Aleksa благодаря ти за темичката 
-всичко ще се нареди,а за малката-браво за мерака,ама дали после толкова ще иска 

Дано я изпишем по-бързо и да я напълним с хубави новини , като започнем с бремениките
Къде сте момичета? Бързо на отчет? 

Няма да ви кажа как съм спала на прибежки и припълзявания да стане сутринта, че да звънна в България.И така голям съм смях днес.




Хем ми се иска да ходя на работа, като се знам каква съм фръцла и искам да се кипря, да се гримирам, че досега време- нЕмаше, хем не се виждам по 8 часа пред компа и да се занимавам с разни патки 
Но решихме да спе примерни, че после да можем да мърморим, ако дригте деца ходят сополиви.

Сега мамата е с болезнени зърна и аз досаждам в кърмаческия за отговори на въпроси,че са още в болницата и няма кой да питат.Препоръчани теми