
дано никога да не ви се налага да ходите там, бързо оздравяване 
и от мен.
Само аз ли съм лудата дето не мъкне лекарства
, вече и в носа нищо не слагам, забелязах, че и с нещо, и без нещо все си минават за 3 дни сополите.
, да оберат баба докато си е гушнала внучето и не може да се защити



Никога няма да забравя как с Марти(на шест месеца тогава)лежахме първо в детско отделение с остър бронхит, една седмица на инжекции,
изписват ни от там в понеделник и в петък ни приемат по спешност в инфекциозно отеление с жестоко разтроѝство и обезводнен! Бях се побъркала тогава! 
бб
Весело и слънчево детство!
.
.


, предният път толкова лесно беше, съблякох го чаках го половин час и той си се изпишка.
бб
С часа е по-сложно, че всеки си има програма за деня, но след 12-13 часа все ще е дошъл някой.Препоръчани теми