Юлски деца-Тема 38

  • 28 342
  • 735
# 570
Благодаря ви за отговорите, момичета!  Hug  Мишо сам си свали снощи Т, нищо не съм му давала и през нощта спа сравнително спокойно, като изключим, че огладня след като цял ден нищо не беше ял и в 4 ч. хапна малко кисело мляко, та тази сутрин спа до 9.30. Днес пак го огледах - пъпките от вчера почти не се виждат, има една нова на крачето. Все още е малко нервен, но поне не е вкиснат в цялата си прелест.

За миенето на косата - мия му я 1 път седмично, а цялото тяло - всяка вечер в коритото в банята. Той много обича да се къпе и обикновено след като го измия с душ гел го оставям около половин час да се плацика с играчките си в коритото.

Драга, дано бързо се оправя Анди. Ако ти се струва много сух въздуха в спалнята можеш да сложиш сушилник с пране в стаята. Само не пери с омекотител в този случай.
Виж целия пост
# 571
Еми, кажи, моля те, кой е препарата за петна, който беше похвалила?
Виж целия пост
# 572
Буби, щото режат топки по банките, бре  Joy hahaha
Значи и ние хептен ще разредим миенето на косата. Перушината, както писа Алекс, няма как да се изцапа за 2 дни  Laughing
Аманита, нали си стрелян заек вече  Wink Не се давай на параноите, че знаеш до какъв стрес и лудости водят. Всичко ти е прясно-прясно и почти няма какво да те изненада. Наслаждавай се на коремчето  Hug. Как благородно ти завиждам ако знаеш   Blush
Преди година третирах крусти със зехтин, от тогава не е имала.
Сафо, браво на Мишо, всеки ден по-добре ще е.
Беше пълнолуние, та и аз не съм спала много.


Виж целия пост
# 573
Беше пълнолуние, та и аз не съм спала много.


Мелатонин е вълшебното хапче. Води се хранителна добавка и не води до привикване. От много време не мога да заспивам и го пия.

А за къпането всяка вечер... ами сърце не ми дава да и премахна този кеф. Банята е свещен ритуал между баща и дъщеря, трае около 30-45 мин. и после цялата баня е мокра  hahaha Joy hahaha Joy(въпреки че се къпят в душкабината в едно такова http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … b18784a00057370ae
Виж целия пост
# 574
Ral_p, доволна ли си от мини басейна на Ок бейби? Аз се каня от известно време да го купя и все се чудя удобно ли е  Thinking
Сафо и Елин вдигна Т след ваксината, но при него изби на червено гърло. Не е имал обрив. Радвам се, че Мишо е добре вече  Hug
Аманита, аз крустите ги махнах с обикновено олио. Час преди баня му мажех главичката и те набъбваха и падаха с леко търкане  Peace

Косата на Елин я мием веднъж в седмицата. Всяка вечер мием, дупе, крака, ръце, а от скоро и зъби. По този повод да напиша и аз, че ползвам пастата за зъби на Чико(която е без флуор също) и четката на Мам (която в другия си край има и чесалка и може да чисти езика с нея)  Peace

Малкия звяр отново е с хрема и цял ден ходи и си духа носа, много е смешен. Laughing

Може ли някой, който е пазарил от Некст да ми каже нещата отговарят ли си на номерацията?

Виж целия пост
# 575
Ral_p, доволна ли си от мини басейна на Ок бейби? Аз се каня от известно време да го купя и все се чудя удобно ли е  Thinking




Супер доволна. Продадох коритото като започна да мърда самостоятелно и да седи и купих това. Седалката е много удобна. Ния си седи като в басей и се кефи. Къпем се в кабината и я измивам с душа.
Виж целия пост
# 576
Ral_p, доволна ли си от мини басейна на Ок бейби? Аз се каня от известно време да го купя и все се чудя удобно ли е  Thinking




Супер доволна. Продадох коритото като започна да мърда самостоятелно и да седи и купих това. Седалката е много удобна. Ния си седи като в басей и се кефи. Къпем се в кабината и я измивам с душа.

Аз и сега го къпя с душа в кабината, но много мърда и ставам цялата вир вода. Ще му направя един подарък, че и батко му ще намаже  Mr. Green
Виж целия пост
# 577

Може ли някой, който е пазарил от Некст да ми каже нещата отговарят ли си на номерацията?


Радина, според мен дрешките на Некст са малко уголемени (но, Анди не е критерий, тя върви по-слабичка и нисичка). Само ще спомена, че в момента носи дрешки на Некст, които са размер 6-9 месеца и са и точно по мярка.  HugДано бързо да преборите хремата.  Hug
Виж целия пост
# 578
Явно много народ сме зачислили бащите за къпането  Laughing
Рал, а случайно да ти свършва мелатонинът  Laughing Да се комбинираме и да вземем 3 бутилки
http://cgi.ebay.co.uk/MELATONIN-STRESS-RELIEF-SLEEP-AID-3mg-x-ca … sh=item2a0b3bf653
На нас Некст си ни отговарят.
Задават се празници. За Пловдивчанки, зебрата за момиче, в кутия е.
http://www.-spam068-.com/showproduct.php?product=71637&cat=all
Виж целия пост
# 579
Явно много народ сме зачислили бащите за къпането  Laughing
Рал, а случайно да ти свършва мелатонинът  Laughing Да се комбинираме и да вземем 3 бутилки
http://cgi.ebay.co.uk/MELATONIN-STRESS-RELIEF-SLEEP-AID-3mg-x-ca … sh=item2a0b3bf653
На нас Некст си ни отговарят.

Ха ха ха да живее e-bay. Онзи ден дадохме 18 лв. за 120 хапчета. Съгласна съм. Така или иначе и аз и Теодор ги пием. Скоро пак ще свършат. Пита ли колко ще е доставката на 3 до БГ?


Имам мейл от ГабКО - 12 кг.  hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 580
Радина сигурна ли си, че пастата на Чико е без флуор, защото аз гледах уж на Чико бяха два вида с вкус на ягода и с вкус на банан, но имаха флуор всякаш. Иначе и аз съм взимала от Некст, но немога да съм критерии защото аз взимам все за по-големи деца от нашата възраст и не мога да преценя точно дали си отговарят на размера, много зависи от модела на дрехата, но мисля, че в общи линии са колкото другите дрешки за таза възраст.
Виж целия пост
# 581
Момичета, моля свиркайте, ако ще поръчвате от Некст, че съм харесала едни ботушки за Калина, а няма как да ги поръчам аз в момента. Hug
Виж целия пост
# 582
Момичета, моля свиркайте, ако ще поръчвате от Некст, че съм харесала едни ботушки за Калина, а няма как да ги поръчам аз в момента. Hug

И аз съм харесала една рокля, ама не ми се пуска поръчка само за това.

Ако се съберем   bouquet
Виж целия пост
# 583
Аз имам мейл за 10 кг, но чакам фурна Флейвъруейв  newsm78 Само тя е 10 кг  newsm78
Виж целия пост
# 584
Цветен прашец, сигурна съм за пастата, утре ще ти я снимам.  Peace

Рал, Миме, пазарите вие, не си губите времето  Crazy
Аз тази вечер пуснах поръчка от Теско и сега чакам мейл, да видим този път ще ви вземат ли парите или не  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия