фолиева к-на - до коя седмица се пие?

  • 5 998
  • 22
# 15
@vampire12
Открихме, че имаме такива мутации, чрез генетични изследвания. А изследванията се наложиха, защото сме имали неуспешни бременности.
Виж целия пост
# 16
Здравейте! Аз намам проблемис усвояването на фолиевата киселина, номоят доктор миказа да я пия до 20 г.с. по 1 на ден каза че не вреди по никакъв начин може и до края да се пие. По добре си я пиите за ваше успокоение Peace
Виж целия пост
# 17
A на мен ми каза да я пия, защото усвояването на желязото зависело много от нея. И аз до сега си я пия. Нали в комбинираните витамини също я има...
Виж целия пост
# 18
На мен ми каза лекарката до 14та седмица да пия, но аз мисля да си изпия опаковката, нали все пак не вреди  Grinning
Виж целия пост
# 19
Пих я почети до края на бремеността си.
Виж целия пост
# 20
Фолиевата киселина аз ще я пия до края. Така каза докторката ми. И аз слушам.
Виж целия пост
# 21
Здравейте момичета,нека и аз да споделя моите наблюдения относно фолиевата киселина!
Моята АГ ми каза да я спра спред 15 седмица,защото ми изписа витамини ПРЕНАТАЛ и каза,че не е нужно да се пият и двете. Ако обаче на някоя от вас са и казали да я пие до по-кусно нека си продължава. Фолиевата киселина не повлиява зле по никакъв начин на плода ако продължавате да я пиете дори след 14-15 г.с. Чувала съм , че понякога се оставя и дори по време на кърмене. Така,че не се притеснявайте!

Лек и успешен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 22
И двата път исъм пила само Неофолик да началото на 4-я месец.
В твоя случай обаче е редно да попиташ АГ си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия