).
