Много съм притеснена

  • 10 856
  • 25
# 15
Защо да не помогне Фенистил?! По- добър вариант е, отколкото кортизонов препарат.
Просто в някои случаи е необходимо нещо,което ще помогне.
Не се плашете чак толкова от думата кортизон Laughing
В минимални количества е и наистина помага.
Също,за да не си мислите,че е моя приумица.
От педиатъра е предписан Peace
Виж целия пост
# 16
Е, това, че е изписан от педиатър, не значи, че е на място изписан  Peace Аз също съм ползвала кортизонови препарати, включително и за бебето, не се плаша. Но понякога е за предпочитане да се пробват по- леките варианти на лечение, преди да се извади тежката артилерия.
Виж целия пост
# 17
Преди години имах същото нещо на бедрото отстрани.
Получи се като се върнах от море.
Докторите ми говореха някакви глупости, че било от котка, от пясъка, или и те не знаеха от какво /както винаги/.
Мисля, че е някаква алегрична реакция. Минава, но по-бавно.
Фенистила е твърде слаб в случая.
Виж целия пост
# 18
Преди два месеца ми се появи абсолютно същото "нещо" на кръста вляво. Събудих се сутринта и то вече беше там.
Реших, че е херпес зостер и започнах да го мажа с Фенистил. Два дни след това, нещото стана с черни гадни връхчета.
Накрая отидох при доктора и той се хвана за главата с  простотията, която извърших.
Изписа ми мазилка за ухапване от насекоми. Мазах два пъти и мина. Обаче от Фенистила останаха пет дупки- белези.
Виж целия пост
# 19
Преди два месеца ми се появи абсолютно същото "нещо" на кръста вляво. Събудих се сутринта и то вече беше там.
Реших, че е херпес зостер и започнах да го мажа с Фенистил. Два дни след това, нещото стана с черни гадни връхчета.
Накрая отидох при доктора и той се хвана за главата с  простотията, която извърших.
Изписа ми мазилка за ухапване от насекоми. Мазах два пъти и мина. Обаче от Фенистила останаха пет дупки- белези.

А така сега  ooooh! да продължа ли да мажа с тридерм? Взех лайка да правя компреси....
Виж целия пост
# 20
Сега съм на работа. Довечера като се прибера, ще напиша името на мазилката, защото не се сещам.
Виж целия пост
# 21
Ами той Фенистила е точно за ухапаване от насекоми, пише го в листовката.
Виж целия пост
# 22
Ами той Фенистила е точно за ухапаване от насекоми, пише го в листовката.
За нормалните всекидневни ухапвания,за да не сърби.
Ама това си е възпалено,нищо общо  Shocked
Виж целия пост
# 23
Оправят се нещата, днес сутринта видях, че е почнало да завяхва.
Благодаря на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 24
Иван получава почти същото когато го ухапе комар. Понякога добиват размерите на лимон. Получава се твърд оток и не го  боли. Дори няма спомен да го е сърбяло. Ако го разчеше почва да има и секрет, който става на коричка. Секрета е бистър, а не кръв.
Виж целия пост
# 25
Това е типична пъпка от ухапване от тигров комар. Ние живеем в Италия и тук са напаст, както и в Гърция. Не са като нашите бг комарчета, които са направо мушички в сравнение с тия гадове. Те хапят по цял ден и по цяла нощ и отровата им предизвиква по голяма алергична реакция, нашите пъпки от тукашните комари са същите като на снимката и минават бавно.
Но другото, което се сещам, че имаше някаква епидемия, която разнасяха точно тия тигрови комари в Гърция. Слушах репортажи по радиото това лято. Затова не е зле да се консултирате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия