Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 525
 Grinning разбрах обяснението много добре Wink
Да, с твърд гръб са, точно така става- като падат назад, дупетата на бебетата се вдигат. Това май не е много хубаво, но още не сме стигнали до там и не мога да кажа как ще се чувстват бебетата.
Виж целия пост
# 526
Здравейте момичета!
Честит празник на всички Simple Smile
Понеже виждам, че сте доста запознати, бих искала да ви попитам: има колички, на които предните гуми са им значително по-малки от задните /като на тази Firstwheels city twin, за която говорите/. Вие как мислите, колко големи трябва да са гумите, за да можем да се движим сравнително спокойно през зимата с бебетата? А тези, колички, които са с двойни гуми отпред, да ли с тях няма да е още по-трудно?
Нещо нищо не разбирам от тези колички, кое е важно, кое не чак толкова Sad
Виж целия пост
# 527
Здравейте момичета!
Тези, които имат количка на Mothercare Xoob2 double stoller може ли да дадат отзиви?
И ако е възможно да ми кажете колко е ширината на количката?

Ето за тази количка става въпрос http://www.mothercare.com/Mothercare-Xoob2-Double-Stroller-Stripes/dp/B0030G8BA2
Виж целия пост
# 528
mela, ето от предната страница:  Simple Smile


Искам да споделя впечатления от количката на Mothercare,а з нали бях много доволна от нея Laughingвсичко хубаво-маневрена,голяма,широк багажник,изключая,че не влиза почти никъде(което знаех,акто си я купих),мен ме притесняваше предният борд,че е мек и децата ще го" ръфат" LaughingНо няма да се стигне до "ръфане",защото се счупи-не точно счупен,но не щраква и не влиза вече плътно ,т.е.като го ритне бебокът още сега и изкача целият Confusedмного съм разочарована.Ако купувате ,гледайте да има гаранция,защото аз нали уж за по-евтино  го поръчах от Англия ,но сега ще си я бутам със счупен борд.И това се случи след 3 месеца употреба и то каква употреба-аз я държа слобена и готова в гаража,дори не махам борда Crossing Arms
Виж целия пост
# 529
mela, ето от предната страница:  Simple Smile


Искам да споделя впечатления от количката на Mothercare,а з нали бях много доволна от нея Laughingвсичко хубаво-маневрена,голяма,широк багажник,изключая,че не влиза почти никъде(което знаех,акто си я купих),мен ме притесняваше предният борд,че е мек и децата ще го" ръфат" LaughingНо няма да се стигне до "ръфане",защото се счупи-не точно счупен,но не щраква и не влиза вече плътно ,т.е.като го ритне бебокът още сега и изкача целият Confusedмного съм разочарована.Ако купувате ,гледайте да има гаранция,защото аз нали уж за по-евтино  го поръчах от Англия ,но сега ще си я бутам със счупен борд.И това се случи след 3 месеца употреба и то каква употреба-аз я държа слобена и готова в гаража,дори не махам борда Crossing Arms

Не става въпрос за този модел. В поста съм пуснала линк за друг модел. Simple Smile
Виж целия пост
# 530
mela, в ревютата пише, че е 85 см. широка, което за мен е страшно много, стандартните врати са 80 см. Самите ревюта хич не са ласкави. Ако ти трябва тип чадър по-добре си вземи Макларън.
Виж целия пост
# 531
mela, в ревютата пише, че е 85 см. широка, което за мен е страшно много, стандартните врати са 80 см. Самите ревюта хич не са ласкави. Ако ти трябва тип чадър по-добре си вземи Макларън.

Аз за говоря за тип чадър, не за триколката. Simple Smile
Ето тази http://www.mothercare.com/Mothercare-Xoob2-Double-Stroller-Stripes/dp/B0030G8BA2
Виж целия пост
# 532
И аз за тази говоря Peace В сайта я дават 82 см, но в ревюто са писали, че е без гумите, а те са най-широката част от количката, с гумите е 85 см.
Виж целия пост
# 533
Така ли? Sad А какво означава тогава Unfolded width 75 cm. Аз мислех, че това е ширината, но реших все пак да попитам за всеки случай. newsm78

А  за  това Cosatto http://www.biberon-bg.com/product/120/you-2-snap.html знаят ли се някакви размери в действителност, а не какво пише по сайтовете. Явно има голямо разминаване.

Или пък тази http://www.amazon.co.uk/OBaby-Apollo-Pushchair-Footmuffs-Sport/d … lid=3U4UAAEKGPU6X
Виж целия пост
# 534
Не знам, сега чакаме първите си бебенца, но ми се струва, че количките с една дръжка са доста по-удобни, а и на тези гумите ми се струват прекалено малки. Зимата как се бута такава количка с 2 деца вътре не знам  newsm78. От друга страна за лятото може би е ОК, стига да не обикаляш много по дупките, което също не е ясно как става?!? За косатото иначе имаше доста положителни изказвания от мамите /напред в темата/, но аз не мисля, че е моята тази количка.
Виж целия пост
# 535
Момичета, извинявайте, коментирали ли сте количките на TFK, например тази:

http://kasida.bg/tfk-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-twinner-twist … rry-44-12145.html

Вчера отворих да видя колко струва изиуокъра и от 2020 лв. сега струва 2322 лв. без кошовете ако правилно съм разбрала. Макар че в този онлайн магазин се предлага за около 1500 без кошовете. Обърках се. Нямали къде да се види на място? Око да види, ръка да пипне Simple Smile

Просто много ми се иска да имаме истински кошове за новородено, а не да пускам облегалките на някаква си количка.
Виж целия пост
# 536
Аз наскоро бях в babytoriq, където исках да видя една количка на peg perego. Там имаше и прословутата количка на hauk, която видях на живо. Стори ми се доста маневрена. Това, което ме учуди, обаче, беше, че на тази количка, могат да се сложат портове за бебета. Това не го знаех. Единият порт струваше около 90 лв. Та така цената с портовете идва около 700 лв.
С тези колички ще се побъркам.
Иначе, KiaraTiara, тази количка ми харесва на мен много. Мисля, че ми отговаря на всички изисквания.
Виж целия пост
# 537
Момичета, извинявайте, коментирали ли сте количките на TFK, например тази:

http://kasida.bg/tfk-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-twinner-twist … rry-44-12145.html

Вчера отворих да видя колко струва изиуокъра и от 2020 лв. сега струва 2322 лв. без кошовете ако правилно съм разбрала. Макар че в този онлайн магазин се предлага за около 1500 без кошовете. Обърках се. Нямали къде да се види на място? Око да види, ръка да пипне Simple Smile

Просто много ми се иска да имаме истински кошове за новородено, а не да пускам облегалките на някаква си количка.
Аз си мисля,4е моята на Дориян много прили4а на тази. Wink
Да си я похваля аз де. Laughing
Бях обещала снмки и с баткото вътре и тези дни ще ги видите.Сега се върна от планина и с кеф ще направим сесия с тен Laughing
Само не мога да кажа цените как ще са. Embarassed
Виж целия пост
# 538
Дориан? Търся и не намирам ни на английски ни на Бг. Може ли цялото име на марката? Готова съм да я взема от вън, само да не давам близо 3000 лв. за количка. Сърце не ми дава! А щом мъже ми казват, че ще ми е най - добрата приятелка тази количка, явно работата е сериозна. Ала все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Заповядай:

http://www.facebook.com/pages/DorJan/212914058733255?ref=ts


   
http://www.dorjan-bg.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия