Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 98 615
  • 749
# 405
  Момичета, как предпазвате косите си в солариума. Обикновено в хоризонталния прикривам лицето си и косата с плътна кърпа, но вертикалния ми е проблем... замисляла съм се за шапка, но пък от шапки ми се наелектризира  Tired .
  Вчера нямах време да се намажа с алое преди да се изкъпя и го сложих след това  Mr. Green Изтъргах гела от едно листо и на влажна коса го сложих по краищата и малко втрих в корена. Къдриците ми станаха много хубаво оформени и нямаше мокър ( мазен) ефект. Много ми допадна. Но както съм се запалила по това алое май и аз ще поръчвам чист гел, защото скоро горкото растение няма да му останат листа  Crazy Някой вече да е проучвам фирма производител на качествен 100% гел от алое или да е питал в аптека... Колежка ми каза, че нейна позната си е купувала някакви ампули алое от аптечната мрежа, но аз по принцип съм малко скептична относно ампулите. Тази жена ги е ползвала за косопад по препоръка на дерматоложка... не съм пробвала и не твърдя, че помага, само споделям какво ми казаха...  Wink

  ПП: На какво попаднах в една друга тема и реших да го споделя с тези от вас, които не са го срещали из нета- http://hennafox.wordpress.com/2009/10/18/%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B … 0%BA%D0%BE%D0%BF/  Това ме кара да полагам още по- големи грижи за косицата си и да я щадя още повече. А по надолу в коментарите пише и за алоето, че може да се замести пяната за коса с алое или бира  Simple Smile  Аз го направих без да съм го знаела
Виж целия пост
# 406
Някой използвал ли е този шампоан Phytocyane и какво му е мнението?
Виж целия пост
# 407
Не мога да намеря този АзДЕ, предлагат ми витамините на водна основа, да взема ли от тях, ефекта същия ли е, или да търся?
Виж целия пост
# 408
не го взимай - няма смисъл

Цитат
ВИАЛИТОН

Активни вещества:Вит. А, Д3 и Е,

Помощни в-ва: динатрий хидроген, фосфат лим. к-на, кремофор ЕЛ, нипазол, динатрий едетат, бутилхидрокситоулол и вода

*Обърнете внимание, че А, Д, Е са мастноразтворими витамини, т.е усвояват се от организма само в случаите, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не Ви вършат работа

къде го търсиш?
за тривитаминол ли питаш или за АзДЕ?


Виж целия пост
# 409
Тривитаминол до колкото знам е старото име на АзДЕ
Виж целия пост
# 410
Някой използвал ли е този шампоан Phytocyane и какво му е мнението?
Аз съм го ползвала но на мен не ми помогна за косопада,иначе е хубав,на мнозина съм чела че е помогнал
Виж целия пост
# 411
nakita и според мен този на водна основа няма да ти свърши същата работа. От кой град си ?
Виж целия пост
# 412
Варна  Embarassed , знам че го има в големите ветеринарни аптеки,но много рядко слизам към тях.
Виж целия пост
# 413
Варна  Embarassed , знам че го има в големите ветеринарни аптеки,но много рядко слизам към тях.

Къде живееш да ти кажа от къде да си купиш?
Виж целия пост
# 414
Възраждане  Praynig
Виж целия пост
# 415
Точно във Възраждане не знам ,понеже не ми се е налагало да копувам от там.Аз съм от Вл-вово,ако имаш път натам мога да те опътя  Hug
Виж целия пост
# 416
Някой използвал ли е този шампоан Phytocyane и какво му е мнението?
 

аз си го взех , но не останах очарована - понамали ми косопада , но толкова ми омазняваше косата и я сплескваше  Tired  имах големи очаквания за този шампоан (много добри отзиви четох за него) ... сега така си седи използван по-малко от половината  Confused  
Виж целия пост
# 417
понеже повечето противокосопадни шампоани - стимулират кръвообращението на скалпа - се е получила и хиперфункция на жлезите и омазняване  Peace
Виж целия пост
# 418
някой пробвал ли е да си мие косата с отвара от листа на орех?  Мисля да пробвам да си засиля малко цвета на косата аи нали в тях има йод би трябвало да са полезни ама все пак ако някой е пробвяал нещо подно да сподели да не направя накоя глупост
Виж целия пост
# 419
Йода с какво би трябвало да е полезен за косата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия