Къде в Пловдив??? - 15

  • 55 394
  • 737
# 375
От днес ли е? Пък аз вчера се тръснах 140лв за боти от тях  ooooh! Дано поне са здрави, че нещо само кофти отзиви за тоя магазин чувам.
Виж целия пост
# 376
Препоръчайте свестен нет-доставчик за Кичука?
Виж целия пост
# 377
азира,не знам от кога-то не е на всички модели-има обозначения кои са намалени
сега се върнах от Мола и реших да изклюкам

търсих дебело яке за моята госпожица-все едни тънки,разгърлени,без качулка или неизползваема такава
ако някой е миждал,да свирка

LN ,визио
що си смени ника,душа
Виж целия пост
# 378
Elfita ,в Бенетон не са ли получили нещо за моми,дай малко инфо за якетата,да не бия път до там!
Виж целия пост
# 379
в Бенетон имаше за момичета-лилово и циклама-приличат на пухенки,но са тънки за мен и леко къси ми идват
иначе за по-големи момичета имаше хубави-по-дебели и дълги

Окайди-пълна скръб-явно не са заредили зимното

Мадъркеър-имаше,но пак тънки и разгърлени

Вис Виталис също няма хубави якета

Барбаронито също


и сега се чудя къда търся

В Премама не съм ходила още,аутлета на Даимънд също
Виж целия пост
# 380
Ще взема да врътна един център,да видя там какво има newsm78!После ще пиша,ако набарам нещо!
Виж целия пост
# 381
да,пиши
Виж целия пост
# 382
Момичета, знаете ли къде мога да намеря изкуствени плодове и зеленчуци?
Виж целия пост
# 383
LN ,визио
що си смени ника,душа

Благодаря, Еlfita, но мъжът има предубеждения и към тях, пък и те май телевизия не предоставят...Трябва ни безжичен интернет+ цифрова телевизия  Rolling Eyes
(нямам разумно обяснение  Laughing )
Виж целия пост
# 384
в Бенетон имаше за момичета-лилово и циклама-приличат на пухенки,но са тънки за мен и леко къси ми идват
иначе за по-големи момичета имаше хубави-по-дебели и дълги

Окайди-пълна скръб-явно не са заредили зимното

Мадъркеър-имаше,но пак тънки и разгърлени

Вис Виталис също няма хубави якета

Барбаронито също


и сега се чудя къда търся

В Премама не съм ходила още,аутлета на Даимънд също
Аутлета на Даймънд вече ги няма якетата, за които говорех - сега имат само за по-големи момчета - от 6 години нагоре - няма смисъл да се разкарваш  Peace
Виж целия пост
# 385
..търсих дебело яке за моята госпожица-все едни тънки,разгърлени,без качулка или неизползваема такава
ако някой е миждал,да свирка..

В Капана английските дрешки за дечица имаха от новата стока на George,Tesco .За момичета не видях,за момчета имаше дебели якета по 45 лв .( ако си ги поръчаш от английско цените падат на половина  Crazy )
Виж целия пост
# 386
И аз не знам как ще процедираме с кабелната и нет /от бившата DCC/ - за този месец още не съм платила, но не са ме и изключили. Може би компенсират неуредиците, които създадоха. Предния месец бях платила и в двата офиса /т.е. и на двамата собственици поотделно/ и сега не знам от кой всъщност взимам ТВ и от кой нет. Така че не знам на кой да продължа да плащам. Някакви мнения?
Иначе по въпроса - на мен ми препоръчаха Куулбокс, имат обхват в Кичука.
Виж целия пост
# 387
Имаме само телевизия към тях, не съм плащала за септември и окотомври (смятам да се отказвам), още не е спряна...
Майка ми са предплатили за 6 месеца за нет и цифрова, на кой не мога да кажа  Laughing
Кулбокс все още нямат покритие за част от Кичука. Очаква се да разширят ареала, но не се знае кога...Пуснали сме заявка, където имат повече заявки там работят с предимство...
Виж целия пост
# 388
DCC ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 389
Drozi ,благодаря ти,че ми казваш

Трапезица ,може ли по-подробно къде е този магазин с английски дрехи.И момчешко яке бих й купила-нямам предразсъдъци.И повече пари искам да дам-само да е топло,с хубава качулка

stefimoni ,Юск,магазините за 1 лв.магазини за дом потреби
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия