Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 465
Момичета, аз си продавам влакчето на Jane, пуснах обявата в темата за Продажби. За дечица над 6 месеца е супер, и аз съм пукала гума, но моите се сменят с обикновенни гуми за колело.   
Виж целия пост
# 466
Здравейте! Да попитам майките на по-големи бебета - за зимата ползвате ли чувалчета, когато децата са например на 1,2 год??? Чудя се дали да си купя за тази зима, понеже количката ми няма такива, но не съм сигурна дали ще има нужда. Ако да-дайте предложения за модели чувалчета (все пак близнашките колички са по-тесни)?
Виж целия пост
# 467
Здравейте! Да попитам майките на по-големи бебета - за зимата ползвате ли чувалчета, когато децата са например на 1,2 год??? Чудя се дали да си купя за тази зима, понеже количката ми няма такива, но не съм сигурна дали ще има нужда. Ако да-дайте предложения за модели чувалчета (все пак близнашките колички са по-тесни)?
Еми...ако са с чувалчета и освен това облечени с яке, няма ли да им е горещичко????Все пак на 1,2 година не седят мирни Grinning
Виж целия пост
# 468
Здравейте момичета,
Страхотна тема!!! newsm10, прочетох я цялата Simple Smile
На нас също ни предстои да имаме 2 бебчета - зимни.
Това, което е моята голяма дилема е:
1. Да ли да изберем количка тип влакче, по конкретно именно Peg Perego Duette SW,
http://www.youtube.com/watch?v=bE8r6SHQkAo
Харесва ми, че изглежда много маневрена, виждала съм я на живо в един магазин - изглеждаше и много здрава. Хубаво ми се струва, че ще можем да минаваме през всяка врата. Обаче пък пише, че е подходяща за деца до 2 годишна възраст. Да ли количката с тези колела, ще е достатъчно проходима - зимата например? Та не мога да намеря достатъчно мнения за тази количка, така че моля, ако някоя от вас е виждала такава или има такава или знае нещо да сподели  Simple Smile
2. Много ми хареса и Еasywalker duo
http://www.youtube.com/watch?v=mPTjkRgGEfA&feature=player_embedded#at=25
3. Мисля, че и тази, която са подарили DANNY-SPORT Duo е хубава, но пък няма клипче, на което да я видя. Да ли е хубава? А посочената цена да ли е с всички приставки?
http://xippbg.com/index.php?page=shop.product_details&flypag … hk=1&Itemid=1
Много ме притеснява това, че с количките тип рамо до рамо ми се струва почти невъзможно движението в София /то не, че е много възможно и с другите - единичните/. Няма да мога да влизам да пазарувам в хранителните магазини?!? Влизането в асансьори не ме притеснява особено много, т.к. смятам количката да си седи в колата.
Моля дайте мнения и съвети.
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 469
Миналата година декември станаха на 1,2г., чувалчета не съм ползвала, при все, че количката ми има. Имаха хубави космонавти и с тях. Когато имаше сняг - с шейните. Пък и бяха проходили и се търкаляха в снега, така че заложих на хубавите зимни дрехи и ботушки. Даже при подходящо време са спали навън в количката с космонавтите и с по едно дебело одеало.
За количките - само за информация - тези "рамо до рамо" минават нормално през стандартни врати, които би трябвало да са 80см широки. Честно казано, ми беше малко трудно да мъкна две деца и пазар по стълбите и асансьорите, затова организирахме пазаруването по друг начин, но ако се е налагало да вляза някъде за нещо малко, не е имало проблем. За влакчетата нямам наблюдения - не мога да кажа. При всяко положение съм "за" с две ръце за големите гуми откъм проходимост!
Виж целия пост
# 470
Аз съм с количка "пейка", и не съм имала проблем да минавам през врати нито в банка, нито в магазини. А колкото до "влакчето' ми е чудно като една количка е дълга метър и нещо, каква сила ще трябва на една жена да я вдига по тротоари, да минава пред дупки и т.н. Но искам да кажа че всеки решава сам за себе си кое му допада. Аз съм с количка на  Valco. Peace
Виж целия пост
# 471
Ние сме с Козато- http://kasida.bg/cosatto-kolichka-za-bliznaci-you-2-snap-44-9242.html. Пробвахме тип влакче и наистина е ужасно неудобно като натежи детето. Каката като я сложихме беше абсолютно непосилно да се вдигне предницата. Тротоари и неравности бол и непрекъснато се налага. Затова се отказахме от този вариант. Ако не ни трябваше за кратко двойна количка и трябваше да гледам близнаци определено бих се спряла на количка от сорта на Еasywalker.
Извинявам се, но не помня кой имаше проблем с гумата на X- landera. На нас единичната ни е такава и ни се е случвало, но не бих си я заменила. Макларъна е с доста малки гуми и е доста неудобна за нашите разбити тротоари, поне според мен, а и там няма напълно легнало положение.
Виж целия пост
# 472
Julsko bebe, и аз гледах тази количка също, но се чудех, да ли е удобно, че дръжката не е една и да ли не са прекалено малки колелцата? Зимата да ли сте я ползвали?
Виж за влакчето и бордюрите, и че така ще е тежка за повдигане... не се бях замисляла и със сигурност си права Simple Smile
Трудна работа е тази с количките  newsm78
Виж целия пост
# 473
Марголина, като избирах количка гледах няколко неща: една дръжка (за мен двете дръжки са неудобни), големи колела- помпащи се (много е проходима), да има кош за новородено и седяща седалка, която да има пълно легнало положение, не от този тип където детето уж лежи, но е седнало, свито. Козатото я избрахме защото ни е малка колата и е на ниска цена, не ми се влагаха пари понеже ще я ползваме кратко, иначе не бих я избрала. Но с две деца сигурно има още доста неща, които да се гледат, все пак двойно натежава количката и още кой знае колко неща, за които не се сещам.
Виж целия пост
# 474
margolina,аз съм много доволна от коли4ката.
С времето може и да намеря някоя забележка,но към момента нямам.
На сайта най-отдолу  пише какво съдържа комплекта/май само стол4етата за кола НЕ/
Аз съм ка4ила снимки на страницата им във Фейсбук. Wink
http://www.facebook.com/pages/DorJan/212914058733255?ref=ts
Виж целия пост
# 475
Я да попитам тези които са с X lander имате ли някайви проблеми?
Аз пукам задни гуми вече 4 ти път!
Сег предна лява бие в дясно и едвам се управлява ooooh!
Звънях в магазина от който купихме в Гео Милев и ми каза да я оставя при тях на сервиз за 7 дни обаче колички нямат оборотни з близнаци и какво означаа това?не трябва да излизаме на вън Twisted Evil Направо съм бясна,че дадох такива пари за количка!
Димяни, ние сме с X Lander. Проблеми имахме само в началото, дойде си със спукана гума Simple Smile Но мъжът ми я залепи и оттогава не сме пукали. Но аз си карам по асфалта Simple Smile Иначе, тогава отидохме в магазина да се оплачем и те ни казаха, че ако им дадем гумата и те щели да  пратят в София и в София пак щели да я залепят. И за да не ни "откраднат" от разходките, решихме ние да си я оправим Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Вали, седалките могат ли да се обръщат към майката? Като гледам снимките ми се струва, че май да.

mili4ka_sladi4ka, аз ползвах чували 3 години подред  Simple Smile На 0-6 м., 12-18 м и 24-30 м.
 Последната година ги ползвах инцидентно, само при по-дълги разходки, защото заспиваха, но втората година изкараха цяла зима с тях, понеже проходиха почти на 15 м., а и бяха много поспаливи. На мен ми бяха супер удобни. Чувалчетата бяха на Грако, доста дълги и широки са, ето тези
http://www.novobebe.com/graco-tchuvalche-za-kraka-classic-air-bg-1686.html
Виж целия пост
# 477
мерси Tanini, ще ти се доверя, както и за количката и не сбърках Simple Smile тези изглеждат много добре, а и цената не е висока. Аз гледах едни на kaiser http://moetobebe.bg/prams/2560
ама май е за по-малки бебета. Ние тази зима ще сме 12-18 и ми се искаше с нещо да ги покривам още от есента, като заспиват в количката, а не да се влачат одаеала Simple Smile то и ние доста спинкаме навън и май също късно ще проходим ... май ще си взема такива Simple Smile) благодаря още веднъж, Tanini
Виж целия пост
# 478
Тези на Кайзер не са лоши, хич даже, размерите са добри и за по-голямо дете, по-плътни са обаче (или поне на мен така ми изглеждат), тези на Грако са по-тънки, но на мен точно това ми харесва, защото есента ги ползвах само тях, а в студовете слагах и дебела завивка.
Виж целия пост
# 479
Тъй като нямам опит с другите кошове мисля да задавам въпроси и аз на страницата им във Фейсбук.Правете го и вие.Надявам се на то4ни отговори от там Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия