Раждане в МБ "Вита" - тема 3

  • 67 034
  • 744
# 555
Мисля, че Чорбова е завеждащ на родилното там.
Виж целия пост
# 556
хм, ами тогава явно съм се объркала, пак се извинявам....

В събота като бях на тонове, акушерката не можеше да намери тоновете на бебето, викна лекарка, тя беше бременна... оказа се че е рано за тонове и че бебето ми много шава и не успяха да го измерят, поне го погледнаха на ехографа Simple Smile .... но мисля, че бременната не беше акушерка, а си беше лекарка... за това помислих че е тя....
Виж целия пост
# 557
Аз родих при д-р Славкова и съм изключително доволна. Д-р Чорбова също е страхотен специалист!
Виж целия пост
# 558
Mishlence_2 - дали можеш да споделиш как си родила - нормално или секцио и ако си спомняш кога уговорихте раждането с нея, защото аз все подхващам темата, тя все още нищо не казва Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Mishlence_2 - дали можеш да споделиш как си родила - нормално или секцио и ако си спомняш кога уговорихте раждането с нея, защото аз все подхващам темата, тя все още нищо не казва Simple Smile
Нормално роди тя, за уговорката ще трябва тя да си ти разкаже Simple Smile Аз също родих нормално, при д-р Чорбова, бях казала, че искам нормално раждане и за секунда не се е опитала да ме разубеждава. Единствено ми беше казала, че ако е над 3600 няма да ме остави да раждам нормално, защото съм с поднормено тегло. За друго не сме се уговаряли, просто като започна раждане й се обадих и тя дойде.
Виж целия пост
# 560
То не е имало специални уговорки, само в началото казах че искам нормално и тя ми каза че това ще го коментираме на по късен етап. Последните седмици бях всяка седмица при нея за тонове. Седмица преди да родя ме гледа на ехограф и си остана нормалното раждане, стига да не  стане нещо непредвидено. Тогава я питах какво да си приготвя за родилното и това е. Уговорката беше ако почнат контракции или ми изтекат водите да и звъня без значение по кое време на денонощието, тя си организира всичко останало.
В деня преди да родя също ме гледа на ехограф, оказа се че, бебе е с двойно увита пъпна връв. Тогава ми каза че започва да ми следи всеки ден тоновете, с две думи съм под наблюдение и че, може да се наложи секцио. В деня на раждане имаше екип готов за операция, до която не се стигна и съм безкрайно благодарна. Както казах и по горе, тя беше организирала абсолютно всичко!
От мамите с които чакахме пред кабинета знам че за секцио правеше план в началото на 9ти месец. Т.е израждаше 2 седмици преди термин или нещо такова.
Виж целия пост
# 561
Много благодаря за отговорите!!
Ако имам някакви притеснения ще пиша на ЛС, за да не спамим темата! Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 562
В деня на раждане имаше екип готов за операция, до която не се стигна и съм безкрайно благодарна.
Чорбова изкоментира, че се надява и за двете ни да не влиза в действие екипа Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Живот и здраве и аз ще раждам при Чорбова през декември. Много съм доволна от нея за сега. Вече лежах няколко дни там за задържане и съм очарована от отношението на персонала. Не платих нищо, понеже съм здравно осигурена. Искрено се надявам и самото раждане да мине без проблем! Praynig Като ви чета много се успокоявам.
Виж целия пост
# 564
Момичета др. Богословова не е бременна
Виж целия пост
# 565
Обърках се, сигурно някоя акушерка е била с коремче!
Пак се извинявам!  Blush
Виж целия пост
# 566
Здравейте,
дали някой има впечатления от естествено (неиндуцирано) раждане във Вита при д-р. Антоанета Илиева? Ще бъда благодарна за някаква информация, тъй като термина ми наближава, а не намерих за нея точно много коментари.
Поздрави  Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Здравейте,
дали някой има впечатления от естествено (неиндуцирано) раждане във Вита при д-р. Антоанета Илиева? Ще бъда благодарна за някаква информация, тъй като термина ми наближава, а не намерих за нея точно много коментари.
Поздрави  Simple Smile
и аз със същото питане ,но за д-р Велислава Хафузова
Виж целия пост
# 568
Мили мами,

някой знае как е положението с оставянето на бебетата при майките и кърменето? Знам, че в България е практика да го донасят само за кърмене и през останалото време не е с майката, което е много стресиращо за бебето, а и го няма първоначалния допир кожа до кожа.. И за отрязването на пъпната връв също четох, че трябва да се изчака 3 мин преди да се отреже...

Някой знае ли подробности, ако скоро е раждал? И как са посещенията и стаите със самостоятелни бани ли са и т.н?
Извинявайте, ако сте писали по-напред, но нямам време да чета 38 страници Simple Smile Мерси!

Виж целия пост
# 569
Пъпната връв прерязаха веднага, стаите са съм самостоятелен санитарен възел. Бебето освен за кърмене стоеше при мен ако поисках, нощем си беше в неонатологичния бокс. Не съм питала дали биха я оставили при мен, но аз и не смятам, че бях в състояние да я обгрижвам качествено. Имах посетили, когато поисках.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия