страшен пич е Минди и с тая буйна гривааааа.....Много високи ваште деца бе, Тони е едва 79см.

дайте някое миньонче за нас, че се притесних да не си остане без жена
Той е 11кг. 79см.
страшен пич е Минди и с тая буйна гривааааа.....
Като перачка станах 




няма 80см, тежи между 11 и 12кг. Една малка бучка е той, също като мен, пращи от мускули 

в интерес на истината в последно време занемарих снимането на Юли и това не са от най-добрите ни снимки
За сушилнята нямам нажлюдения , но ти завиждам благородно
Алекс на 1г. и 3мес. 
в интерес на истината в последно време занемарих снимането на Юли и това не са от най-добрите ни снимки 
/като изключим пране и простиране/,стига само да си е вкъщи
.
Емма на 4 мес
Емма на 1,4 мес



Кофти е само, че доста пътува и понякога сме самички по няколко дни, не се случва постоянно, но сега се събраха две поредни седмици(от вторник до петък) и ми е малко
някак..Ели само пита "тати тати" и аз само и обяснявам, че тати е на работа..и така..
Препоръчани теми