Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 30
Димяни , в този Хаук, който гледах аз много ме разочароваха облегалките  -  много меки, направо се огъват и при изправяне на облегалката отзад се пристяга с едно като ластик или въженце. Продавачката ми каза, че нейна приятелка е взела такава количка и това се е скъсало бързо, почнало е да "изпуска" и трябвало да се шие. Rolling Eyes Rolling Eyes Иначе е маневрена, а и симпатична на визия. Другото е, че цената е около 500-550 лв. без екстри. Отделно трябва да купуваш покривала, дъждобрани, портбебета... Незнам....
Аз тези полските хич не ги харесах на първо виждане, ама за 470 лв. количка с всичко необходимо си е супер цена. Само тия големи предни гуми newsm78 newsm78 newsm78
Може би ако я видя в някой цвят, в който да ми хареса това ще да е моята количка. А между другото забравих да кажа, че имаше някаква преграда между двете деца, ама незнам жената как ми я показа.... И допълнително имаше преден борд, който се слага после.. Най-много ми хареса, че мога да съм с лице към децата и да ги гледам, че като се разшвъкат по-нататък и хич незнам...
Иначе наличните им цветове бяха Crazy CrazyЩе чакам края на октомври да видя новите доставки... Димяни, виж в сайта в твоя град дали има магазин, където да ги продават.
Може да хвърлиш едно око и да прослушаш какво ще ти кажат продавачките за този модел....  Wink Wink

Да бях дала и линк ли...
http://baby.galix.bg/?step=module_action&modname=pricelist&a … cat=91&lang=2
Виж целия пост
# 31
На мен ми прилича на жива имитация на немския Хартан, само дето предните гуми не се вътрят и са по-големи... Даже моите като я видяха взека да викат "Нашата количка!"

http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?modell=zx-ii

И преди съм писала тези дъждобранти за какво са ви  newsm78 Аз моя (в Холандия дето вали непрекъснато) никога не съм го ползвала  Naughty
Виж целия пост
# 32
Айлан,на мен не ми допада тази...  офф...егати количките! Crazy

ФАта,ми аз с сина ми използвах редовно дъждобран при дъжд или вятър и пак си излизахме на разходка!
Виж целия пост
# 33
Я се опитай да блъскаш близнашка количка с чадър в едната ръка  Mr. Green Stop
Виж целия пост
# 34
Я се опитай да блъскаш близнашка количка с чадър в едната ръка  Mr. Green Stop

 newsm10

Така е, и аз нашия чадър съм го ползвала 5 пъти, оставям ги да се поопекат, но пък дъждобрана го ползвах няколко пъти и все на място, като ме запука силен дъжд. Но пък се надявам да го ползвам сега като вземе да става студено и да духа, мисля, че тогава ще е най-практичен, макар че количката има супер голямо покривало. А и както казах, дъждобрана не е голямо перо - 12-13 лв.
Виж целия пост
# 35
Фата,исках да напиша Дъждобран не чадър  Laughing поправих се де  hahaha
Виж целия пост
# 36


Грета  Hug, ти с кой модел на Крафт си?




С този.

Виж целия пост
# 37
 Нещо не ми излиза линка  Thinking, ще пробвам пак.
http://www.kraftbaby.com/urunler.asp?p=2&PID=35&CatID=9
Виж целия пост
# 38
 Здравейте момичета,

  Миналата седмица ходих да разглеждам колички за близнаци и си харесах тази то не че имаше голям избор , но тази най-много ми хареса - с големи колела и лека  Thinking някой да има наблюдения върху този модел?
Виж целия пост
# 39
Айа,това е Хаук точно като този само с различни цвят:

Тази е модел 2009 г. а тази която ти си харесала е 2010 г. и правена за Еsprit  Peace
И двете са китайски!  Hug
Виж целия пост
# 40
   

модел 2010 е това                            а това е 2009
Виж целия пост
# 41
Димяни, преди време ти бях обещала снимки на Ариата, но съм много сериозна.  Embarassed Сега бих казала, че не съм доволна от количката. Моите са слабички, но въпреки това много трудно я управлявам вече. С тези малки колелца е кошмар. Чувалчетата са доста отворени и за зимата няма да ми вършат много работа. Добре, че съм зиморничава и няма да ги извеждам много.
Така че си мислч, че най-леката количка не значи най-добър избор. Може би ако сега взимах щях да избера нещо тежко, но пък с големи гуми и по-плътна материя.
Виж целия пост
# 42
Спинки,аз отдавна се отказах от Перегото точно заради това както и Косатото Simple Smile е вярно лекаи са но не това е най-важно за мен! Ще си взема X landera само добри отзиви за нея чувам и знам,че няма да сбъркам пък и ми харесва и на вид!  Peace
Виж целия пост
# 43
ние излизахме вече 2 пъти с косатото и съм много доволна.чувалчетата са страхотни.отвътре са много мекички.с малки гуми е но е много маневрена и лекичка.щом каката е на 2 годинки и тя я буташе през цялото време а аз само управлявах  Mr. Green иначе на каката пег перегото като че ли беше по тежичка и по неманеврена.и наистина техните чували са много отворени и не стават за зимата.затова и аз се отказах от нея. Mr. Greenдимяни най добре отиди в някой магазин и ги разгледай всичките на живо и тогава реши.аз моята я взех от бебемола в люлин и там имаше почти всички видове колички.успех  Grinning
Виж целия пост
# 44
Препоръчвам Zooper Tango (http://www.zooper.com/Tango%20Products%20Zooper.html). Вече 9 месеца сме с такава и сме много доволни. Цената е 550 лв. и включва дъждобран, сенник/комарник, поставка за чаша, общо чувалче за двете деца; има няколко положения на гръбчето, включително пълно легнало. Голямо предимство е огромният кош за багаж, който често препълвам с покупки или просто с багажа на децата. Освен него има и два големи джоба на гърба на седалките. Самата количка е сравнително лека и се сгъва много лесно. Тапицерията се почиства за секунди с мокра кърпа и въобще не се е захабила за толкова време. Като недостатък отчитам големия размер дори в сгънато положение - трудно би се побрала в кола с по-малък багажник. Ако ви интересува още нещо или искате снимки съм насреща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия