!
!
Но и аз не съм чувала някое родилно да прави пълни ехографии, ЕКГ или нещо подобно на новородените. Тях ги касае детето и майката да са добре, видимо да няма проблеми, правят се само рутинни изследвания ако всичко изглежда нормално. Пък и по мои спомени майката подписва някакъв домумент при изписването, че се съгласява със заключението на лекарите относно нейното и детското състояние. А ФМ правила ли си, не се ли видя този проблем при нея? (извинявай, ако не ти се говори няма проблем
Но ако имаш някакви съмнения в непрофесионализъм, който е довел до фаталния край, имаш право да потърсиш обяснение от управата на болницата, както и от компетентните съдебни органи. Така се случва в белите държави, поради което здравеопазването им е на ниво. Успех!
.Препоръчани теми