Януарчета 2007

  • 25 872
  • 723
# 15
Здравейте, момичета!
Цветкe, честит рожден ден на Габчу на патерици!  Hug Много здрав, послушен и да имаш много поводи да се гордееш се него!  Heart Eyes

Ив, бас и каръка!   doh Дано се оправиш бързо!  fingerscrossed  А също така да си намериш нещо много приятно (и полезно), с което да запълниш полу обездвижените дни!

 newsm44 Мацкииии, аз отново съм студентка   bowuu (за има-няма 4ти път) . Много съм щастлива!  smile3535 Този път ще си сбъдна мечтата – Психология! Сега остана само да стискам палци да ми се падне бебе като Пресиян и да ме оставя да уча!  Wink
Виж целия пост
# 16
Честито, Ноемке!  balloon И весело изкарване през следващите дни!  Tada
Виж целия пост
# 17
  Ноеми,днес цял ден се канех да ти кажа,че според хороскопа по руската телевизия те чака сбъдване на заветната мечта.  Laughing
  Е!Честито!Перфектна специалност си записала!  Hug
Виж целия пост
# 18
Девойки, вие за петък не се отказвайте!  Naughty Просто нЕма да съм идеалната домакиня, но пък не бих се лишила от удоволствието да ви юркам!  smile3508 Шош ще го вземат (живот и здраве  Praynig) на вилата, така че ще има мегдан да се разгърнете тук...   newsm53

Я някой да даде акъл как да придобия непромокаем калъф за матрак 190/90 и ниска възглавница 80/80?  newsm12

Гледах такива калъфи в Лабиринт или Зона-та, магазини за мебели  newsm78
А не се и й съмнявам, че искаш за два-три дни да ти мине, ма кротувай и бързо да се оправяш Praynig Hug Heart Eyes

Ноеми
, честито  Peace
Виж целия пост
# 19
Ноем, честито! Пиещ психотерапевт е любимата ми комбинация  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ивкеее, моме игрива, безболезнено да минават първите дни и си признай 'де се напи  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Crazy

Виж целия пост
# 20
Иве, купих такъв непромокаем протектор от Практикер - на Магнифлекс.
Виж целия пост
# 21
   Отглеждам си малък естет.  Flutter Вчера не поиска да яде нарязана краставица,докато не я подереди в чинията във формата на цвете.  Laughing

    Тази сутрин пак оревахме градината.  Confused Как не ми се иска да се повтаря миналогодишната история.  Tired
Виж целия пост
# 22
Ноем, честито! Пиещ психотерапевт е любимата ми комбинация  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Усещам как почти всички тук имат нужда от терапевт... а аз, като добра душа, нали не мога да отказвам...  Whistling

Селма, дано се сапикяса бързо Алекс!  Peace

Ив, да се възстановяваш скоростно! Като се върна и се сберем, искам да те видя да правиш везна след 2 бутилки вино!  Drunk

Девойки, отпрашвам за Будапеща и после за Прага!  newsm52 Йеее, много ми е емоционално! Ще си видя родното кътче! Ще се наям с любимите ми храни (ако още ги произвеждат) и ще се напия с хубави бири!!!  beer beer3 beer2 cheers

На вас весело и безаварийно!  Hug
Виж целия пост
# 23
Изкъпах се!  newsm57 По всички стандарти за къпане си се изкъпах и вече съм психически по-стабилна!   animal085

За петък остава, даже ще ви сготвя, а Лилита обеща да ви посреща и да поеме функции на домакиня!  cook 

 Sneaky
Виж целия пост
# 24
Бързо възстановяване, Ив!  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 25
Момичета, обръщам се към вас отново с молба за помощ  Praynig
Предишният път, когато помолих за дрешки...реакцията беше светкавична и мълниеносна (стаята ми беше като бежански лагер Simple Smile ), за което много благодаря на всички, които изпратиха най-различни нещица, за да помогнем на децата, които имаха и продължават да имат нужда  Hug Hug Hug
Сега се оказа, че ни трябва столче за кола. Не бебешка кошница, такава имаме, а столче за по-голямо дете. Ако някой има ненужно такова, с радост ще го приемем, можем да поемем транспортните разходи, тъй като това си е доста обемна пратка  Hug На лични мога да обясня защо сега ни трябва и къде ще пътуваме с детето.
Благодаря ви, бъдете здрави и щастливи  Hug

Ноем, честито и хуууууууубаво да си изкараш по родните места  Hug
Виж целия пост
# 26
Саше, много ти благодаря за идеята - поръчах протектор и странната възглавница (размерите им се оказаха особено нестандартни)!  Hug Заради страхотните немски чаршафи с десен летище, сега специална възглавница поръчвам!  Crazy
Виж целия пост
# 27
Ивонска, бързо възстановяване ти желая.  Hug
Ноеми, честито ти ново поприще!
И аз да си призная много харесвам психологията и съм си мислила дали да не запиша още една магистратура, но засега мисля да поприключа с ученето (след още 1 семестър).
Виж целия пост
# 28
Ивеееееееее, бързо възстановяване ти желая!  bouquet И дано по-малко те боли!  bouquet А за душа знам какво ти е - човек в определени случаи като се изкъпе, и има чувството, че се преражда Peace

Цвета, да ти е жив и здрав Габи, и дано всички болести приключат дотук! Да расте мил, послушен и кротък (за разлика от кака си), и много да те обича и радва!

Ноеми, приятно пътуване и весело изкарване по родните места ти желая! Колкото до новата ти цел - и на мен психологията ми е отдавнашна мечта, но първо съм решила (за целта обаче трябва малко да поскътам парички), да си изкарам първата и най-голяма мечта и страст - журналистиката, пък тогава ще помисля и за психологията.

Ели, аз, за съжаление, няма да мога да се отзова на тази молба, но ако имате нужда от нещо друго, казвай!

Манана,
съжалявам, ако си писала и съм пропуснала, но да си питам - какво стана с твоя обрив?

Селма, разкажи малко за Юлечка - как е, как расте, ако можеш, пусни и някоя снимка! А колкото до синестетите - не успях да отворя статията, която си пуснала, но съм чела много интересна книга за това заболяване.

Виж целия пост
# 29
Ноеми, честито студентсво и приятно изкарване!!! Ето, че сънищата не са случайни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия