Как трябва да изглежда и да се държи една майка?

  • 24 173
  • 555
# 210
Добра идея! Ама освен снимки на облеклото държа да се поместват и клипчета документиращи къпането и миенето на зъбите във въпросния ден. И за да няма измами е много важно къпещата се мама да държи в една ръка ежедневник с ясно виждаща се конкретната дата. Също тези, които са се барнали с минижуп да пускат и по една снимка наведени за да се отчете дали са подобаващо обезкосмени и дали цвета на бельото е подходящ за парковото пространство  Naughty

Клеми, здравей  Hug
Точно твоята тема ме провокира тогава. Съжалявам, че малко окрадох идеята и не споменах първоизточника, но не се сетих, че си ти.
Виж целия пост
# 211
Тонът на темата бе така размахан пръст отново, че всяка втора се почувства задължена да се Оправдае просто. Laughing
Може и така да е,аз говоря за себе си с идеята да кажа ,че и преди и след раждането си ходя така и нищо не се е променило.Така си изглеждам от 10 години(примерно). Peace
Пред кого иначе да се оправдавам и за какво,на кой му дреме - на никой...... Peace
Виж целия пост
# 212
Адри,  Hug!
Както казаха по-напред, все ще има хора, които ще са недоволни. Няма как да угодиш и на клюкарките пред блока и на 15-годишните девойки, които висят в кафетата.
Виж целия пост
# 213
Интересно защо всички задълбаха в Как трябва да изглежда в н-брой страници.  никой не казва как трябва да се държи.
Но основното според мен е, че трябва да е отговорна. За външния вид не знам... Малко ще е тъпо според мен, ако някоя фея с прозрачни одежди и мини седне в пясъчника да си допуши цигарата, но има и такива неща, чета в *Нашите деца*...

 bowuu

Nyamam kirilica i zatova samo s citat...
Виж целия пост
# 214
Някой ще ме светне ли кой/коя/какво е "Мафанито"?

Иначе, темата има потенциал, ще следя и ще си водя записки. Полезно ми е.
Виж целия пост
# 215
Мафанито е маскираната Франческа Салиери.

Пу да съм в оценяващото жури.
Виж целия пост
# 216
Ще си направим ли албумче  в снимка.бг, или групичка във ФБ да се оценяваме, или ще пльоскаме телеса тук директно?

Бу, не съм маскирана.
Виж целия пост
# 217
Ако ще се пляскате по фотоси, и аз мога да журирам.
 Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Ще си направим ли албумче  в снимка.бг, или групичка във ФБ да се оценяваме, или ще пльоскаме телеса тук директно?

Бу, не съм маскирана.
Тук, разбира се, в отделна тема. Седмична, предполагам.

Маскирана си, защото си с друго име, аватар и подпис, имам предвид.
Виж целия пост
# 219
Пускайте, пускайте.Имам нужда от смях.Нямам нужда от журиране, а от смях. Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Ето така излязох днес:


А така ви искам вас:
http://www.tialoto.bg/images/photos/0000008464-article.jpg
Виж целия пост
# 221
Интересно защо всички задълбаха в Как трябва да изглежда в н-брой страници.  никой не казва как трябва да се държи.
Но основното според мен е, че трябва да е отговорна. За външния вид не знам... Малко ще е тъпо според мен, ако някоя фея с прозрачни одежди и мини седне в пясъчника да си допуши цигарата, но има и такива неща, чета в *Нашите деца*...

 bowuu

Nyamam kirilica i zatova samo s citat...


Извинявай.


Трябва ли да сме с децата на фотосите?  Защого аз моите рядко ги виждам и трудно ги събирам. Отсега да им подам заявка.
Виж целия пост
# 222
Като се замисля, може би разделени 3 фейсбук лагера? Thinking Условно наречени отбор Мърла, отбор Квартална фолк дива и отбор Кежуъл (или друга родна дума, подходяща в случая)?
Иначе не виждам как другите два отбора ще бъдат искрен в оценката на третия Crossing Arms
Който победи в седмичния кОнкурс, получава ползване на пясъчника без други деца за един ден. Примамливо, а?
Виж целия пост
# 223
Ей ме и мене
Виж целия пост
# 224
Бу, благодаря!

Абе, направо да преминем към създаването на нов подфорум - Образцова мама. Няма да е само отчетен - вклюващ пиене на кафе с фотос "днес туй ансамбълче съм си подготвила, какво мислите..."- а и назидателно-поучителен, с ценни съвети и мъдри мисли за майчинството, женствеността, интелекта и съвкупността от трите, бликаща на талази...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия