



А и 30 000лв на пломба???? Правилно ли прочетох?Или от старите 30 000??
Естествено няма ги повечето неща от сайта,но пак е пълно със сладурски неща 
Пъпки и вчера му избиваха, но днес вече почти не се виждат. Но пък Михаил е крив до невъзможност. Постоянно мрънка, реве, инати се, спи му се, но влезем ли в спалнята и започва да повтаря "не, не, не" и да пищи. Снощи и аз се разревах с него, вече нямам нерви. Не помня откога не е спал спокойно, но последните две нощи беше върхът - не повече от 3 часа сън да му се събира. Главата ми прилича на баница - и преносно, и буквално /щото от 3 месеца не съм стъпвала на фризьор, за мен все няма време
/. Та така, оплаках се, пък вие ако знаете кой ми смени послушното дете с това дивото, му предайте, че ако го хвана, дните са му преброени 

/ и той след мен повтаря ясно и отчетлино "Тъпа!". Иначе като се замисля май най-дългата думичка, която казва ясно, но пък неправилно е "тактор" /трактор/. Говори много, но с по-кратки думи и използва жестове. Преди няколко седмици бяхме на гости на едни приятели. Тяхното момченце е 1 месец по-малко от Мишо. По едно време се скараха за някаква играчка и Калоян удари Мишо по главата. Михаил отиде при приятелката ми /тя се казва Нина/ и като една видна клюкарка и каза: "Ниня, Коко..." след което започна да се удря по главата.
, има възможност някой от вас да са били 3-4 клас, та затова поясних, че заплатата ми в една застрахователна компания беше 60 000 лв.
Затова всяка вечер на мивката го мия почти целия, дупе, под мишничките, вратле, ръчички и очички и така, а косата я къпя веднъж на 10 дни, ако не и на повече. Тази вечер го сложих във ваната, а той като си намокри ръката и почна да я тръска и да се бърше от мен, направо бях
Иначе имаме мания да се мажем с крем. По цял ден се разхожда с празни тубички от крем, аз му слагам на върха малко кремче и той взима с пръст и се маже по краката и ръцето, много е смешен. Затова съм скрила всички пълни кутии с крем, че не мога да му ги взема от ръцете.



Все си мисля, че ще го претопля, а и аз ходя по-леко облечена та не му се впечатлявам..
Умира да седи и да играе с течаща вода. Сигурно заради рачешката му натура 
Я кажи къде намери хубава грейка, че аз нещо не успях. Гледаха ме като извънземно в някакви магазини като питах. То, не че имам пари в момента, но поне да знам къде да отида като се появи някой и друг лев.
Тази вечер майка ми решила да му показва на Филип, че снощи беше на Скорпионс. Аз готвех и чувам от хола музика, виканици, смехове. Отивам, а те и се смеят, добре, че го подсетих поне да я снима. Днес не иска да кляка, явно е гледала някой танц с ръце. Подозирам една реклама, ядейки я гледа днес. Ето танците
Представям си какво става вече, защото пазаруващите коледни подаръци онлайн не се оставят в последния момент. Препоръчани теми