
АМ давам все още и мисля поне до 2 години да го давам а киселото мляко си го яде по друго време на деня
"Боклуци" колкото и да не ми се даваха покрай другите деца иска и то доста си хапва от тях когато сме навън в нас не давам такива неща. Взимам му Лото лешник и солети. Няколко пъти е ял шоколад на киндер и няколко кексчета браво, по принцип му правя всичко в нас обожава кексове, понякога му правя и соленки с кашкавал много ги яде и тях а и могат да заместят солетите и гризинките навън но не винаги ми остава време да правя
Спи вечер от 20:30 до 6:30-7:00 с 1-2 събуждания за вода (понякога и повече) следобед спи 2 часа но днес нещо не иска да спи играй си от 1 час в кошарата и не заспива
Гого също много обича да си играе със сервизи за хранене и му купих един за да не ми троши купите и чиниите
Петя и аз много се вълнувам вече
дори днес пуснах на Гого мики маус спасява коледа
и му пея вече коледни песнички а и аз като теб обожавам да правя сладки (мерси за рецептите които ми даде миналата година) ако не ти пречи може да споделиш още някоя да пробвам тази година
И в тази връзка какво мислите да подарявате за Коледа? (детски лаптоп за друго още не съм мислила)
ПП как слагате клеевата тинктура в нослето?





Давам й отвреме-навреме черен шоколад, защото мисля че е много полезен и естествено е пробвала тук солетка, там бисквитка, защото все някой й е дал..... Но виж бира пийва редовно по малко.

. Иначе я кърмя по 4 пъти на ден. Отделно и давам и кисело млако, но по 5 лъжички след хранене, защото храненето е по 5 лъжички пюре. Ей, голям зор с това ядене. Преди не и давах АМ и кисело мляко, но тя нищо не хапва и се принудих вместо сокче да и сипвам АМ, пие си го с кеф.
