Мишо сам си свали снощи Т, нищо не съм му давала и през нощта спа сравнително спокойно, като изключим, че огладня след като цял ден нищо не беше ял и в 4 ч. хапна малко кисело мляко, та тази сутрин спа до 9.30. Днес пак го огледах - пъпките от вчера почти не се виждат, има една нова на крачето. Все още е малко нервен, но поне не е вкиснат в цялата си прелест.

Не се давай на параноите, че знаеш до какъв стрес и лудости водят. Всичко ти е прясно-прясно и почти няма какво да те изненада. Наслаждавай се на коремчето
. Как благородно ти завиждам ако знаеш 
(въпреки че се къпят в душкабината в едно такова http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … b18784a00057370ae 





Дано бързо да преборите хремата.

Само тя е 10 кг


Препоръчани теми