Есента дойде, а усмихнатото ЮНЧЕ не спира да играе вкъщи и навън ТЕМА 110

  • 32 718
  • 728
# 435
Ееееее то бива бива, ама толкова чаровен да е Юли не бива  Heart Eyes страшен пич е Минди и с тая буйна гривааааа.....
Много високи ваште деца бе, Тони е едва 79см.  Sad
дайте някое миньонче за нас, че се притесних да не си остане без жена  Mr. Green
Той е 11кг. 79см.
Виж целия пост
# 436
Аз, малко ни в клин ни в ръкав, но и на мен ми писна от това пране..........егати и чудото. Нищо не съхне и по цял ден разнасям сушилките вътре и вънка, редя по радиатора като работи...абе направо нищо не мога друго да правя, освен да се занимавам с гадното пране ooooh! Като перачка станах Close
Сега ще прочета назад 3-4 странички, за да се включа по адекватно Hug
Виж целия пост
# 437
Много хубава идея за снимките.Как ни пораснаха сладурите Simple Smile
Около 10кг високи 71см.И да кажа,че плаче като и облека якето,дърпа го и това е.Е и аз искам още да е лято ....

Ето и нашите снимки


Хайде да излезем,че е хубаво времето. Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Страхотни са всички дечица Heart Eyes
Г-жа Нервакова, и ние сме от дребните 80см.но за сметка на това сме от дебелите
14,300кг Mr. Green.
Виж целия пост
# 439
И Петър е дребчо Simple Smile няма 80см, тежи между 11 и 12кг. Една малка бучка е той, също като мен, пращи от мускули  Mr. Green
Виж целия пост
# 440
Тук, тук. Няма да мога да пиша на всички, но поне успях всичко да изчета.
Наскоро отново си припомних 2 неща:
- 1.Че в нашата отчетна тема пишат наистина много и умни, и възпитани, и интелигентни, и позитивни, и толеранти, и полезни - абе, готини, с една дума, хора! (това по повод, че ми се наложи да се поровя малко из други теми и имах голяма база за сравнение).
- 2. Ми, от наш'те по хубави нЕма, бе! Гледам, гледам, всичките ни "юнчета" от чаровни по-чаровни! (това пък по повод на снимките "преди" и "след"  Mr. Green)
Виж целия пост
# 441
Аааа я и аз да се разпиша, да взема да вляза в т.1 на Аморето  Mr. Green
Много са ни хубави юнчетата, разбира се! И аз ще сложа снимки по-късно.
Ние в последно време спим до 10ч, което на Мони на майка  ѝ се отразява добре, но на Мо отслабващо. По принцип тя си има собствен режим, не налаган от мен такъв, обаче сега, когато ставаме по-късно нещо не иска да яде. Поне обяд да искаше, а тя само некакви сухи боклучета, а хляб може да яде постоянно. Така, че от утре за първи път аз ще и определя режима, а дано ми се върже. Като казах хляб се замислих, че в последно време ям по мнооого хляб и шоколад и отслабвам. Толкова си мечтаех за тоа преди  Mr. Green
Да кажа, че ние си избрахме една пералня със сушилня http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&product_id=10757
Ако някой има възражения, много моля да ги сподели преди да хвърлим  50 пакета памперси в Зора  Grinning
За килцата не знам, не сме ходили на консултация от пред РД-то ѝ  Embarassed
Виж целия пост
# 442
Страхотна идея със снимките! Всичките ни юнчета са не само чаровни, но и много хубави и слънчеви деца! Simple Smile

Geraldine, имащ ЛС за пералнята! Peace
Виж целия пост
# 443
Тук наистина атмосферата е много приятна , но аз съм пристрастна и отчетната тема в проблемното "Бременни и майки от проблемното" ми е слабост . Там също има много интелегентни , добри , сърдечни и прекрасни майчета , с които споделяме тревоги и радости от доста дълго време .

Анелка , мерси  Blush в интерес на истината в последно време занемарих снимането на Юли и това не са от най-добрите ни снимки Rolling Eyes /  между другото следях този сериал който е от аватара ти , но не активно , къде се загуби , да не би да свърши ? /

Джери , и Юли умира за хляб , ако го оставя сигурно цял ще омете , преди няколко дни в Мола такъв рев му дръпна като видя хлебчетата от Събуей , че купихме чиста питка , Юли обиколи Мола хванал питката в ръчички и ръбайки , всички разминаващи ни хора умираха от смях и подмятаха че хляба бил по-голям от него . Така до вкъщи не го пусна ... все едно че гладен го държим  ooooh! За сушилнята нямам нажлюдения , но ти завиждам благородно  Hug
Виж целия пост
# 444
Да се включа и аз със снимки:
Алекс на 3мес.:
Алекс на 1г. и 3мес.

(Имам чувството, че много се променя, като расте - почти не си прилича с "бебешките" месеци).

Памперси ползвам на Хъгис откакто се е родил (хахаха, аз май съм от т.нар. "лоялни към марките" клиенти  Mr. Green). Случвало се е да пропускат, но като цяло съм доволна.
На последната консултация беше към 10кг, 82см.
Таткото ни е златен, заедно вършим много неща, доверявам му се и разчитам на него за какво ли не (май понякога дори повече, отколкото е необходимо). Е, понякога ми идва да се пооплача от него, ама и той е човек.  Wink
Не знам дали помните, ама миналата година аз бях зачоплила въпроса с прането и сушенето.  Mr. Green
Днес общо 6 часа бях вън с Алекс, краката си не усещам вече.  Laughing

Минди, аз тази вечер установих, че за последния месец изобщо не съм го снимала, освен някоя беля с телефона, за да я покажа на баща му.  ooooh!
Виж целия пост
# 445
Анелка , мерси  Blush в интерес на истината в последно време занемарих снимането на Юли и това не са от най-добрите ни снимки Rolling Eyes /  между другото следях този сериал който е от аватара ти , но не активно , къде се загуби , да не би да свърши ? /
Преместиха го на Диема Фемили от 22:00часа.

На мен също ми е приятно и с момичетата от преживели загуба и в готварския/то си ми и личи де за готварския/ Embarassed
Аморееее къде се измъкна без снимков мат`риЯл?

П.П. Сори ти си показала, не че нямам ама нали требе да се заям  Mr. Green
Виж целия пост
# 446
Здравейте!
Страхотни сладура са порасналите юнчета,толкова слънчеви и лъчезарни  Heart Eyes
Аз не пиша много ,но и нямам много време ,затова само прескачам и чета тук и в още една много полезна за мен темичка.
За памперсите ,ползвам Памперс 4+ и съм доволна ,пробвах един път на Пуфис ,но ми бяха страшно ароматизирани и повече не купих,от Памперс съм доволна защото не ни е пропускал и дупето й е сухичко и никога не се подсичало или пъпчасвало.
Нели и ние сме от миньончетата- 9,300 кг и 76-77 см.
За помощ от таткото ни ,няма как да се оплача в нито едно отношение  Heart Eyes/като изключим пране и простиране/,стига само да си е вкъщи  Laughing,прекалено дълъг ми се струва работния му ден Simple Smile.
Ето и нашите снимки:
 Емма на 4 мес
 Емма на 1,4 мес
съжалявам за големите снимки ,но нямам време да ги намаля

Виж целия пост
# 447
октомври 2009


октомври 2010


и поздрав за Минди и другите майки на хлебоядчета. Тук се опитвам да го нахраня принципно с някаква супа...


10,600 кг. 82 см.

мислех, че съм намалила повече снимките, но не ми се повтаря преднид колко е часа. сори
 Peace

Виж целия пост
# 448
Eто ни и нас Simple Smile
12.10.2009                                                                          09.2010                                  ... и от преди малко
   

За мерките Ели е 10кг и около 85см..ползваме Памперс 4+, днес взех 5-ца няколко да пробвам за през нощта..купих и няколко памперс-гащички да се пробваме на гърне и да е по-интересно(и лесно за мама)..имахме успех(за голямата работа става въпрос Embarassed ), но не на малкото гърне, а на голямото..само там иска..ще купувам седалка Simple Smile
Ходихме днес двете на разходка без количката...голям кеф...тичане..гони кучетата в парка, закача се с бабите и дядовците..образ...
Коментирахте за връщането на работа..и на мен от време на време ми минават мисли за непълноценност и т.н , но като се замисля...ще работя цял живот..тези мигове няма кой да ми ги върне..безценни са..тъй че..да сме живи и здрави, да се справяме и да се гледаме..поне до 2 год Simple Smile
Таткото много ми помага - като се върне от работа той се занимава с Ели, мие чинии, простира, изобщо няма грижи за това Simple Smile Кофти е само, че доста пътува и понякога сме самички по няколко дни, не се случва постоянно, но сега се събраха две поредни седмици(от вторник до петък) и ми е малко  Sad някак..Ели само пита "тати тати" и аз само и обяснявам, че тати е на работа..и така..

И нещо да ви питам..казват ли вече съзнателно сладурите ви да и не? - При Елица от може би месец забелязах, че е съзнателно вече Simple Smile
Виж целия пост
# 449
Петър за НЕ клати глава. ДА още не ми е казал на нищо  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия