, 10 дни, ужас, ми той съвсем ще изчезне, до тук е около килце надолу...вече му викаме Аушвиц у дома
от вчера няма Т, но преди искаше да яде и не можеше, защото повръщаше, а сега вече не иска да яде...ама от къде го хванахме тоз бацил гаден.
! А свекъра ти винаги ми е напомнял за Бай Ганьо, но сега беше върха, чак ме разсмя
.
. Чак краката й под долнището бяха кални, едва я занесох до вкъщи, за да не се изцапам и аз.
и с повръщане. Повръщането мисля, че го овладяхме, ама тая Т....
. Писна ми вече от болести
с играчките. Зебрата ми се вижда супер яко попадение, а масичката я мислих много време. Но с мъжа ми така си оплескахме паричните потоци този месец, че горкото Ине няма да получи нови играчки скоро. Не че са й малко настоящите. Ако не е тайна, горе-долу за колко пари се сдоби с масичката? Идеята с пързалката е супер, тамън имам един ъгъл в хола, където перфектно ще си пасне. Като нищо ще започнем да събираме децата от квартала през зимата... 

Объркала съм се...
Ама незнам за черпене ли е, не е ли...









.
до..... не се знае кога.
. 
Препоръчани теми