Аркутино ризорт- thumbs down!

  • 48 811
  • 292
# 210
Стръмно е в комплекса, зависи в коя част сте настанени. Иначе 3-5 мин. е до плажа с дървени скари, количка минава без проблем.

Благодаря ти за бързия отговор. Имам и още един въпрос от колко започва и до колко е  all inclusive?
Виж целия пост
# 211
7.30 до 10 закуска, 12.30 -14.30 обяд, 18.30 - 21.30 вечеря, бара на плажа е до 16.30, не знам от колко е. Бара на басейна май е до 24.00
Виж целия пост
# 212
7.30 до 10 закуска, 12.30 -14.30 обяд, 18.30 - 21.30 вечеря, бара на плажа е до 16.30, не знам от колко е. Бара на басейна май е до 24.00
  bouquet
Виж целия пост
# 213
ХРАНА
СПОРТ, АКТИВНОСТИ И ЕКИПИРОВКА
Ол инклузивът започва с обяд и завършва със
закуска.
Обяд на блок маса
в ресторант Аркутино
всеки ден 12:30 - 14:30 часа
Вечеря на блок маса
в ресторант Аркутино
всеки ден 18:30 - 21:30 часа
Закуска на блок маса
в ресторант Аркутино
всеки ден 7:30 - 10:00 часа
Закуски: сандвичи, дребни сладки, сладолед
сервират се в Бар барбекю
11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч.
Сладолед по избор в ресторант Аркутино.
Забележки:
* Сервираните храни и напитки са за консумация
в ресторантите и баровете и не се разрешава
изнасянето им в стаите.
* Моля, придържайте се към указаните по-горе
часове на работа на заведенията и на сервиране
на изхранванията.
* Неприемливо е влизането в хотела и в
ресторанта по бански костюми, боси или мокри.
* Почистването на стаите е ежедневно.
* Смяната на бельото е два пъти в седмицата
- Безплатни шезлонги и чадъри на басейна и плажа
- Уроци по аеробика, водна гимнастика
- Тенис на маса, дартс, бочия
- Безплатно ползване на фитнес
- Анимационна програма
- Веднъж в седмицата българска фолклорна вечер
(от 01 юни до 10 септември
Виж целия пост
# 214
Не влиза:

* Всички вносни напитки и маркови алкохолни и
безалкохолни напитки и вина
* Фрешове и прясно изцедени напитки от плодове
* Телефонни услуги, рум сървиз, пране, масаж, сейф
под наем, велосипеди под наем, билярд, сауна
* Предлаганите водни спортове на плажа
* Йога уроци
* До 10 часа и след 22.30 часа - консумацията се
заплаща.
Виж целия пост
# 215
Момичета, може ли някой, който е там или е на ясно да ме ориентира. Резервирах и исках да сме в тази част на комплекса, която е най-близо до морето. Не съм много добра в обясненията и незнам дали са разбрали какво имам впредвид. Сега на резервацията като забележка пише R: 6779, което предполагам е номера на стаята. Някой може ли да каже в коя част е тази стая?
Виж целия пост
# 216
Момичета, може ли някой, който е там или е на ясно да ме ориентира. Резервирах и исках да сме в тази част на комплекса, която е най-близо до морето. Не съм много добра в обясненията и незнам дали са разбрали какво имам впредвид. Сега на резервацията като забележка пише R: 6779, което предполагам е номера на стаята. Някой може ли да каже в коя част е тази стая?
това е номера на резервация. от дясната страна е морето,от страната на ресторанта / но не виждам голям смисъл/ все е хубаво!  По скоро поискай да сте в долната 4аст на комплекса - но  като отидеш на место попитай на рецепцията.
Виж целия пост
# 217
Момичета, може ли някой, който е там или е на ясно да ме ориентира. Резервирах и исках да сме в тази част на комплекса, която е най-близо до морето. Не съм много добра в обясненията и незнам дали са разбрали какво имам впредвид. Сега на резервацията като забележка пише R: 6779, което предполагам е номера на стаята. Някой може ли да каже в коя част е тази стая?
това е номера на резервация. от дясната страна е морето,от страната на ресторанта / но не виждам голям смисъл/ все е хубаво!  По скоро поискай да сте в долната 4аст на комплекса - но  като отидеш на место попитай на рецепцията.


 ooooh! А аз помислих, че R e Room.   Grinning  Благодаря ти!
Виж целия пост
# 218
Да дам и моя отчет за Аркутино! Определено това не е нашето място и за догодина едвали ще повторим там.Първо ще споделя минусите на комплекса -но те са само минуси за мен така че ...вие си решавате.
-храната не достатъчно разнообразна
-капацитета на ресторанта не е съобразен с многото хора и е малък
-големи байри ,който е на върха на комплекса има доста да ходи по жегите http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31222737
http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31222760
-малък басейн ,детския също не струва-вечно нямаше места и така и не го посетих за което не съжалявамhttp://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31222772
-пред баровете местата също са доста малко и вечер трудно може да си намериш място да изпиеш едно питие тъй като големи компаний вече са направили това
-детската площадка не струва две бебшки люлки ,пързалка облещени на най високото и безлюдно място място в комплекса ,аз нито веднъж не пуснах децата там сами
-амимацията пълна нула-вечерна дискотека от 20.30ч за около 20 мин. и стова се изчерпват възможностите за забавление на децата http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31223102.Иначе детския клуб работи от 9-17ч ,децата ходиха няколко пъти там да оцветяват картинки безплатно,един ден търсиха пиратско съкровище ,оцветяваха си фигурки срещу заплащане.
-плажа е на около 5-10 мин по една пътека но в жегата за мен беше живо наказание да се приберем от плаж и после пак  smile3514 http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31222965
http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31223000
-плажа не се чисти ,кой както си е оставил шезлонга така го намираш на другия ден
-бара на плажа е до 16.30ч и ябълковия сок е отвратителен да си знаете да не поръчвате от там

Плюсове
 тихо и спокойно място,
 хубав и просторен апартаментhttp://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31222840
http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31222918
почисват всеки ден ,на 3 ден смениха бельото и кърпите
морето е плитко и става за деца но имаше ужасно много водорасли http://puma4.snimka.bg/hobby/ohrid-albaniya-cherna-gora.676302.31223034 

В заключени -голяма скука ,парите който плащаме не си струват това място .
Виж целия пост
# 219
Уау!!!!Това е коренно противоположно мнение на нашето Thinkingявно всичко е въпрос на гледна точка:))
 Байри,вероятно е баири и  не са чак толкова страшни-наистина има голяма денивелация,но чак за връх на комплекса е смешно да се говори,все пак са няколко къщички(в Търново не сте ли ходили,бе хора:)))Ние бяхме настанени малко над детската площадка и ни беше супер.Между другото не е вярно,че площадката е на най високото и безлюдно място място в комплекса-по средата е и никак не е безлюдна,особено вечер:)
компаний(вероятно мн.число на компания:) вечер си имаше,но и места винаги имаше поне за нас,никога не сме останали прави или пък гладни.Храната за нас беше превъзходна!
За плажа съм съгласна-няма кой да чисти,от толкова персонал няма кой цял ден да изхвърли боклука,да прибере хвърчащите чашки и фасове,а бара на плажа не струва пет пари.язък,че е на толкова хубаво място.
Виж целия пост
# 220
Направо ще ме разревете Cry. След като от Бела Виста ни отмениха резервацият,избрахме този хотел за нашата почивка. Вече съм на тръни от безпокойство,защото,като гледам май има повече отрицателни мнения. вече ще ми дойде в много,ако наистина е толкова ужасно  ooooh!.
Виж целия пост
# 221
ние бяхме там преди 2г, и тогава си дадох мнението ( доста сходно с това на mypi1975) ....явно нищо не се е променило...за съжаление Peace
Виж целия пост
# 222
Az pyk sym ocharovana ot kompleksa,ne mi se trygvashe. Biahme v kraia na juli. Koito iska da niama navalica i vodorasli v moreto da ne pochiva prez avgust. Subektivizym ima vyv vsiako mnenie, zatova po kysno shte se postaraia da napisha podroben i obektiven komentar, che sega pisha ot mobilnia.
Виж целия пост
# 223
Аркутино не е лош хотел, но за много неща си личи, че е гледано да се мине метър, да се отбие номера,да се търси най-евтинкото, което си и личи. Но това е типично за българския хотелиерски бизнес. Иначе мястото е много хубаво. Ако сте решили да не все взирате в дреболии и ако сте патриоти и ви се изтърсва една торба пари в подкрепа на родния, а не на съседския туризъм - това е вашето място!
Виж целия пост
# 224
Mi6ina спокойно на вас може да ви хареса не тръгвай с такива нагласи.Пък и аз все пак казах че тези недостатъци са такива за мен ,за други може да не са  Peace

Да мястото е хубаво но за парите не си струва  не става да плащам по 270лв на ден и да ям пържени картофи,варен ориз и свинско със зеле, броколи който не мога да разрежа от твърдост или пък приготвени със сладък сос ,да има една супа ,таратор и маслини ....доста евтинко меню .

 Пък за  детската плащадка която се намира по средата на комплекса и не е" изобщо безлюдна през деня",да си приценява всеки аз лично се притеснявах да си оставя там сами децата . То за вечерта е ясно нали там се провежда детската дискотека и децата пристигат с родителите си към 20.30ч

Хората сме различни и ако за някои храната е ок, добре но за мен не е така .Просто изказах своето впечатление от това място и равносметката е - една торба с пари за нищо което да си струват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия