
Диди, бързо да оздравява Рая
!И аз чакам снимки от рождениците
! 
!
!
Че какъвто студ се е спуснал навън...

Да е здрава, весела, много усмихната и всички много да я слушкат 

Та се чудя тая педиатърка в Асеновград защо й го изписа.
.Свате ти пък как можа да не угодиш на твоята, че е роден на 28-ми.Може да си забравила бре 

, явно имаш дарба ,но не я осъзнаваш. Защо не започнеш бизнес в тази насока, направо ще избиеш рибата! 

черпя и вас по едно. 
много безгрижни дни, да е много здравичка,щастлива и послушна 
браво за хубавата торта и аз съм фенка на готварския форум и всеки ден плакна очички
!
! Който го може си го може
!
също, то е всъщност един от най-силните продукти, но са ти напълно достатъчни и тези, които си осигурила в момента, споменавам го за един ден в бъдещето ако ти мине под носа и се сетиш... Препоръчани теми