



и свиркайте за среща.
Тази вечер като го събличах за баня забелязах няколко пъпчици, не повече от 4 да са били по гърдичките му. Не са големи и зачервени. Искам да попитам тези, на които дечицата им направиха реакция към тази ваксина - колко време вдигаха Т, колко висока беше и след като изби обрива /на който е избил, де/ продължиха ли да вдигат Т. А, и третирахте ли обрива с нещо?
Тази вечер като го събличах за баня забелязах няколко пъпчици, не повече от 4 да са били по гърдичките му. Не са големи и зачервени. Искам да попитам тези, на които дечицата им направиха реакция към тази ваксина - колко време вдигаха Т, колко висока беше и след като изби обрива /на който е избил, де/ продължиха ли да вдигат Т. А, и третирахте ли обрива с нещо?

. Не че нещо промених, но друго си е да се бях сетила по-рано. Едрички пъпки, на рядко, по 3-4 на краче например, червени. Това се сещам.
. Аз донякъде харесвам този режим на Стейси, но ми се искаше да става вместо 6:30, към 7-7:30, тогава съм и наспана, но това се случва много рядко. Преди си лягах към 12-1, а сега към 22-23 часа, в противен случай не бих могла да се наспя. Иначе пробвах различни варианти, с късно лягане, два съня за деня, но само така е добре и заспива бързо, и по начин, за който мечтах цяла година
.
. Милата, кой знае как я е боляло. 
По принцип не е изключено зъбче да пробие направо с кариес, да го имате предвид 

Чакахме сестра ми да дойде от София и затова малко го отложихме, а то детето вече даже тича 
Препоръчани теми