Как трябва да изглежда и да се държи една майка?

  • 24 173
  • 555
# 180
На мен са ми смешни майките с бебета в колички /подчертавам колички, защото това не са такива тръгнали си от работа, взели детето от ясла/ДГ, минаващи пътьом през площадката/, които ходят с дамски чанти и костюми, все едно всеки момент ще тръгнат за офиса.
Виж целия пост
# 181
Както винаги се стигна до обсъждане на двете крайности - абсолютно запуснатите и прекалено накипрените. В случая се търси златна среда. Като казвам, че за мен е недупостимо да изляза с мръсни дрехи, некъпана и нересана и веднага ме пращате в другата категория дето е с 10см ток, минижуп и минимум 500гр фон дьо тен, така ли  ooooh!

Днес примерно съм с дълга пола тип циганска, равни чехли, тесен потник със сравнително дълбоко деколте, пудра, спирала и гланц. В коя категория спадам - на мърлите или на ку*ветините? Или още по-лошо - и към двете щото хем съм си забравила минижупа, хем имам деколте  ooooh!

ПП: Мафани (все се чудя де искаш точно да тА Фанат  hahaha ), имам приятелки, които бяха принудени да започнат работа още докато децата им бяха на 3 месеца. Може да си виждала някоя от тях
Виж целия пост
# 182
Да и с токчета hahaha.
Виж целия пост
# 183
На мен са ми смешни майките с бебета в колички /подчертавам колички, защото това не са такива тръгнали си от работа, взели детето от ясла/ДГ, минаващи пътьом през площадката/, които ходят с дамски чанти и костюми, все едно всеки момент ще тръгнат за офиса.

ауу, ми ето-вътре съм...
знаеш ли колко пъти съм била с копоринената риза, чанта и Количка, точно защото съм на прибиране от работа... SadЕто,тюх, сега няма да спя от мъка..
Виж целия пост
# 184
Да де, ама Различните хора влагат и различно в Наклепана с грим.
За едни наклепана е с какъвто и да е грим, защото са на принципа на неползване изовбще, за други-друго...
Ето-аз имам петна, ама са по ръцете ми-тях как точно задължително да ги гримирам?Значи-може да съм прелестна и невероятна в лице...но ръцете ми...ах, ръцете ми..... Crazyмърла не, ми две на куп
Слагаш по голямо деколте и никой няма да ти гледа ръцете  Grinning поне от мъжете .

Ми те циците ми почти ги няма......пак ще ми се смеят.
Бе с две думи-каквото и да направя-все за някой ще съм смешна, грозна, мърла или пък още по-зле... Thinking
Виж целия пост
# 185


ПП: Мафани (все се чудя де искаш точно да тА Фанат  hahaha ), имам приятелки, които бяха принудени да започнат работа още докато децата им бяха на 3 месеца. Може да си виждала някоя от тях

Не, не съм виждала тях или теб Jizzlobber. Виждала съм жени по майчинство. Познавам ги лично за това пиша. Приходящи такива, които не познавам, няма защо да обсъждам. Аз също съм била милион пъти облечена строго официално на детската площадка или  в парка след работа.
За мен майката на площадката/парка/градинката би следвало да бъде подходящо облечена за целта- т.е. спортно-елегантно.
А относно фигурата и майки и баби и девойки с потресающи за визияти си тоалети виждаме навсякъде.
Виж целия пост
# 186
На мен са ми смешни майките с бебета в колички /подчертавам колички, защото това не са такива тръгнали си от работа, взели детето от ясла/ДГ, минаващи пътьом през площадката/, които ходят с дамски чанти и костюми, все едно всеки момент ще тръгнат за офиса.
Е,смешна съм била и аз значи ама пък наистина съм или от или за офиса била.
Виж целия пост
# 187
На мен са ми смешни майките с бебета в колички /подчертавам колички, защото това не са такива тръгнали си от работа, взели детето от ясла/ДГ, минаващи пътьом през площадката/, които ходят с дамски чанти и костюми, все едно всеки момент ще тръгнат за офиса.

ауу, ми ето-вътре съм...
знаеш ли колко пъти съм била с копоринената риза, чанта и Количка, точно защото съм на прибиране от работа... SadЕто,тюх, сега няма да спя от мъка..

Ха, на ти сега! Така ти се пада като се подиграваш на нас кварталните фолк диви  Laughing
Виж целия пост
# 188
На мен са ми смешни майките с бебета в колички /подчертавам колички, защото това не са такива тръгнали си от работа, взели детето от ясла/ДГ, минаващи пътьом през площадката/, които ходят с дамски чанти и костюми, все едно всеки момент ще тръгнат за офиса.
Е,смешна съм била и аз значи ама пък наистина съм или от или за офиса била.


И ти не си била Илиана.
 Grinning
Виж целия пост
# 189
Г-жа Мафани, ти да не си жената на г-н Путко Мафани от ЮАР Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Да де, ама Различните хора влагат и различно в Наклепана с грим.
За едни наклепана е с какъвто и да е грим, защото са на принципа на неползване изовбще, за други-друго...
Ето-аз имам петна, ама са по ръцете ми-тях как точно задължително да ги гримирам?Значи-може да съм прелестна и невероятна в лице...но ръцете ми...ах, ръцете ми..... Crazyмърла не, ми две на куп
Слагаш по голямо деколте и никой няма да ти гледа ръцете  Grinning поне от мъжете .

Ми те циците ми почти ги няма......пак ще ми се смеят.
Бе с две думи-каквото и да направя-все за някой ще съм смешна, грозна, мърла или пък още по-зле... Thinking
Краче ще извадиш тогава .
Виж целия пост
# 191
Г-жа Мафани, ти да не си жената на г-н Путко Мафани от ЮАР Simple Smile

Проблем ли има?
Виж целия пост
# 192
Аз през зимата ходя с широки дънки и анцуг ...маратонки, като излизам с детето,а лятото с полички и панталончета,нагоре,тениски и потници,със  равни обувки.....не ходя на токове и не се гримирам.Къпя се сутрин и вечер,без значение кой сезон е.Косата ми не е мазна,нося я чуплива или права,според зависи от времето ,с което разполагам,дамски чанти също не нося,моята е спортна ,изчистена,през рамото.Маникюр правя само като съм в настроение и ми се занимава да се лакирам.Иначе педикюр винаги имам.Не съм от коконите...не съм и от мърлите - аз май съм от никаквиците Joy

Адри,да не остана по-назад и аз да се разпиша,ако някой ме види ,да ми се обади Laughing
Виж целия пост
# 193
Ало, недостойната, ти нямаше ли да ходиш някъде да се срамуваш вместо да ми пишеш в хубавата темичка  #Cussing out hahaha
Виж целия пост
# 194
Днес не ми се работи,седя в офиса и ви досаждам,даже обяда си го взех тук,за да не се отделям за миг дори. hahaha А да видите хубаво ли е... Laughing

И не ме предизивквай,да не ти покажа как се държи една майка без достойнство Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия