По тая логика може и лека коктейлна почерпка да се заформи, колко му е.
Предполагам, не е искала и при мен да се получи като при нея - тя не е знаела и е мислела, че е болна и умира 
Предполагам, не е искала и при мен да се получи като при нея - тя не е знаела и е мислела, че е болна и умира 

Първата менструация е не е нещо незначително, но е нещо лично. Кого го интересува, че на някое момиченце му е дошъл цикълът??
- не ги крия от нея; не се крия - е , не се сменят прeд нея, разбира се, но знае за какво служат u kak ce u3noл3BaT. Обяснено и е , че ще я споходи подобна ситуация в бъдещето и че не е нещо страшно, срамно и лошо; a че жената може да има бебе(най просто казано; обяснявам според въпросите и възрастта). Kато се случи, ще действам според случая - ако иска торта, ако иска баница, или нищо
).
Егати селянията.

(доста се чудихме с майка ми какво е, докато ни светна бабата, че така се казвало когато дойде първи цикъл)
(доста се чудихме с майка ми какво е, докато ни светна бабата, че така се казвало когато дойде първи цикъл)


В никакъв случай не бих черпила външни на семейството хора.Препоръчани теми