Расте АПРИЛското мишле, каша ли ще хапва или пък пюре? - 6

  • 27 677
  • 737
# 465
Благодаря, момичета, аз гледам да си почивам, но много не успявам, сега поне каката е при баба си за тази вечер/по принцип много рядко остава там, сега ми е добре дошло  Laughing / и аз ще лягам да се загрея и дано утре съм по-добре  Whistling Hug
Хъни - Бъни, бързо да се оправяш!!!!!!!!

Честито половин годинка на празнуващите!!!!!!!!! Hug  bouquet

Ани, радвам се, че писа вече у дома, Ивет като я гледам на снимките и ми иде да я .......изям  Mr. Green Hug

Целувки от на, отивам да лежа  Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Абе тука само едни торти размятате .................. То такива като мене, дето нямат намерение да правят, ще ни накарате и ние да майсторим.  Laughing

Веси, в тоя клинч каква сватба там бе!?  newsm78 Въпреки, че най-добрия подарък според мен са пари, бих ти препоръчала някакви дебели хубави халати или гъзарски чаршафи както казва Злати. Или машина за топла и студена вода (или там както се казва). Това са все неща, за които хората трудно отделят пари да си купят, защото все има по-важни други работи.  Peace А щом ви е мил квартала, заповядайте на кафенце някой път  newsm10

Мами, така се набутах с този Ларедут. Върнали са ми поръчката У Франция и сега незнам какво да правя. Ще им пиша, но незнам дали ще ми върнат поръчката или парите.  Whistling ooooh! Тук, в моя квартал, пощальони за едно известие не идват изобщо, а аз късно се сетих да си търся поръчката и ей на сега.

Аз вече една седмица давам пюре от тиква и изобщо не му действа разхлабващо. Иначе, добре че давам една седмица едно и също, защото чак на 4-5 ден започна да одобрява вкуса. Утре ще давам тиква с картоф да видим как ще е.

Аз днес май си харесах столче група 0 - 18 кг. Чиполино - Версо. Ако скоро си продам количката направо ще го купя. Вие започнахте ли да си сменяте столчетата?
Виж целия пост
# 467
Здрастииииииииииииииии запис и от мен тази вечер Simple Smile
 Гале ами това столче май където си го харесала е с лице към движението нали...аз бях пуснала една тема тук във форума специално да питам от кой месец може вече да се обращат, защото Денис вече се оттегчава много така гледайки тъпата седалка,и ми казаха че е не хубаво до навършването на 8 9 месеца, защото при едно по рязко спиране могат да му се увредят вратните прешленчета...та аз продължавам да си го возя така
Да ви се оплача днес се опитах да му дам готово пюре на хип от тиква и големи физиономиики правеше, все едно му се повдигаше и плюеше всичко, досега е бил само на домашни пюренца приготвени от моя милост, та се притесних за след някоя друга седмица като го запиша на кухня  Tired сигурно всичко ще отхвърля...вие купешки пюрета ли давате“ Иначе сутринта му правих пюре от круша и повярвайтеми няма такова ядене, чак лигавника не оцапахме... Heart Eyes
Имали мами записани вече на кухня????
Виж целия пост
# 468
ПРИВЕТ ,ние днес с беба излязохме към 14ч.и се прибрахме в19ч.Снашите приятели пийнахме биричка  cheersнавън като за последно-нали идва зима cold.Сега чакам мъжа ми да се прибере от работа и съм му спретнала една салатка.

Мила след хремата непрекъснато сумти засега се справяме с физиологичен р-р.Чудя се дали сега на 05.10 да правим ваксина newsm78

Момичета ,страшни торти въртите.Аз не мога да правя кой знае какви торти и сладки.Обичам да готвя разни засукани манджи.

polivillе,в мол Сердика има едно магазинче в което прадават залъгалки на Манчестър Юнайтет и  Челси също и шишета-съвсем в стила на тортата.
Единственото нещо което ме спира да купя на Мила е че са силиконови.Ние ползваме каучукови.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ БЕБОЦИ! Tada

anni2002 ,добре сте се завърнали.  newsm18






Виж целия пост
# 469
ПРИВЕТ ,ние днес с беба излязохме към 14ч.и се прибрахме в19ч.Снашите приятели пийнахме биричка  cheersнавън като за последно-нали идва зима cold.Сега чакам мъжа ми да се прибере от работа и съм му спретнала една салатка.

Мила след хремата непрекъснато сумти засега се справяме с физиологичен р-р.Чудя се дали сега на 05.10 да правим ваксина newsm78

Момичета ,страшни торти въртите.Аз не мога да правя кой знае какви торти и сладки.Обичам да готвя разни засукани манджи.

polivillе,в мол Сердика има едно магазинче в което прадават залъгалки на Манчестър Юнайтет и  Челси също и шишета-съвсем в стила на тортата.
Единственото нещо което ме спира да купя на Мила е че са силиконови.Ние ползваме каучукови.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ БЕБОЦИ! Tada

anni2002 ,добре сте се завърнали.  newsm18








Аз сам от Сливен Sad((((((((((((((((((((9
Виж целия пост
# 470
Благодаря за поздравленията, много сте мили!
Да ви почерпя за юбилея на Косара:



Честито и на наборчетата Ралица, Георги, Даниел и Кристина!!!
Веси Меси, препоръчвам ти картина - стойността й само се покачва, а винаги ще й намерят стеничка; създава уют и се помни.
Ние днес бяхме на шопинг във Вис Виталис, напазарувах бодита с дълъг ръкав, че никакви нямахме. Доволна съм, ама адски уморена. Хубав ден беше.
Сладки сънища на бебоците ви, а покрай тях и на вас!  smile3522
Виж целия пост
# 471
 И аз съм чувала че не е добре до 1 г да се возят по посока на движението.
poliville при нас (в Карнобат)кухнята беше след навършени 10 м,а сега тук в Бургас не съм наясно,но си мисля пак да му готвя макар че кухня се взима близо до нас,ама ще видим
Виж целия пост
# 472
Хайде и тук да почерпя за порасналите ми момичета !

Виж целия пост
# 473
  bibi Честит празник на момичетата !Много да Ви слушат !
Виж целия пост
# 474
Bibi честити ти рожденнички и от мен, много да те слушат и да станат сладури като мама  Party
пак тори се раздават а ееееех то ще се дебелеее няма начин Simple Smile
JMM кухнята тукл в сливен е от когато искаш, една приятелка го записа още като го захрани на 4 месеца...ама и аз съм в чуденка кога да го запиша
Виж целия пост
# 475
bibi, Честити ви рожденнички! Нека да растат здрави и все така палави! Много забавления и прекрасни моменти на цялото ви женско царство и на 'самотния' татко. А догодина да има и той малко подкрепа (един мъж в семейството)! Wink
poliville, при нас кухнята е от 10 месеца. Мисля да запиша Елия. Аз тепърва почвам да я захранвам, де. Дадох й картов на Хип. Е, няма такова мръщене, плюене. Изобщо не знам какво й влезе в стомахчето. Но пък много хареса моркови на Гербер. То е и някак по-гладко (това картофеното стоеше на бучки). Дано само да не е злояда... Иначе продължава да си суче по n-пъти на ден.
Съжалявам, че не съм в час какво сте писали, но Ели много мрънка тези дни и нямам време да ви изчета, а какво остава да пиша. Може би зъби ще й никнат... знам ли...  newsm78
Надявам се да сте добре и вие, и бебоците! Целувки на всички!
Виж целия пост
# 476
Да  Ви почерпим за половин годинката на малкия ми Радостин:



Не, че много ми е до празнуване. Скапана съм. Баткото пак от снощи е със сополи. Викаше, ревеше , не можеше да диша..... ooooh!, Малкия снощи 4 пъти ме вдигаше да суче.... И днес съм  Tired
Имам чувството и , че и аз се разболявам.
Поздрави на всички бебоци навършили половин годинка.....
Виж целия пост
# 477
Ето ме и мен!
Denni да ти е жив и здрав малкият мъж! Желая ти да не се разболяваш, а и баткото бързо да се оправи.
Bibi и тук да ти пожелая много радост, с която да те дарят каките.
Поздравявам всички, които съм пропуснала тези дни да им честитя. И най вече Алиса на Мечо Пух. Голяма мома е станала. Пък и хубава, А бе татко ви е голям художник. И двете момичета са страхотни.
Ние също ядем през нощта по Н-пъти. От 2-3 нощи съм на повикване през 2-3 часа и вече не знам къде се намирам.
Вера и аз помислих, че кръщенето ви е било в Троянския, ама да попитам. Да не се изложа си викам. И аз съм си харесала там, но догодина. Та в този ред на мисли да те питам доволни ли сте от ритуала? Че каката я кръстихме в "Св. Мина" в София и останах супер разочарована. Този поп там се изживява като апостол. Кръщава ги на конвейр. Бяха 8 деца и един мъж. Направо отврат.
Меган и Хъни-Бъни бързо да се оправите и това да са ви болестите за в бъдеще.
Виж целия пост
# 478
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА РАДОСТИН И НА ВАЛЕРИ

На двете кукли на БИБИ също честит рожден ден!!!!!


Дени дано се оправяте бързо и дано ти се размине че с две деца и грип  ooooh!
ПресиН аз мислех да правим кръщене в Св Мина но се разубедих вече напълно.
Екселант и на нас много ни хареса плюшената кола на Ивето!!!! Разкошна е

Наистина страхотни торти, и аз мисля да се пробвам за нашата половин годинка, за първи път ще правя торта та ще видим резултата Embarassed



Виж целия пост
# 479
Здравейте момичета,

Имам въпрос относно захранването към майчетата с повечко опит! Започнах да захранвам моята бебка преди около две седмици, като досега съм въвела морков, тиква, картоф, пашърнак, тиквичка, ябълка и всичките комбинации между тях. Въпроса ми е според вас с какъв зеленчук да продължа? Купила съм броколи на Гербер, царевица с картофи на ХИП, картофи с карфиол на ХИП, но чета тук че и трите нови зеленчука са силни алергени, въпреки че на бурканчетата пише "4 месеца". Все още не съм заменила хранене, а й предлагам по малко половин час след обедното хранене (по около 40-50 гр. или колкото изяде). А според вас кога е редно да заменя това хранене? Педиатърката каза че още е рано, но виждам че доста от вас вече са минали само на пюренце на обяд! Към тези които са, какви пюрета давате и слагате ли мляко в пюрето? Надявам се че не звуча много объркано, но това захранване наистина ми е много сложно Simple Smile). А и с тези каши не знам какво да правя. По кое време на деня да ги предложа? С каква да започна - млечна или безмлечна при положение че бебка е вече на 6 месеца и 3 дни!

Благодаря предварително на всички!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия