КГБ = Клуб на готините баби - 101

  • 43 224
  • 738
# 120
Тук съм, до сега говорих с щерката.В неделя им се развалил лаптопа и се обади от чужд комп.Като ги карах да вземат и моя-не слушаха.Та само веднъж се чухме в събота и после предупредили сватята,а тя-мене.И като ме стегна нервата...добре,че имах работа,та вечер от умора не можех да мисля и да се притеснявам.За това не писах и при вас.Чудех се как са,как е със счупения пръст,че и обувките и бяха направили пришки....но сега се успокоих.Всичко било о!к!.
  Утре ще пиша по вече.

    Днес моето момиче има имен ден.Да е здрава и много щастлива!
 
Виж целия пост
# 121
Честит празник на София и софиянки!
Бъдете здрави, красиви, обичани, и като града си да растете, но да не стареете!


За вас:    newsm51  Heart Eyes  Hug  newsm10 newsm47 smile3501


Изаура изпра, ще простра и ще лягам.
Утре рано ще ставам, та в 8.20 ч. да съм пред Паспортното,
Трябва да навия няколко ролки на косата, че се надявам до обяд да ме "изфотат за пашапорта", да съм с прическа! smile3509
Днес стигнаха до  350 номер, а аз съм 371, надявам се да ме "огрее" до обяд...... hahaha

Маринче, от мен Владко има стиснати палци!  Heart Eyes
Янче, по млада изглеждаш и по-свежа с къса коса! Heart Eyes
Аз харесвам къси прически.
Но нали е казано- на вкус и цвет, товарищей нет! tooth
Яге, радвам се, че си говорила със Софи, и са добре! Heart Eyes
Айша, дано утре да подам документите, пък за лична карта ще чакам месец. Heart Eyes

ЯГЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СОФИ!
ЖЕЛАЯ Й  МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!

  newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm10 Flowers Sunflower                 /ама маса си спретнала, седнем ли "отлепяне" няма цял ден!/ Joy

НАДЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, УСПЕХ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА!

    newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm10 newsm47


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
   newsm51


Л  Е  К  А       Н  О  Щ !


                                              
Виж целия пост
# 122
Честит имен ден на София,сладката внучка на Мери! Да е весела и щастлива и да бъде наистина умна,каквото значи името и!
за баба Мери-

   Наде,Честит имен ден! Бъди много здрава,щастлива и винаги пълна с надежда!
Виж целия пост
# 123

Честит празник , София!
 


Честит имен ден на Софи!
Желая ти букет от рози , покрит с шапката на младостта ,
нежно завит с воала на щастието и прекрасно обвързан с лентата на любовта !
Честит имен ден!


Яжка , да ти е жива и здрава , Софи.
За теб:



Наде , честит празник!
Бъди като тревата - изправяй се , когато те газят!
Бъди като кокичето - намирай топлина , дори в снега!
Бъди като звездите - близка и далечна , даряваща любов и светлина!


Честит празник на Софи на Мери и Любчо на Дидка!
Да са живи , здрави , весели и много щастливи!


За Мери и Дидка:


Виж целия пост
# 124
Добро утро , момичета.



Хубав и усмихнат ден!

Виж целия пост
# 125

Честит имен ден на Любчо- Бубчо на Дидия, на София на Яжка,на Надежда!
Виж целия пост
# 126
Добро утро и чести празник на София!


Яжка, честит имен ден на Софи! Да е жива, здрава, да се обичате много, както досега и да те зарадва, с онова, което най-силно желаете!    bouquet



Наде, да ти е живо и здраво името!  Да го носиш с гордост, че без надежда..., не може! Честито!    bouquet

 
Честито и на Софи на Мери! Да е здрава, палава и да носи радост на всички у дома!     bouquet

Чести имен де Любчо на Дидия! Желая здраве, весели игри!   bouquet

Хубав и слънчев ден от мен на всички кагебейки!



Виж целия пост
# 127
Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави, за имат много успехи и късмет!
Няма да изброявам поименно, защото може да пропусна някой без да искам.

Честит празник на нашия град!
Въпреки всичко, аз си го обичам.
Виж целия пост
# 128
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СОФИ НА ЯЖКА, НА НАДЕТО, НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА СОФИ - БАБИНОЛЕЛИНАТА ВНУЧКА!ЗДРАВЕ,ЩАСТИ Е И КЪСМЕТ,А НА МАЛКАТА СОФИ МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ!


                       БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЗДРАВИТЕ ЗА ЛЮБЧО!
                       Шпунц,никога не ме забравяш! Hug Hug Hug
                      
                        Да почерпя за зравето на детенцето ни!


Виж целия пост
# 129
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СОФИЯНКИ !!! Hug Hug Hug
ЧЕСТИТ  ИМЕН ДЕН НА  СОФИ НА ЯЖКА, НА НАДЕТО,НА СОФИ НА МЕРИ,НА ЛЮБЧО ТА ДИДИА!
НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ ЗДРАВЕ  И КЪСМЕТ !!!! Hug Hug Hug






Приятен ден на всички !!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 130
Добро утро, момичета!

Жабче, благодаря за кафенцето. Сядам да си го пийна с вас.
Колко много именици има днес, няма да ви изброявам по имена, за да не изпуспа някой.  newsm78

Честит имен ден на всички, който празнуват днес!
Желая Ви океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъдете много усмихнати, силни, обичани!
А на малките именници, весело и безгрижно детство!



Софиянки, честит ден на София, нека расте но не старее!



Да почерпя, че сестра ми днеска има ражден ден. Да е жива и здрава!



Приятен петъчен ден и весело изкарване на празниците!
Виж целия пост
# 131
Джейда , да е жива и здрава сестричката ти.
Много щастие и късмет.


Каролин , Тутулина къде зачезнахте.  Rolling Eyes
То и Фурийка и Диди и Светли липсват , за останалите знаем причините ,
но и те липсват , драснете някой ред.  Peace
Виж целия пост
# 132
Каролин , Тутулина къде зачезнахте.  Rolling Eyes

ТУК СЪМ, АМА НАЛИ СЪМ ВЕЧЕ В ПЕТИ КЛАС!!!
ВЧЕРА КАТО СЕ ВЪРНА НАНСИ /ВНУЧКАТА/ ОТ УЧИЛИЩЕ, ЧЕ КАТО ПОЧНАХМЕ ТЕТРАДКИ ДА ОБЛИЧАМЕ, ЕТИКЕТИ ДА ЛЕПИМ И ВСИЧКО ДРУГО..... ЗНАЕТЕ КАК Е! ЧЕ ТЯ ОБИЧА ВСИЧКО ДА Е ИЗПИПАНО. СПЕЦИАЛНО ХОДИХМЕ ДА ТЪРСИМ ЖЪЛТ КАРТОН ЗА УЧЕБНИЦИТЕ И ПОДХОДЯЩА ГЛАНЦИРАНА ХАРТИЯ ЗА ТЕТРАДКИТЕ В ЦВЯТ И АНИМАЦИЯ ТАКА ЧЕ ДА СЪОТВЕТСТВА НА ЖЪЛТИЯ КАРТОН. ДОЙДЕ РЕД И НА ЕТИКЕТИТЕ И ТЕ В ЦВЯТ....АБЕ ИСКА ВСИЧКО ДА Е КРАСИВО НАПРАВЕНО.
ВПЕЧАТЛИНИЯТА И ОТ УЧИТЕЛКИТЕ И УЧИЛИЩЕТО СА ПРЕКРАСНИ. ЦЯЛ СЛЕДОБЕД САМО ЗА ТЯХ ГОВОРИ. НИЕ С МАЙКА И СЕ ПРИТЕСНЯВАХМЕ КАК ЩЕ СЕ АДАПТИРА КЪМ НОВАТА ОБСТАНОВКА, ВСЕ ПАК В НОВО УЧИЛИЩЕ Е НОВ КЛАС И ВСИЧКО ОСТАНАЛО, А ТЯ ЛЕТИ ОТ ЩАСТИЕ!!!!

АЗ ДНЕС, СЛЕД МАЛКО ПОЧВАМ ЧУШКИ ДА ПЕКА... НАЛИ ЗНАЕТЕ ЕЖЕДНЕВИЕ... Laughing

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СОФИЯ И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!! ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО КЪСМЕТ !


НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ЗА МЕН - ЧЕРЕН ГОЛОГАН НЕ СЕ ГУБИ Joy Joy Joy САМО ТРУДНО СЕ НАМИРА hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 133


Честит празник на всички, които празнуват на днешния ден!
Много здраве, любов, късмет, щастливо детство на малките именици!

Честит ден на Со̀фия - на всички софиянки пожелавам по-малко градски неволи!

Тук е един прекрасен септемврийски ден - само за разходка.
Днес обаче се борим с бойлера у дома - прави ни едни номера  #Crazy а пък всичко си му било наред  newsm78
Та ще видим какво ще се окаже  Thinking

На всички приятен и усмихнат ден  Hug Hug
Виж целия пост
# 134
 Тутулинке,няма да ти пишем неизвинено отсъствие,но и ти гледай да ни навестяваш. Simple Smile
 Доби бързо преборвай бойлера и излизай да се порадваш на хубавия ден. Heart Eyes
 Хули как си? Дано сте по добре. Hug
 Каролинчееееееееее.
 Ще пишем отсъствия. Wink
 Яжка радвам се за теб,че  се бях замислила какво е станало.
 Жабче нямам против да уча испански,ама превеждайте с Айша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия