"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравим ОКТОМВРИйски купон!"

  • 88 012
  • 746
# 555
Добри ютро или добри ден!

Понеже още не съм си изпила кайвето, ето и за вас


Пламка давай ВикиТу тука, че ще се побъркам - как само ми сее яде....  Mr. Green

Аля виждаш ли колко малко е нужно
и защото имаше "мамо, това е най-страхотната торта", "якоооооо" (пак за тортата, от Ели), и разни весели игри на големи с малки.
[/color]

ООбичам ви и незабравяйте, че е  smile3558
Виж целия пост
# 556
Ей Белисима докато се натуткам, че дойде един клиент и к'во стана обяд сервираш, а аз кафе!  Mr. Green
Виж целия пост
# 557
то аз от сутринта съм заслагала кафе и закуска,но днес форума така ми забива,че чак сега за обяда успях да публикувам Mr. Green
Виж целия пост
# 558
Днес май само двете ша си пишем....ама така не ми се бачка, а толкоз работа има. Нещо поогря слънчице и мисля да се разходя навън пък може да ми дойде ищах за работа...ДаЛИ?  Wink
Виж целия пост
# 559
Цитат
ДаЛИ?
хич Или няма да ти дойде. Хубаво слънце пече, ама си хапе студа......
Сънувах снощи, че съм на работа в старата си фирма и се почувствах много странно, в офис с работно време не съм стъпвала от 5 години и колеги и т.н. и чак се събудих стресната. Чудя ви се как издържате ( да,,, знам, че няма пари и трябва да се работи), непрекъснато да се съобразяваш с колеги и срокове. Ама пък аз имах недобри чувства към колежките си и като цяло си ми беше голяма мъка ходенето на работа.......
Виж целия пост
# 560
Наде, на мен пък ми е странно, че съм си вкъщи  Joy Всичко си е до навик явно.

Аля, тортата е страхотна, офф така ми се яде нещо сладко, ама заради рали не смея да си взема, нали е на диета и аз покрай нея.

Джулка, роклята е невероятна, Мирелка ще бъде страшна мацка с нея, сигурна съм, че ще й хареса.

Светли, съжалявам, че така са ти развалили настроението за празника, надявам се скоро всичко да е ОК и да не мислиш за неприятности.

Ние сега се връщаме от изследването. Много съм доволна, защото Рали се справи много добре. Светле, то е нещо като компютърна игра, трябва да духа за да надуе един балон, после духа свещички и накрая една клоунска свирка. Предварително степента на трудност се залага според височината и теглото. Докторката като чу, че е на 5г. се притесняваше, че може да не се получи, но тя се справи.
Вчера взе, че пак вдигна Т - 38,6, направо не знам какво се случва, последните 2 дена нищо й нямаше, изглеждаше напълно здрава и изведнъж - всичко наново, направо ми се реве. Сега отново е добре, няма нито Т, нито хрема и кашлица, гърлото й е ок, дано да се е приключило вече с болестите за този сезон. Praynig
Виж целия пост
# 561
Здравейте, милички!
И аз съм тук, надниквам, нооооо много задачки  Crazy
Има защо - шефката ми заминава в понеделник за 2 седмици в командировка и сега наваксваме със задачките.
 "Хей, живоот, здравей, здравей!"  Laughing

Относно работата - на мен си ми е добре и вкъщи, но се улавям, че като съм така маршрута е печката, мивката, хладилника  ooooh!
От друга страна - работата ми е готина, не се презорвам (има и такива моменти), но като цяло няма кой да ме действа. Парите са малко, но все едно съм на държавна работа - осигуровки, болнични, нормален работен ден. Готини колеги, готина шефка и готини купони  Grinning

Браво на Раличка за справянето със задачките! Това вдигане на темп е кофти  newsm78 Включихте ли вече антибиотика?

Аля, само така!!!
Цитат
вече се бях нахилила широко
 Hug

Светли,  дано огорчението ти да мине и да не ти го причиняват повече!

Пламка, стана ми интересно за кристалното дете! Дано да е щастливо!  Praynig
Имах приятелка с такива способности и се беше се научила да живее с това, но е много трудно да знаеш колко фалш, лицемерие има, как хората казват едно, а мислят друго! Разказвала ми е как като дете е чувала и виждала гласове, разни духове и й е било много странно и страшно, че тя го е можела, а другите не. Много трудно се живее с такива способности, трябва да умееш да се изолираш от тях! Като цяло животът й беше низ от премеждия, болести и неудачи. Сега е някъде към 60 годишна, (не знам дали още е жива, Господ здраве да й дава) по стечение на обстоятелствата не поддържаме връзка.

 Пламка, за избора на професия  newsm78
Аз бях химика на випуска и на гимназията! Бях решила да кандидатвам стоматология. Последната година ме хвана мързела и хормона и не се подготвих по биология. Останах си с химията и трудия избор "инженер-химик". Имах предложния от ръководителя на катедрата да остана в университета на преподавателско място, да подготвям докторантура, но трябваше и да съм съгражданка на Бела. А не ми се напускаше Варна...
Една голяяяяяяяма скоба ( Ако майка ми и баща ми бяха по-настоятелни и ми нямаха толкова доверие (да ме оставят да се оправям сама), може би щях да успея да се подготвя за стоматолог; още едно доказателство, че родителите не трябва съвсем да оставят децата да правят, каквото решат.) Навярно съм изживяла моменти и емоции, научила съм уроци, които при другия развой нямаше да са същите.
Една гледачка преди години ми беше казала, че съм изтървала призванието си - в бяла престилка правя нещо с ръцете си.  Rolling Eyes

Въпросът за момата и има ли тя почва в нашата къща ще го оставя за следващ път, че много стана  Laughing
Виж целия пост
# 562
Аз секс преди 18 години не съм правила  Laughing , но имам спомен, че майка ми тактично никога не влизаше в стаята, когато някое гадже ми беше на гости. като си спомня за секс на пода в някаква интересна поза, и се чудя с къв акъл съм рискувала толкова  Wink от друга страна, майка ми почти не отвори тема за секса, още се притеснява от такива теми. Та си мисля, че е усещала какво става и за да не се налага да говорим, се е скатавала. Аз от друга страна, съдейки по това, което сме дотук, сигурно като майката на Дарма (от "Дарма и Грег")ще чукам на вратата, за да предлагам по нещо ободряващо в паузите  Grinning и ще обсъждам с момичетата позите и гаджетата. Между другото, смятам, ч е достатъчно да им осигури човек стая, не им трябва цял апартамент, ама-ха... апартамент, като се изнесат от къщи. И морската градина е наблизо, и плажа... да са изобретателни.
Виж целия пост
# 563
Е, аз точно не мога да си представя да мърсуват под моя покрив, докато аз съм си у дома. Абе има време още  Crazy
Виж целия пост
# 564
Здравейте! Интересни теми сте заформили  Laughing! Ние днес водихме Преслава на ортопед - откриха и бейкерова киста на крачето. Засега само ще я следим дали нараства, но аз вчера така се бях ошашкала (вече какво ли не си представях, включително осакатяване и разни ракове  Sick), че си причиних една нервна кризичка, но днес съм по-спокойна. Май ще трябва да родя още едно дете, за да не се втелясвам толкова  Laughing. Сега ми е смешно, ама вчера ....
Виж целия пост
# 565
О пропуснала съм много важен рожден ден  Embarassed

Честит рожден ден на Еличка !Бъди жива и здрава, все така усмихната и лъчезарна ,и много,много обичана!


И за теб мило облаче  Hug


Честито и на всички които съм пропуснала  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 566
Кламеритааа, разгледах снимките на дребната (голямата де...), ама тя е страхотна, толкова малка грация, напълни ми душата. Ама си има и трико и изобщо. Браво за ентусиазма ти   bouquet
Виж целия пост
# 567
mmz дано, дано не е нищо сериозно, колкото звучи. Не искам и да си представям стреса който си изживяла казвайки ти киста  Confused
Пожелавам ви здраве... здраве и пак здраве  Praynig

Heart Eyes Благодаря ти Нади. Вчера вместо в залата ги завели направо в Мол Варна и вечерта като отидох да я прибирам ... и направих и няколко снимки.

Боги и аз смятам, че ние родителите не трябва да оставяме на сто процента бъдещето на децата само на тяхната преценка. Много е важно да ги подкрепим в желанията им, но и да ги побутнем и да им покажем пътя, особенно в такива важни моменти като избор на професия. И моите ме оставиха напълно сама да реша ще уча ли, няма ли и какво ще уча. Съжалявам, че не са ме понатиснали малко да направя правилен избор, и да ми вдъхнат нужния кураж. Аз самата не бях наясно какво искам със сигурност, само знаех какво не искам и избрах точно него   Crazy

Нади ако ме питаш сега и аз не искам да ходя на работа. Sad Много често не спя от притеснение, след трудно решение, работата ми е много отговорна и не позволява голяма свобода на действията.   ooooh!
Та така... не искам, но няма как, да съм мислила като му е било времето за избор. Искам да имаме достатъчно пари да си осигурим спокоен живот, да работя за удоволствие, и да имам достатъчно време за семейството, и като другите майки които след като заведат децата си в залата да оставам да пия по едно кафе на спокойствие, а не както сега да търча, за да се върна в офиса на време. Никога не ми стига денонощието... и често забравям за наистина важните неща в този живот.  Sad Но има наждежда, един ден да заработя така както ми харесва  Wink
Виж целия пост
# 568
Здравейте момичета, времето навън е страхотно. От прозореца ми се е открила една страхотна гледка и само ходя да поглеждам - едни дървета с черни стъбла и клони и много ярко жълти листа - направо вълшебно.

ММЗ, какво точно означава това, което са й открили на малката къдрокоска, надявам се да не нараства и се радвам, че си се оспокоила вече.  Hug

За професиите, не знам и аз какво точно да кажа, харесва ми това, което работя, не  ходя с нежелание, даже напротив, защото и колегите са ми готини. Единственото, което понякога ми се ще е да не съм на пълен работен ден, ако можеше да съм на половин щеше да ми е супер, но на този етап няма как да стане  Sad

Офф аз още не мога да я сложа Рали да спи, защото станахме в 11,30, направо не мога да повярвам, че и аз спя толкова тези дни. Напоследък, дори и да съм отпуска, ококорвах очи в 8ч.
Много съм доволна, че с Рали докато се разхождахме открих едни ябълково зелени лампи за новата ни спалня, че от кога търся такива и не мога да намеря, даже ги поръчах и понеделник ще си ги вземем. На всичкото отгоре и не бяха скъпи  Laughing
Айде приятен уикенд на всички!  Hug
Виж целия пост
# 569
Мишленце ами излизайте на разходка отново, вместо да я караш да спи. Това са може би последните такива наистина топли дни. Дано греша  Wink. А за спането и моите не спят много отдавна, за съжаление. И в градината все ми се оплакват от Криси, че не иска да спи на обяд и само бърбори... и все говорим, говорим, но безрезултатно.  Rolling Eyes

Ние след малко отиваме на гости на сестра ми извън града... и ще пренощуваме там. Райско е. Къща с двор... веранда... мммм
Чакам само да ми изпере пералнята, да простра и излитаме.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия